Studnie głębinowe w Drawsku Pomorskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 411 288 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Drawsku Pomorskim

Studnie głębinowe Drawsko Pomorskie

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Zatrudnij tych specjalistów jeśli szukasz odpowiednich ludzi do fantastycznego kopania studni na terenie Drawska Pomorskiego lub okolicy. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Keras-Usługi - Doskonałe Studnie Głębinowe Drawsko Pomorskie

Keras-Usługi

19 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Keras-Usługi. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

City-Bud Sp. z o.o. - Staranne Studnie Głębinowe Drawsko Pomorskie

City-Bud Sp. z o.o.

1 opinia

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od studni głębinowych? Skorzystaj z kwalifikacji City-Bud Sp. z o.o.. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Wood-House - Najlepsze Studnie Głębinowe w Drawsku Pomorskim

Najlepsze Studnie Głębinowe w Drawsku Pomorskim

16 opinii

Poszukujesz specjalisty od studni głębinowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Wood-House. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Usługi ogólnobudowlane Groździej Arkadiusz - Świetna Studnia Kopana Drawsko Pomorskie

Usługi ogólnobudowlane Groździej Arkadiusz

3 opinie

Przygotowanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Usługi ogólnobudowlane Groździej Arkadiusz ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Komplex Maciej Piotr Stawecki - Świetna Studnia Artezyjska Drawsko Pomorskie

Świetna Studnia Artezyjska Drawsko Pomorskie

4 opinie

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od studni głębinowych? Skorzystaj z kwalifikacji Komplex Maciej Piotr Stawecki. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

FHU ZOHR Wioletta Hein - Solidne Kopanie Studni Drawsko Pomorskie

FHU ZOHR Wioletta Hein

3 opinie

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to najważniejsze atuty firmy FHU ZOHR Wioletta Hein, której specjalnością jest kopanie studni. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

JANBUD - Rewelacyjne Wiercenie Studni Głębinowej Drawsko Pomorskie

JANBUD

1 opinia

W przypadku, gdy interesuje Cię rewelacyjne wiercenie studni głębinowej i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia JANBUD. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Przedsiębiorstwo usługowo handlowe Lenar-Bud - Znakomite Studnie Głębinowe Drawsko Pomorskie

Znakomite Studnie Głębinowe Drawsko Pomorskie

1 opinia

Zrealizowanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Przedsiębiorstwo usługowo handlowe Lenar-Bud ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Zakład ogólnobudowlany Dariusz Sikorski - Perfekcyjne Studnie Głębinowe Drawsko Pomorskie

Zakład ogólnobudowlany Dariusz Sikorski

Według Ciebie perfekcyjne studnie głębinowe to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Zakład ogólnobudowlany Dariusz Sikorski posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Przedzwoń i dowiedz się więcej.

Najnowsze z 27 zleceń na studnie głębinowe w Drawsku Pomorskim

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 40m, Rydzewo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 40m Umiejscowienie studni: działka rekreacyjna Wymagania dodatkowe: drawsko pomorskie, studnia obok jeziora - szacunkowa głębokość około 35-45 m Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Rydzewo

2022-12-21 do 2022-12-29

Potrzebuję wykopać studnię, Drawsko Pomorskie

Doprowadź do tego, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z branży budowy studni głębinowej sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję wykopać studnię. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Drawsko Pomorskie

2022-12-13 do 2022-12-13

Tania Budowa Studni Głębinowej Drawsko Pomorskie

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Złocieniec

2022-11-25 do 2022-12-03

Doskonałe Studniarstwo Drawsko Pomorskie

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Ma terenie ogrodu wolnostojąca Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Drawsko Pomorskie

2022-11-03 do 2022-11-11

Tania Budowa Studni Głębinowej

Daj znać Zlecającemu, że równie dobrej propozycji budowy studni głębinowej nie znajdzie na terenie Drawska Pomorskiego, więc jeśli poszukuje taniej budowy studni głębinowej to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Drawsko Pomorskie

2022-08-29 do 2022-09-06

Solidne Studniarstwo

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja firma została utworzona z pasji do studniarstwa i oferuje solidne budowanie studni na terenie miejscowości Zachodniopomorskie, a także okolicznych miast i powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Słonowice

2022-08-28 do 2022-09-05

Perfekcyjne Studniarstwo

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Gaworkowo

2022-10-26 do 2022-11-03

Doskonała Budowa Studni Drawsko Pomorskie

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: działka Wymagania dodatkowe: potrzebuje fachowca do wybicia studni na działce letniskowej w Śmiadowie, gm. Borne Sulinowo Termin zakupu: do uzgod...

 • Śmiadowo

2022-08-05 do 2022-08-13

Doskonałe Studniarstwo

Studniarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zlecę wykonanie studni". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Nielep

2022-11-10 do 2022-11-18

Dam zlecenie na wykopanie studni, Lędzin

Oferujesz propozycję dotyczącą budowy studni? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Lędzin

2022-10-24 do 2022-11-01

Wykonanie studni głębinowej, 30m, Wałcz

Powiedz Zleceniodawcy, że lepszej propozycji budowy studni głębinowej szybko nie znajdzie na terenie Wałcza, więc jeżeli poszukuje świetnej budowy studni głębinowej to bez wahania powinien wybrać Twoją Firmę. Zaprezentuj ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Wałcz

2022-08-14 do 2022-08-22

Najwyższej Klasy Budowanie Studni Drawsko Pomorskie

Wykonaj usługę najwyższej klasy budowania studni o treści "Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 30m", jako profesjonalista z miejscowości Wałcz. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Wałcza nie masz sobie równych. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Wałcz

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapytanie o wykopanie studni, Radomyśl

Podjęcie decyzji o wyborze budowy studni głębinowej nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista daj wskazówki i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapytanie o wykopanie studni. Przedstaw dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Radomyśl

2022-08-29 do 2022-09-06

Wykonanie studni głębinowej, 40m, Suliszewo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 40m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Suliszewo

2022-09-06 do 2022-09-14

Potrzebuję wykopać studnię, Człopa

Jako ekspert złóż najlepszą ofertę budowy studni. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Na pewno zapytanie o treści "Potrzebuję wykopać studnię" jest stworzone dla Twojej firmy. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Człopa

2022-08-11 do 2022-08-19

Idealna Budowa Studni

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie studni, znalezienie idealnej budowy studni może być skomplikowane, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Szczecinek

2022-11-09 do 2022-11-17

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Szczecinek

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Odwiert fi 110mm najlepiej odwiert ręczny bez użycia środków chemicznych Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Szczecinek

2022-07-17 do 2022-07-25

Solidna Studnia Głębinowa Drawsko Pomorskie

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Potrzebuję wykonawców odwiertów wraz ze studnią głębinowa, do 90szt.". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie studni głębinowej daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Białogard

2022-10-07 do 2022-10-15

Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Białogard

2022-12-24 do 2023-01-01

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Borucino

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Borucino

2023-01-13 do 2023-01-21

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Choszczno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Choszczno

2022-11-26 do 2022-12-04

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 21m, Choszczno

Musisz koniecznie przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja działalność została zawiązana z zamiłowania do studniarstwa i oferuje rewelacyjne budowanie studni na obszarze miejscowości Choszczno, a także okolicznych miast i powiatów. Przedłóż ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Choszczno

2022-11-26 do 2022-12-04

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m, Węgierce

Jako specjalista złóż najlepszą ofertę budowy studni. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpienia zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m" jest stworzone dla Twojej firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Węgierce

2022-07-28 do 2022-08-05

Perfekcyjne Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowogard

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 3 dni temu

Korzystna Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Chciałbym mieć własne ujęcie wody przy domu jednorodzinnym, wpiąć się w instalacje. Termin zakupu: do uzgo...

 • Piła

2022-07-18 do 2022-07-26

Pierwszorzędne Studniarstwo

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja działalność jest założona z pasji do studniarstwa i oferuje pierwszorzędne budowanie studni na obszarze miejscowości Piła, a także okolicznych miast i powiatów. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Piła

2022-12-16 do 2022-12-24

Dobra Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Wymagania dodatkowe: Miejsce w ktorym usytuowana ma byc studnia to ogród z wieloma nasadzeniami. Termin zakupu: do uzgodnieni...

 • Łęczyn

2022-11-16 do 2022-11-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych