Studnie głębinowe w Kamieniu Pomorskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 776 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 651 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Kamieniu Pomorskim

Studnie głębinowe Kamień Pomorski

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Firma Odwierty.eu Spółka akcyjna to prawdziwi wyjadacze w temacie studniarstwa. Swoje usługi oferują w rejonie Kamienia Pomorskiego. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

HK Drilling S.C - Doskonałej Jakości Studnie Głębinowe Kamień Pomorski

Doskonałej Jakości Studnie Głębinowe Kamień Pomorski

1 opinia

Wciąż szukasz dobrej firmy od studni głębinowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry HK Drilling S.C. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

City-Bud Sp. z o.o. - Solidne Studnie Wiercone Kamień Pomorski

City-Bud Sp. z o.o.

1 opinia

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z City-Bud Sp. z o.o. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Krystian Rydzewski PLAD INTER - Fantastyczne Wiercenie Studni Głębinowej Kamień Pomorski

Krystian Rydzewski PLAD INTER

7 opinii

Pragniesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu fantastycznego wiercenia studni głębinowej z Kamienia Pomorskiego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Krystian Rydzewski PLAD INTER jest do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

GOLD-BRUK - Wysokiej Klasy Kopanie Studni Kamień Pomorski

Wysokiej Klasy Kopanie Studni Kamień Pomorski

17 opinii

Powierz usługę kopania studni specjalistom z miejscowości Kamień Pomorski. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Kamienia Pomorskiego nie mają sobie równych. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

FHU "PAWTER" - Porządne Studnie Wiercone Kamień Pomorski

FHU "PAWTER"

2 opinie

Nadal poszukujesz specjalisty od studni wierconych? Trafiłeś w dobre miejsce - FHU PAWTER jest do Twoich usług. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

Firma Handlowo Usługowa MACIEJKA - Staranna Studnia Kopana Kamień Pomorski

Firma Handlowo Usługowa MACIEJKA

2 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz ekspertów od studni kopanej to wykorzystaj doświadczenie Firma Handlowo Usługowa MACIEJKA. Kamień Pomorski i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

AM-BUD Arkadiusz Bednarek - Pierwszorzędne Studniarstwo Kamień Pomorski

AM-BUD Arkadiusz Bednarek

1 opinia

Studniarstwo to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Przemysław Czaplinski - Doskonała Studnia Kopana Kamień Pomorski

Przemysław Czaplinski

1 opinia

Poszukujesz profesjonalistów od studni kopanej? Zaufaj doświadczeniu Przemysław Czaplinski. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

STUDNIE GŁĘBINOWE METODĄ TRADYCYJNĄ - Perfekcyjna Studnia Kopana Kamień Pomorski

STUDNIE GŁĘBINOWE METODĄ TRADYCYJNĄ

Jeśli poszukujesz doskonałej współpracy to profesjonaliści z STUDNIE GŁĘBINOWE METODĄ TRADYCYJNĄ perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 24 zleceń na studnie głębinowe w Kamieniu Pomorskim

Pierwszorzędne Kopanie Studni Kamień Pomorski

Rodzaj studni: kopana Głębokość studni: 6m Umiejscowienie studni: Domek na działce Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Zastań

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 7 dni temu

Szukam firmy do wykonania studni kopanej, 6m, Zastań

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu perfekcyjnego kopania studni odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Szukam firmy do wykonania studni kopanej, 6m i zostało napisane przez pewnego Zleceniodawcę. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Zastań

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 7 dni temu

Zapytanie o wykopanie studni, Wisełka

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o wykopanie studni". Zrealizuj zadanie profesjonalnego kopania studni jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia działalności z okolic Zachodniopomorskiego i przyległych miast. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Wisełka

2023-01-25 do 2023-02-02

Najlepsze Budowanie Studni Kamień Pomorski

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Dargobądz

2023-01-09 do 2023-01-17

Studniarstwo Kamień Pomorski

Powinieneś przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja działalność jest założona z zamiłowania do studniarstwa i oferuje doskonałe kopanie studni na terenie Zachodniopomorskiego, a także pobliskich miast i powiatów. Skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Golczewo

2022-10-15 do 2022-10-23

Zlecę wykonanie studni, Wolin

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zlecę wykonanie studni", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaprezentuj dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Wolin

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m, Międzyzdroje

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Międzyzdroje

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o wykopanie studni, Kamień Pomorski

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kamień Pomorski

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o wykopanie studni, Kamień Pomorski

Udowodnij Zlecającemu, że równie dobrej oferty budowy studni głębinowej szybko nie znajdzie na terenie Kamienia Pomorskiego, więc jeżeli poszukuje rewelacyjnej budowy studni głębinowej to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Pokaż wyjątkową ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Kamień Pomorski

2022-08-08 do 2022-08-16

Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: Działają rekreacyjna Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wapnica

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 50m, Międzyzdroje

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na fantastyczne budowanie studni w rejonie Zachodniopomorskiego i oczekujesz rzetelnego klienta to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 50m", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Międzyzdroje

2022-07-25 do 2022-08-02

Opłacalna Budowa Studni Kamień Pomorski

Doprowadź do tego, że budowa studni nie będzie dla Klienta zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony pracownik z zakresu budowy studni stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Szukam ekipy do wykopania studni. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Miodowice

2022-08-24 do 2022-09-01

Dam zlecenie na wykopanie studni, Miodowice

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wykopanie studni". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie studni głębinowej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się - warto.

 • Miodowice

2022-08-24 do 2022-09-01

Dam zlecenie na wykopanie studni, Gryfice

Podjęcie decyzji o wyborze budowy studni głębinowej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na wykopanie studni. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Gryfice

2022-08-26 do 2022-09-03

Perfekcyjne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Gryfice

2022-11-09 do 2022-11-17

Dam zlecenie na wykopanie studni, Gryfice

Przyjmij usługę najwyższej klasy kopania studni o treści "Dam zlecenie na wykopanie studni", jako ekspert z miejscowości Gryfice. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Gryfic jesteś w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gryfice

2022-09-09 do 2022-09-17

Solidne Budowanie Studni

Rodzaj studni: W ogrodzie Głębokość studni: 12m Umiejscowienie studni: Dom osmiorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Świnoujście

2023-01-03 do 2023-01-03

Znakomita Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Świnoujście

2022-09-24 do 2022-10-02

Najwyższej Klasy Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: 2023-03-20...

 • Świnoujście

2022-09-11 do 2022-09-19

Perfekcyjne Kopanie Studni

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Świnoujście

2022-08-03 do 2022-08-11

Potrzebuję wykopać studnię, Nowogard

Jako profesjonalista złóż bezkonkurencyjną ofertę budowy studni. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Potrzebuję wykopać studnię" jest stworzone dla Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Nowogard

2023-01-28 do 2023-02-05

Budowanie Studni

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu doskonałego budowania studni odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 65m i zostało złożone przez rzetelnego Zleceniodawcę. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Goleniów

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 8 dni temu

Studnia Głębinowa Kamień Pomorski

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od studni głębinowej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Już teraz skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Goleniów

2023-01-28 do 2023-02-05

Znakomita Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Goleniów

2022-09-02 do 2022-09-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych