Geodeta w Łobzie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 154 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 550 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Łobzie

Geodeta Łobez

wPUNKT Geodezja mgr inż. Wojciech Gawron

10 opinii

Pragniesz znaleźć dobrego profesjonalistę od wyjątkowych usług geodezyjnych z Łobza do realizacji zaplanowanych działań? Firma wPUNKT Geodezja mgr inż. Wojciech Gawron jest do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Usługi Geodezyjne Urszula Przybysz - Wyjątkowy Geodeta Łobez

Usługi Geodezyjne Urszula Przybysz

4 opinie

Ten geodeta oferuje swoje usługi na terenie Łobza oraz na obszarze Łobza. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

GEODETA - Damian Mosiądz - Doskonała Geodezja Łobez

GEODETA - Damian Mosiądz

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to GEODETA - Damian Mosiądz są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny geodezji. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI - Solidna Geodezja Łobez

Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI

2 opinie

Znalezienie solidnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający na terenie Łobza, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Szado-dach - Wysokiej Klasy Geodeta Łobez

Szado-dach

1 opinia

Nie znajdziesz innych tak wysokiej klasy geodetów z tak dużym doświadczeniem, działających na terenie miejscowości Łobez i w całym powiecie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Remondi.pl - Tanie Usługi Geodezyjne Łobez

Remondi.pl

Ich specjalność to tanie usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Łobza oraz sąsiednich miast. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

PIT-BUD Piotr Kudliński - Świetna Ewidencja Gruntów w Łobzie

Świetna Ewidencja Gruntów w Łobzie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij PIT-BUD Piotr Kudliński. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Zakład stolarski "Klif-Wood" Krzysztof Waszczuk - Dobry Geodeta Łobez

Dobry Geodeta Łobez

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy Zakład stolarski Klif-Wood Krzysztof Waszczuk to prawdziwy majstersztyk. To dobry geodeta. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Eledach - Fenomenalna Firma Geodezyjna Łobez

Eledach

Chesz znaleźć dobrego specjalistę od wyjątkowych usług geodezyjnych z Łobza, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Eledach jest do Twojej dyspozycji. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

BOGMAR USŁUGI DEKARSKO-MURARSKIE - Najlepsza Ewidencja Gruntów Łobez

BOGMAR USŁUGI DEKARSKO-MURARSKIE

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. BOGMAR USŁUGI DEKARSKO-MURARSKIE ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Łobzie

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1700m², Resko

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Trzeba wyznaczyć dom i 2 punkty granicz...

 • Resko

2022-12-28 do 2023-01-05

Dobry Geodeta Łobez

Jako sprawdzony wykonawca i dobry geodeta oferujesz swoje usługi w miejscowości Łobez oraz w okolicy? Skontaktuj się z nimi już teraz.

 • Łobez

2022-10-31 do 2022-11-08

Sumienna Firma Geodezyjna Łobez

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łobez

2022-08-31 do 2022-09-08

Usługa geodezyjna, podział działki, 4000m², Strzmiele

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Strzmiele

2022-08-23 do 2022-08-31

Znakomita Firma Geodezyjna

Zachwyć Klienta profesjonalnym działaniem na terenie Zachodniopomorskiego. Jako uznana firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Węgorzyno

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecę usługę geodezyjną, 70m², Łobez

Ten Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę usługę geodezyjną, 70m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Łobez

2022-07-16 do 2022-07-24

Utalentowany Geodeta

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1.4ha. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Drawsko Pomorskie

2023-01-18 do 2023-01-26

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 6700m², Drawsko Pomorskie

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Drawsko Pomorskie

2022-07-15 do 2022-07-23

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Drawsko Pomorskie

2022-07-14 do 2022-07-22

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Drawsko Pomorskie

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Drawsko Pomorskie

2022-10-31 do 2022-11-08

Doświadczona Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: Wiata Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ińsko

2022-10-27 do 2022-11-04

Potrzebuję geodety, budowa domu, 650m², Ińsko

Przez zapewnianie dobrej usługi geodezyjnej Twoja firma przewyższa konkurentów. Renoma, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić zlecających. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Ińsko

2022-11-18 do 2022-11-26

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1500m², Noskowo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Chcę postawić ogrodzenie i sprawdzić gran...

 • Noskowo

2022-11-02 do 2022-11-10

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Kiełpino

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowienie granic . Termin skorzyst...

 • Kiełpino

2022-09-30 do 2022-10-08

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Przemocze

Usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Przemocze

2022-12-07 do 2022-12-15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Gryfice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gryfice

2022-09-22 do 2022-09-30

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Gryfice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gryfice

2022-09-08 do 2022-09-16

Perfekcyjna Geodezja Łobez

Cel usług geodezyjnych: Wyodrebnienie lokalu Powierzchnia działki: 65m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gryfice

2022-12-30 do 2023-01-07

Solidny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gryfice

2022-09-27 do 2022-10-05

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Biernów

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Biernów

2022-08-08 do 2022-08-16

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Rąbino

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Rąbino

2022-10-31 do 2022-11-08

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Biernów

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony pracownik z zakresu prac geodezyjnych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Biernów

2022-08-07 do 2022-08-15

Prace Geodezyjne Łobez

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 9ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Chciałabym wydzielić RIII z działki o powierzchni ...

 • Modlimowo

2022-12-15 do 2022-12-23

Wykwalifikowany Geodeta

Należąc do geodetów z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Zachodniopomorskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Charzyno

2022-11-27 do 2022-12-05

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Łobez

Cel usług geodezyjnych: wykonaie Mapy do Celów Projektowych Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję geodety Miejsce: Mo...

 • Moracz

2022-08-18 do 2022-08-26

Wyjątkowa Firma Geodezyjna

Zapytanie o treści - Szukam geodety, 501-1000m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Zachodniopomorskiego i z sąsiednich miast. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Trzynik

2022-10-18 do 2022-10-26

Świetne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 892m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Połczyn-Zdrój

2022-11-30 do 2022-12-08

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 288m², Gościno

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Gościno

2022-12-10 do 2022-12-18

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów