Geodeta w Szczecinku

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 142 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Szczecinku

Geodeta Szczecinek

wPUNKT Geodezja mgr inż. Wojciech Gawron

10 opinii

Ta wiarygodna firma geodezyjna z terenu Szczecinka to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

Usługi Geodezyjne - Niezawodna Firma Geodezyjna Szczecinek

Usługi Geodezyjne

4 opinie

Niezawodna firma geodezyjna oferująca swoje usługi w miejscowości Szczecinek oraz w rejonie Szczecinka. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

"KOŚCIAN" - Najlepsza Firma Geodezyjna Szczecinek

"KOŚCIAN"

Nie wątp w wieloletnie doświadczenie KOŚCIAN. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Szczecinka za szczegółowe podejście do usług geodezyjnych. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

MASTER PAINT - Wybitny Geodeta Szczecinek

MASTER PAINT

Zwróć się do MASTER PAINT jeśli szukasz wybitnych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Szczecinka lub w okolicy. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

FIRMA BUDREM JAN SOBOLEWSKI - Sumienny Geodeta Szczecinek

Sumienny Geodeta

Klient, który poszukuje rzetelnej usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zarezerwuj termin!

Dalbet Sp. z o.o. - Nieprzeciętny Geodeta Szczecinek

Nieprzeciętny Geodeta

Chcesz znaleźć godnego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Dalbet Sp. z o.o. z Szczecinka jest na to najlepszym rozwiązaniem. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

FIRMA BUDOWLANA Dawid Janowicz - Profesjonalna Ewidencja Gruntów Szczecinek

Profesjonalna Ewidencja Gruntów Szczecinek

Gdy poszukujesz profesjonalnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to FIRMA BUDOWLANA Dawid Janowicz są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny ewidencji gruntów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Pawelec - Sumienna Firma Geodezyjna Szczecinek

Sumienna Firma Geodezyjna Szczecinek

Sumienna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne na terenie Szczecinka i w pobliskim rejonie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Services de renovations/constructions Cociete Decor Pologne - Doskonałe Usługi Geodezyjne w Szczecinku

Doskonałe Usługi Geodezyjne w Szczecinku

Przez zapewnianie doskonałej usługi geodezyjnej Services de renovationsconstructions Cociete Decor Pologne przewyższa konkurentów. Markę tworzą oceny zadowolonych Klientów. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

Biuro Urządzania Lasu I Geodezji Leśnej Oddział w Szczecinku - Fenomenalna Firma Geodezyjna Szczecinek

Biuro Urządzania Lasu I Geodezji Leśnej Oddział w Szczecinku

Fenomenalna firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Szczecinek i w rejonie Szczecinka. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Szczecinku

Geodezja Szczecinek

Cel usług geodezyjnych: sporządzenie mapy do celów projektowych Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzeb...

 • Borzęcino

2022-11-18 do 2022-11-21

Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5.8ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział działki 5,8 ha na dwie działki. Przeznac...

 • Szczecinek

2022-10-01 do 2022-10-09

Usługi Geodezyjne Szczecinek

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako pierwszorzędny geodeta poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebuję geodety, 1001-1500m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Szczecinek

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m², Szczecinek

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub póź...

 • Szczecinek

2022-07-27 do 2022-08-04

Usługa geodezyjna, podział działki, 200m², Stare Drawsko

Oczaruj tego Zlecającego fachowym działaniem w rejonie Zachodniopomorskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Usługa geodezyjna, podział działki, 200m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Stare drawsko

2022-12-03 do 2022-12-11

Wykwalifikowany Geodeta Szczecinek

Jako wykwalifikowany geodeta niezmiennie w branży od lat i specjalista zawsze gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1.5ha". Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

 • Żelisławie

2023-01-04 do 2023-01-12

Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.9ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Czaplinek

2022-07-27 do 2022-08-04

Usługa geodezyjna, budowa domu, 800m², Czaplinek

Zleceniodawca, który planuje kupno najwyższej klasy usługi geodezyjnej powinien niezwłocznie zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i poznać atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Czaplinek

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 892m², Połczyn-Zdrój

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Zachodniopomorskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Połczyn-Zdrój

2022-11-30 do 2022-12-08

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Rzeczenica

2022-10-06 do 2022-10-14

Doświadczony Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka nr 443/2 obręb Koczała....

 • Koczała

2022-08-17 do 2022-08-25

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Biernów

Dla Zlecającego, który napisał - Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², dotarcie do tanich prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Biernów

2022-08-08 do 2022-08-16

Rewelacyjne Prace Geodezyjne Szczecinek

Zlecenie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Zachodniopomorskiego i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Rąbino

2022-10-31 do 2022-11-08

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Biernów

Oferując usługi z zakresu geodezji od kilku lat, głównie na obszarze Zachodniopomorskiego, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedstaw bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

 • Biernów

2022-08-07 do 2022-08-15

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Chcę postawić ogrodzenie i sprawdzić gran...

 • Noskowo

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Białogard

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Białogard

2023-01-11 do 2023-01-19

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 7ha, Przechlewo

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 7ha". Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Przechlewo

2022-12-30 do 2023-01-07

Fantastyczne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 526m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Człuchów

2023-01-02 do 2023-01-10

Usługi Geodezyjne

Jeśli usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 3300m²". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Witankowo

2022-08-16 do 2022-08-24

Dobra Firma Geodezyjna Szczecinek

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Wałcz

2022-10-04 do 2022-10-12

Dobre Prace Geodezyjne

Ten Klient, który wciąż nie znalazł prac geodezyjnych, choć poszukuje od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 4ha. To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wałcz

2023-01-05 do 2023-01-13

Tanie Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Złotów

2022-10-19 do 2022-10-27

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, podział działki, 1ha, Złotów

Odpowiedz na zlecenie jako dobra firma geodezyjna świadcząca swoje usługi na terenie Złotowa oraz na obszarze Złotowa. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Złotów

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 501-1000m², Koszalin

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 501-1000m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Koszalin

2022-10-20 do 2022-10-28

Doskonała Geodezja

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 3,046ha Rodzaj zagospodarowania terenu: teren rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: teren wiejski Termin skorzystania z oferty: jak najszyb...

 • Koszalin

2022-10-24 do 2022-11-01

Potrzebuję geodety, podział działki, 3000m², Koszalin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Koszalin

2023-01-08 do 2023-01-16

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Koszalin

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Koszalin

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 9926m², Świeminko

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 9926m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Świeminko

2022-09-20 do 2022-09-28

Potrzebuję geodety, 6285m², Mirosławiec

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja geodezyjna ruin zamku w Mirosławcu Powierzchnia działki: 6285m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: zlecę pełną inwe...

 • Mirosławiec

2023-01-03 do 2023-01-11

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów