Studnie głębinowe w Kołobrzegu

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 878 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 537 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Kołobrzegu

Studnie głębinowe Kołobrzeg

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Firma Odwierty.eu Spółka akcyjna oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z rejonu Kołobrzegu i okolic. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi hydrauliczne i instalacyjne wiercenie studni głębinowych - Świetna Studnia Kopana Kołobrzeg

Usługi hydrauliczne i instalacyjne wiercenie studni głębinowych

7 opinii

Myślisz, że świetna studnia kopana to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Usługi hydrauliczne i instalacyjne wiercenie studni głębinowych udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

City-Bud Sp. z o.o. - Najlepsze Studnie Głębinowe Kołobrzeg

Najlepsze Studnie Głębinowe

1 opinia

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? City-Bud Sp. z o.o. z Kołobrzegu będzie najszybszą drogą. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

A.R.M. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE RYSZARD MIKIELEWICZ - Doskonałe Studniarstwo Kołobrzeg

Doskonałe Studniarstwo Kołobrzeg

1 opinia

Ten fachowiec działa na obszarze miejscowości Kołobrzeg i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego studniarstwa. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Usługi Ogólnobudowlane - Perfekcyjne Wiercenie Studni Głębinowej Kołobrzeg

Perfekcyjne Wiercenie Studni Głębinowej

1 opinia

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to najważniejsze zalety firmy Usługi Ogólnobudowlane, której specjalnością jest wiercenie studni głębinowej. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY - Świetna Studnia Artezyjska Kołobrzeg

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

1 opinia

Myślisz, że świetna studnia kopana to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

MEDIA TECHNIK Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Profesjonalne Studnie Głębinowe Kołobrzeg

MEDIA TECHNIK Sp. z o.o. Sp. komandytowa

1 opinia

Nadal poszukujesz specjalisty od studni głębinowych? Skorzystaj z doświadczenia MEDIA TECHNIK Sp. z o.o. Sp. komandytowa. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Usługi Transportowe Jacek Szwarc - Znakomita Studnia Artezyjska Kołobrzeg

Usługi Transportowe Jacek Szwarc

2 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie studni artezyjskiej i zatrudnij Usługi Transportowe Jacek Szwarc. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Przedsiębiorstwo Budowlano Transportowe Stefan Zakrzewski - Znakomita Studnia Kopana Kołobrzeg

Znakomita Studnia Kopana

4 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie studni artezyjskiej i zatrudnij Przedsiębiorstwo Budowlano Transportowe Stefan Zakrzewski. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Zakład Ogólnobudowlany " JACEK" - Staranne Studnie Głębinowe Kołobrzeg

Staranne Studnie Głębinowe Kołobrzeg

2 opinie

Chesz znaleźć solidnego specjalistę z zakresu perfekcyjnego wiercenia studni głębinowej, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Zakład Ogólnobudowlany JACEK jest gotowa Ci pomóc. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Najnowsze z 24 zleceń na studnie głębinowe w Kołobrzegu

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 30m, Gościno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: Dzialka w przyszłości dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Proszę o ofertę ba wykonanie studnin Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gościno

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 20m, Kołobrzeg

Szukasz Zlecającego jako godny zaufania fachowiec z zakresu najlepszego kopania studni z Kołobrzegu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kołobrzeg

2022-11-23 do 2022-12-01

Wykonanie studni głębinowej, 30m, Gościno

To zapytanie o treści - Wykonanie studni głębinowej, 30m jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z rejonu Zachodniopomorskiego i okolic. Umów się na rozmowę od razu i prześlij ofertę.

 • Gościno

2022-10-25 do 2022-11-02

Szukam ekipy do wykopania studni, Kołobrzeg

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Kołobrzeg

2022-10-15 do 2022-10-23

Pierwszorzędne Budowanie Studni Kołobrzeg

Pierwszorzędne budowanie studni to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kołobrzeg

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecę wykonanie studni, Kołobrzeg

Zdecyduj się na prace dotyczące wysokiej klasy kopania studni od sprawdzonych zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Kołobrzeg lub okolicy. Zaprezentuj dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Kołobrzeg

2022-09-04 do 2022-09-12

Kopanie Studni Kołobrzeg

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Siemyśl

2022-08-30 do 2022-09-07

Doskonałe Studniarstwo Kołobrzeg

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 8m Umiejscowienie studni: Domek letniskowy Wymagania dodatkowe: Pompa ręczna bądź na motor benzyna Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Karcino

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 8m, Karcino

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 8m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Studnia na pompę reczna i na elektrycznosc,bądź benzynę Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Karcino

2022-08-10 do 2022-08-18

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 7m, Karcino

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 7m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Potrzebuje studnie z pompą ręczna,ewentualnie na prąd,bądź benzynę Przy domku letniskowym Termin zakupu: w ciągu 3 mie...

 • Karcino

2022-08-10 do 2022-08-18

Solidne Kopanie Studni

Jeśli Studniarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie kopania studni. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Brojce

2023-01-16 do 2023-01-24

Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: domek rekreacyjny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Trzebiatów

2022-07-22 do 2022-07-30

Pierwszorzędne Budowanie Studni

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów wraz ze studnią głębinowa Informacje dodatkowe: prace wykonywane etapami Termin skorzystania z oferty: pierwszy etap od zaraz Ilość: do 30 nieruchomości po 3 odwierty Głębokość: każ...

 • Białogard

2022-10-07 do 2022-10-15

Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Białogard

2022-12-24 do 2023-01-01

Zlecę wykonanie studni, Nielep

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nielep

2022-11-10 do 2022-11-18

Profesjonalne Kopanie Studni

Poszukujesz zlecenia jako ekspert od profesjonalnego kopania studni w miejscowości Gryfice lub w okolicznych miastach? Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Gryfice

2022-08-26 do 2022-09-03

Opłacalna Budowa Studni Kołobrzeg

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Gryfice

2022-11-09 do 2022-11-17

Dam zlecenie na wykopanie studni, Gryfice

Powinieneś poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność jest zawiązana z pasji do studniarstwa i oferuje profesjonalne kopanie studni na terenie Gryfic, jak również pobliskich miast i powiatów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Gryfice

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapytanie o wykopanie studni, Koszalin

Jako profesjonalista złóż bezkonkurencyjną ofertę budowy studni. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zapytanie o wykopanie studni" jest stworzone dla Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Koszalin

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę wykonanie studni, Koszalin

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł budowy studni, mimo że próbuje znaleźć od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecę wykonanie studni. To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zlecającego. Ustal pasujący termin od razu!

 • Koszalin

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 10m, Koszalin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Witam, poszukuje firmy, która pogłębia studnie głębinowe, kręgowe. Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Koszalin

2022-09-05 do 2022-09-05

Pierwszorzędne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Koszalin

2022-09-17 do 2022-09-25

Potrzebuję wykopać studnię, Koszalin

Ten Klient napisał "Potrzebuję wykopać studnię". Wykonaj zlecenie solidnego kopania studni jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z Koszalina i sąsiednich miast. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Koszalin

2022-11-23 do 2022-12-01

Budowa Studni Głębinowej Kołobrzeg

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł budowy studni głębinowej, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, wysłał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykopanie studni. To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

 • Lędzin

2022-10-24 do 2022-11-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych