Geodeta w Kołobrzegu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 402 565 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 844 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Kołobrzegu

Geodeta Kołobrzeg

Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Kołobrzeg

10 opinii

Uważasz, że pierwszorzędna ewidencja gruntów to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Jarosław Urbańczyk - Wysokiej Klasy Geodeta w Kołobrzegu

Wysokiej Klasy Geodeta w Kołobrzegu

6 opinii

Nawiąż kontakt z Jarosław Urbańczyk jeśli szukasz wysokiej klasy geodetów działających na terenie Kołobrzegu i w sąsiednich miastach. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

North-Geo Pracownia Geodezyjna mgr inż. Michał Husejko - Doskonała Geodezja Kołobrzeg

Doskonała Geodezja

5 opinii

Eksperci z North-Geo Pracownia Geodezyjna mgr inż. Michał Husejko to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od doskonałej geodezji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Usługi Geodezyjne - Wybitny Geodeta Kołobrzeg

Wybitny Geodeta

4 opinie

Nie możesz znaleźć fachowca wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Geoprojekt - Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Kołobrzeg

Geoprojekt

3 opinie

Pragniesz znaleźć dobrego profesjonalistę od wyjątkowych usług geodezyjnych z Kołobrzegu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Geoprojekt jest do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

CENTRUM GEODEZJI ELIZA HAMERLA - Kompetentny Geodeta Kołobrzeg

CENTRUM GEODEZJI ELIZA HAMERLA

1 opinia

Ten geodeta działa w rejonie miejscowości Kołobrzeg i oferuje rozmaite usługi geodezyjne. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Firma Ogólnobudowlana - Dobra Firma Geodezyjna Kołobrzeg

Firma Ogólnobudowlana

1 opinia

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Kołobrzeg i w okolicy. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

A.R.M. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE RYSZARD MIKIELEWICZ - Staranna Ewidencja Gruntów Kołobrzeg

Staranna Ewidencja Gruntów

1 opinia

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Skorzystaj z doświadczenia A.R.M. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE RYSZARD MIKIELEWICZ. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Zakład Ogólnobudowlany " JACEK" - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Kołobrzeg

Perfekcyjna Ewidencja Gruntów

2 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Zakład Ogólnobudowlany JACEK. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ustal pasujący termin!

PAUK Geodezja Karol Pauk - Utalentowany Geodeta Kołobrzeg

Utalentowany Geodeta Kołobrzeg

Geodeta z bogatym doświadczeniem w temacie fachowych usług geodezyjnych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Najnowsze z 27 zleceń na geodetów w Kołobrzegu

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Kołobrzeg

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1999m²". Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kołobrzeg

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 3 dni temu

Szukam geodety, 5ha, Czernin

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne na terenie Zachodniopomorskiego oraz na obszarze Zachodniopomorskiego. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Czernin

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 3 dni temu

Usługa geodezyjna, podział działki, 501-1000m², Dźwirzyno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział działki zabudowanej w D...

 • Dźwirzyno

2023-01-16 do 2023-01-24

Geodezja Kołobrzeg

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 288m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Hala magazynowa na szkielecie stalowym z obudową ...

 • Gościno

2022-12-10 do 2022-12-18

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3045m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka ma być podzielona na 3 Ter...

 • Charzyno

2022-11-27 do 2022-12-05

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 10m², Grzybowo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 10m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyk...

 • Grzybowo

2022-11-15 do 2022-11-15

Świetne Prace Geodezyjne Kołobrzeg

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Trzynik

2022-10-18 do 2022-10-26

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 22900m², Kołobrzeg

Jako sprawdzony wykonawca oraz dobry geodeta działasz w miejscowości Kołobrzeg i w sąsiednich miastach? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kołobrzeg

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Kołobrzeg

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kołobrzeg

2022-09-29 do 2022-10-07

Niezawodna Firma Geodezyjna Kołobrzeg

Cel usług geodezyjnych: Wycena działki Powierzchnia działki: 3.1720ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dokładniej to dwie działki łączone, na jednej ...

 • Karlino

2022-09-03 do 2022-09-11

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Kiełpino

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowienie granic . Termin skorzyst...

 • Kiełpino

2022-09-30 do 2022-10-08

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, mimo iż poszukuje od dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Potrzebuję geodety, podział działki, 9ha. To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Modlimowo

2022-12-15 do 2022-12-23

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Smolne

Poszukujesz skrojonego pod Ciebie zlecenia? Jako godny uwagi wykonawca realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w Zachodniopomorskim poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Smolne

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Dobrzyca

Poszukujesz pasującego do Ciebie Klienta? Jako solidny fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych z Zachodniopomorskiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Dobrzyca

2022-11-24 do 2022-12-02

Opłacalne Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z zakresu prac geodezyjnych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m². Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Białogard

2023-01-11 do 2023-01-19

Firma Geodezyjna

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający na terenie Zachodniopomorskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Świeminko

2022-09-20 do 2022-09-28

Fachowe Usługi Geodezyjne

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w okolicy Zachodniopomorskiego za kompletne podejście do usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1050m²". Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Będzinko

2022-08-02 do 2022-08-10

Perfekcyjny Geodeta Kołobrzeg

Jako sprawdzona firma i perfekcyjny geodeta działasz na terenie Zachodniopomorskiego lub w okolicy? Przedstaw wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Będzinko

2022-12-21 do 2022-12-29

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Biernów

Klienta interesuje niezawodna firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m². Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Biernów

2022-08-08 do 2022-08-16

Firma Geodezyjna

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Zachodniopomorskie i w okolicznych miastach. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Rąbino

2022-10-31 do 2022-11-08

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy jesteście w stanie spełnić oczekiwania odnośnie usług geodezyjnych. Zapytanie ma treść "Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Biernów

2022-08-07 do 2022-08-15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Gryfice

Jeśli twoja specjalność to wyjątkowe usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Gryfic oraz pobliskich powiatów to to zapytanie ofertowe jest zorientowane na Ciebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Gryfice

2022-09-22 do 2022-09-30

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Gryfice

Dla Klienta namierzenie profesjonalnej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Gryfic, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Gryfice

2022-09-08 do 2022-09-16

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: Wyodrebnienie lokalu Powierzchnia działki: 65m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gryfice

2022-12-30 do 2023-01-07

Rewelacyjny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gryfice

2022-09-27 do 2022-10-05

Znakomity Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Trzeba wyznaczyć dom i 2 punkty granicz...

 • Resko

2022-12-28 do 2023-01-05

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Chcę postawić ogrodzenie i sprawdzić gran...

 • Noskowo

2022-11-02 do 2022-11-10

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów