Malowanie elewacji w Policach

Porównaj oferty od Specjalistów od Malowania Elewacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 255 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja jest zewnętrzną powierzchnią ścian budynku, pełniącą funkcję reprezentatywną. Oddziałują na nią czynniki zewnętrzne, które przez upływ czasu sprawiają, że fasada może wymagać ponownego malowania. Malowanie elewacji polega na położeniu nowej powłoki farby na poprzednią warstwę, zniszczoną przez czynniki atmosferyczne. Z naszego artykułu dowiesz się, z jakich etapów składa się ten proces, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie malowania elewacji. Jeśli poszukujesz specjalisty – sprawdź nasz ranking uwzględniający najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Przed rozpoczęciem ewentualnego malowania elewacji, należy sprawdzić dokładnie jej stan. Należy szczegółowo obejrzeć uprzednio wykonaną elewację i ocieplenia – dzięki temu można oszacować potencjalne prace przy fasadzie. Jeżeli elewacja jest w dobrym stanie, musimy ją wyczyścić (przez lata elewacja na pewno uległa zabrudzeniu). Najlepiej użyć do tego celu papieru ściernego lub szpachelki. Musimy jednak uważać, aby nie zniszczyć tynku, ponieważ w przeciwnym razie niezbędne może okazać się również ponowne tynkowanie elewacji. Jeżeli odkryjemy pewne uszkodzenia – należy usunąć starą elewację, wyczyścić ściany i naprawić je. Może też okazać się, że niezbędne będzie wykonanie nowego ocieplenia elewacji.

Po wykryciu wszelkich niedoskonałości oraz ich naprawieniu, należy przystąpić do umycia elewacji poprzez użycie odpowiedniego płynu. W celu wykonania czynności, jaką jest mycie elewacji, można wykorzystać myjkę ciśnieniową. Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej farby do wykończenia elewacji oraz dobranie jej koloru. Należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Przed podjęciem decyzji o malowaniu, trzeba wziąć pod uwagę gruntowanie elewacji zewnętrznej. Może okazać się to konieczne w sytuacji, gdy do naprawy elewacji użyto masy szpachlowej. Gdy gruntowanie będziemy mieć za sobą, następne co musimy zrobić, to podjąć decyzję o wyborze metody malowania elewacji. Tę czynność można wykonać na kilka sposobów. Mamy trzy techniki do wyboru: natryskowo, za pomocą pistoletu do malowania elewacji, wałkiem albo pędzlem. Jeżeli zdecydowaliśmy się na konkretną metodę – pozostaje nam tylko zabezpieczyć otoczenie i przystąpić do malowania powierzchni.

Na koszt malowania elewacji składa się bardzo wiele czynników. Zależny jest on w dużej mierze od tego, czy będziemy dokonywać malowania samodzielnie, czy skorzystamy z usług firmy malarskiej. Ekipy specjalizujące się w malowaniu elewacji ogłaszają się na wielu stronach branżowych bądź portalach ogłoszeniowych.

Ranking najlepszych malarzy elewacji w Policach

Malowanie elewacji Police

Baueffect Sp. z o.o.

10 opinii

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi malowania domów na wysokim poziomie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Firma remontowo-wykończeniowa FIX-IT Wojciech Kowalski - Solidne Malowanie Domów Police

Firma remontowo-wykończeniowa FIX-IT Wojciech Kowalski

4 opinie

Z czystym sumieniem powierz usługę solidnego malowania domów ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Polic i okolicznych powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Polmar - Dobry Malarz Elewacji Police

Polmar

1 opinia

Rozpocznij współpracę z Polmar jeśli szukasz dobrych malarzy elewacji oferujących swoje usługi na terenie Polic oraz w okolicy. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

OS-BUD - Solidna Renowacja Elewacji Police

OS-BUD

2 opinie

Uwierz fachowcom w dziedzinie renowacji elewacji i zatrudnij OS-BUD. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

WESPE Paweł Wesołek - Pierwszorzędne Malowanie Elewacji Police

WESPE Paweł Wesołek

2 opinie

Wybierz WESPE Paweł Wesołek jeśli szukasz doświadczonych ludzi do pierwszorzędnego malowania elewacji w miejscowości Police lub okolicy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Elenkos - Świetna Farba Do Elewacji Police

Świetna Farba Do Elewacji Police

4 opinie

Trudno Ci się odnaleźć w zawiłościach ofert na farba do elewacji? Fachowcy z Elenkos doradzą Ci najlepsze wyjście. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Wagner Polska Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Farba Do Elewacji Police

Najwyższej Klasy Farba Do Elewacji Police

1 opinia

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty farby do elewacji w rejonie Polic, zatrudnij fachowców w branży. Wagner Polska Sp. z o.o. wykorzysta kompetencje swoich pracowników i przedstawi Ci dobrą propozycję. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

VAL- BUD - Doskonała Renowacja Elewacji Police

VAL- BUD

2 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od renowacji elewacji to wykorzystaj doświadczenie VAL- BUD. Police i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

AZER-BUD - Wyjątkowe Malowanie Domów Police

AZER-BUD

13 opinii

W przypadku, gdy szukasz wyjątkowego malowania domów w rejonie Polic i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to AZER-BUD jest do Twoich usług. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Matt Bud - Świetny Malarz Elewacji w Policach

Świetny Malarz Elewacji w Policach

7 opinii

Nie znajdziesz innych tak świetnych malarzy elewacji z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Police i w okolicy. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Najnowsze z 25 zleceń na malowanie elewacji w Policach

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 301-400m², Mierzyn

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o malowanie elewacji domu, 301-400m²". Zrealizuj zlecenie perfekcyjnego malowania domów jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z Zachodniopomorskiego i sąsiednich miast. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Mierzyn

2023-01-19 do 2023-01-19

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 5m², Dobra

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 5m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia...

 • Dobra

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Szczecin

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od renowacji elewacji poszukujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Szczecin

2022-08-10 do 2022-08-18

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 201-250m², Szczecin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Szczecin

2022-10-12 do 2022-10-20

Fantastyczne Usługi Malowania Elewacji Police

Rodzaj budynku: budynek biurowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 400m² Liczba kondygnacji: 4 i więcej Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Informacje dod...

 • Szczecin

2022-10-12 do 2022-10-20

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 251-300m², Szczecin

Zlecający poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 251-300m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Szczecin

2022-09-08 do 2022-09-16

Pierwszorzędna Renowacja Elewacji Police

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 201-250m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Nie trać czasu - zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Szczecin

2022-10-03 do 2022-10-11

Perfekcyjny Malarz Elewacji Police

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Szczecin

2022-08-05 do 2022-08-13

Zapytanie o malowanie elewacji budynku, 1037m², Szczecin

Rodzaj budynku: budynek biurowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 1037m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia pr...

 • Szczecin

2022-09-05 do 2022-09-13

Malowanie elewacji domu, 401-500m², Szczecin

Pracując w branży usług malowania elewacji od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Szczecina, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Szczecin

2022-07-30 do 2022-08-07

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 101-150m², Szczecin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informac...

 • Szczecin

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 201-250m², Pucice

Rodzaj budynku: domu typu bliźniak Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin...

 • Pucice

2023-01-22 do 2023-01-30

Staranna Fasada Domu Police

Zleceniodawca poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin już teraz!

 • Czarna łąka

2022-07-31 do 2022-08-07

Rewelacyjny Malarz Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Goleniów

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 101-150m², Kobylanka

Rodzaj budynku: domu typu bliźniak Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin...

 • Kobylanka

2022-08-31 do 2022-09-08

Pierwszorzędna Renowacja Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek do 2 lat Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia ...

 • Kobylanka

2022-08-01 do 2022-08-09

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 201-250m², Linie

Nie możesz znaleźć idealnego dla Ciebie zapytania? Jako godny uwagi profesjonalista świadczący usługi malowania elewacji i malarz elewacji bez konkurencji na terenie Zachodniopomorskiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 201-250m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Linie

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 4 dni temu

Solidne Malowanie Elewacji Police

Wykonaj zadanie solidnego malowania elewacji o treści "Zapytanie o malowanie elewacji domu, 201-250m²", jako specjalista z miejscowości Stargard. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Stargardu nie masz sobie równych. Skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Stargard

2023-01-22 do 2023-01-25

Profesjonalne Malowanie Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Stargard

2023-01-21 do 2023-01-29

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Nowogard

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Nowogard

2022-07-23 do 2022-07-31

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 151-200m², Chojna

Jako dobry malarz elewacji z olbrzymim doświadczeniem i specjalista zawsze gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 151-200m²". Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Chojna

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecę malowanie domu, 201-250m², Suchań

Rodzaj budynku: domu typu bliźniak Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Inform...

 • Suchań

2022-07-31 do 2022-08-08

Malowanie elewacji domu, 151-200m², Lubin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Lubin

2022-07-23 do 2022-07-31

Malowanie elewacji budynku, 251-300m², Gryfice

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Malowanie elewacji budynku, 251-300m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie renowacji elewacji daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Gryfice

2022-10-27 do 2022-11-04

Porządna Renowacja Elewacji

Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Ter...

 • Myślibórz

2022-07-21 do 2022-07-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Malowania Elewacji

Najczęstsze pytania o malowaniu elewacji

Co ile lat należy odmalowywać elewację?

Z racji, że elewacja narażona jest na wiele negatywnych czynników atmosferycznych – niezbędne jest jej regularne odświeżanie. Co ile lat należy odmalować elewację? Jest to zależne, między innymi, od położenia danego budynku. Może zdarzyć się, że dom położony jest przy ruchliwej ulicy – nieruchomość wówczas jest bardziej narażona na degradację właściwości powłoki. Środki ochrony zastosowane w materiałach z czasem się wypłukują. Z reguły przyjmuje się, że należy odnawiać naszą elewację, mniej więcej co 10 lat.

Ile kosztuje odświeżenie elewacji?

Jest to w przeważającej mierze uzależnione od metrażu naszego domu. Zasadniczo możemy przyjąć, że kosztmalowania elewacji to około 35 złotych za metr kwadratowy. Przy założeniu, że nieruchomość liczy około 200 metrów kwadratowych – należy spodziewać się wydatku rzędu 7 tysięcy złotych za wykonanie usługi. Na cenęmalowania elewacji wpływa też sposób wykonania usługi – kwota może się różnić w zależności od wykonywanej techniki pracy (natrysk, wałek lub pędzel). Kluczowym czynnikiem jest także wysokość danego budynku. Na cenę także wpływa miejsce wykonania danej usługi – taniej za usługę zapłacimy w mniejszych miejscowościach.

Jakiego specjalistę należy zatrudnić do pomalowania elewacji?

Malowaniem elewacji zajmują się wyspecjalizowane firmy malarskie. Warto skupić się na poszukiwaniu specjalistów poprzez portale ogłoszeniowe i rankingowe. W tym celu koniecznie sprawdź nasz ranking Najlepszych Specjalistów. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zatrudnienie fachowców do pomalowania elewacji, należy podjąć kilka działań w celu zminimalizowania wyboru nietrafionego fachowca.

Na wybór idealnego specjalisty składają się: cena, jakość, terminowość, a także doświadczenie osoby, której zlecimy wykonanie usługi. Warto koniecznie zwracać uwagę na opinie, komentarze i liczbę gwiazdek, jaką posiada dany fachowiec. Jest to najlepsza wskazówka, co do tego, czy warto zatrudnić daną firmę do wykonania danej usługi.

Jakie farby najbardziej nadają się do malowania elewacji?

Należy zwrócić także na odporność danej farby na działanie czynników atmosferycznych. Należy wybierać te, które są odporne na długotrwałe działanie promieni ultrafioletowych, a także charakteryzujące się odpornością na wilgoć i nie wchłaniają zabrudzeń. Obecnie najbardziej popularne są farby na bazie żywic silikonowych oraz akrylowych. Cechują się dobrą jakością koloru oraz stosunkowo sporą paletą dostępnych barw. Farba silikonowa ma właściwości samozmywalne ze względu na zastosowaną powłokę. Farba akrylowa jest nieco mniej odporna na zabrudzenia, lecz pozwala „oddychać” ścianom.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Malowania Elewacji