Studnie głębinowe w Stargardzie

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 410 927 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Stargardzie

Studnie głębinowe Stargard

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Oferuje usługi z zakresu studniarstwa od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Stargard, ale także okolicznych powiatów. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Leon Studnie Głębinowe - Fantastyczne Wiercenie Studni Głębinowej Stargard

Leon Studnie Głębinowe

6 opinii

Pragniesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu fantastycznego wiercenia studni głębinowej z Stargardu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Leon Studnie Głębinowe jest do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

A.I.B. Paweł Zgorzelski - Doskonałe Studniarstwo Stargard

Doskonałe Studniarstwo Stargard

1 opinia

Eksperci z A.I.B. Paweł Zgorzelski to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od doskonałego studniarstwa. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

City-Bud Sp. z o.o. - Staranne Studnie Wiercone Stargard

City-Bud Sp. z o.o.

1 opinia

City-Bud Sp. z o.o. świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Stargardu i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Łukasz Lis - Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Stargard

Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Stargard

3 opinie

Łukasz Lis świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z miejscowości Stargard i okolic. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Starmit Marek Rek - Solidna Studnia Artezyjska Stargard

Solidna Studnia Artezyjska

51 opinii

Chcesz znaleźć wartego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? Starmit Marek Rek z Stargardu będzie najszybszą drogą. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Budowlane "GRUNT" Piotr Pigulski - Świetne Studnie Głębinowe Stargard

Usługi Budowlane "GRUNT" Piotr Pigulski

6 opinii

Przygotowanie studni głębinowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Zadzwoń jeszcze dzisiaj.

Izodom - Doskonałej Jakości Studnie Wiercone Stargard

Izodom

3 opinie

Uważasz, że doskonałej jakości studnie wiercone to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Piotr Dominik Przespolewski - Doskonałe Kopanie Studni Stargard

Piotr Dominik Przespolewski

1 opinia

Chcesz znaleźć godnego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? Piotr Dominik Przespolewski jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Monter RTV - elektryk - Znakomite Studnie Głębinowe Stargard

Znakomite Studnie Głębinowe

1 opinia

Właśnie wybierasz solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Monter RTV - elektryk z Stargardu jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Najnowsze z 24 zleceń na studnie głębinowe w Stargardzie

Szukam ekipy do wykopania studni, Witkowo Drugie

Jako ekspert od studniarstwa i kopania studni, obsługujący Klientów z Zachodniopomorskiego i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam ekipy do wykopania studni". Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Witkowo drugie

2022-09-13 do 2022-09-21

Fantastyczne Budowanie Studni Stargard

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę wykonanie studni głębinowej, 30m, Stargard

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę wykonanie studni głębinowej, 30m", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Stargard

2022-08-14 do 2022-08-22

Rewelacyjna Budowa Studni Głębinowej Stargard

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł budowy studni głębinowej, mimo że próbuje znaleźć od dłuższego czasu, wysłał nam ogłoszenie o treści - Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 8m. To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Stargard

2022-08-04 do 2022-08-12

Korzystna Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Woda ze studni tylko do ogrodu Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę wykonanie studni głębinowej, 40m, Kobylanka

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 40m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Zlecę wykonanie studni głębinowej, głębokość około 30-40m Termin za...

 • Kobylanka

2022-07-20 do 2022-07-28

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Choszczno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Choszczno

2022-11-26 do 2022-12-04

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 21m, Choszczno

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 21m". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie studni głębinowej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Choszczno

2022-11-26 do 2022-12-04

Perfekcyjne Studniarstwo Stargard

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Suliszewo

2022-09-06 do 2022-09-14

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Pyrzyce

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Pyrzyce

2022-08-02 do 2022-08-10

Tania Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pyrzyce

2022-12-14 do 2022-12-22

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m, Pyrzyce

Ten Klient jest zdania, że doskonałej jakości studnia głębinowa to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Pyrzyce

2022-08-02 do 2022-08-03

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 20m, Kliniska Wielkie

Udowodnij Klientowi, że równie dobrej oferty budowy studni szybko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeżeli szuka odpowiedniej budowy studni to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Kliniska Wielkie

2022-10-31 do 2022-11-08

Potrzebuję wykopać studnię, Nowogard

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowogard

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 3 dni temu

Odpowiednia Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 28m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Wymagania dodatkowe: Studnia głębinowe głębokość około 30 m Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Będgoszcz

2023-01-22 do 2023-01-30

Szukam ekipy do wykopania studni, Bielice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: 74-202 Bielice Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bielice

2023-01-04 do 2023-01-12

Solidne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Goleniów

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 3 dni temu

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 65m, Goleniów

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 65m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Goleniów

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 2 dni temu

Zlecę wykonanie studni, Goleniów

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Goleniów

2022-09-02 do 2022-09-10

Rewelacyjna Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: wykopać zafiltrować - nic wiecej. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Goleniów

2022-08-19 do 2022-08-27

Solidne Budowanie Studni

Szukasz zleceniodawcy jako specjalista od solidnego budowania studni w miejscowości Goleniów lub w rejonie powiatu? Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Goleniów

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 2 dni temu

Rewelacyjne Kopanie Studni Stargard

Klient napisał "Zapytanie o wykopanie studni". Wykonaj zadanie rewelacyjnego kopania studni jako fachowiec w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z Goleniowa i pobliskich miast. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Goleniów

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 2 dni temu

Odpowiednia Budowa Studni Głębinowej

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 20m, wybranie odpowiedniej budowy studni głębinowej może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lubczyna

2022-07-20 do 2022-07-28

Dam zlecenie na wykopanie studni, Lędzin

Oferujesz propozycję dotyczącą budowy studni? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Lędzin

2022-10-24 do 2022-11-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych