Geodeta w Goleniowie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 411 147 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Goleniowie

Geodeta Goleniów

Profesjonalne Usługi Geodezyjne w Goleniowie

22 opinie

Poszukujesz solidnego fachowca świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w mieście Goleniów. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

SOLIDGEO Sp. z o.o. - Fenomenalna Firma Geodezyjna Goleniów

Fenomenalna Firma Geodezyjna

13 opinii

Próbujesz dotrzeć do godnego uwagi specjalisty oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi wśród firm geodezyjnych z Goleniowa. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

wPUNKT Geodezja mgr inż. Wojciech Gawron - Dobra Firma Geodezyjna Goleniów

wPUNKT Geodezja mgr inż. Wojciech Gawron

10 opinii

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Goleniów i w okolicy. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

P.B.DANBUD WĄSIK DANIEL - Wiarygodna Firma Geodezyjna Goleniów

P.B.DANBUD WĄSIK DANIEL

1 opinia

Masz zamiar powierzyć prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy geodezyjnej? P.B.DANBUD WĄSIK DANIEL to doskonały wybór. Aby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

FIX SP.ZO.O - Fachowe Usługi Geodezyjne Goleniów

FIX SP.ZO.O

1 opinia

Klient, który szuka fachowej usługi geodezyjnej musi zgłosić się do tych specjalistów i poznać świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zarezerwuj termin od razu!

Tomasz Grzelak - Rewelacyjny Geodeta Goleniów

Tomasz Grzelak

1 opinia

Rozpocznij współpracę z Tomasz Grzelak jeśli szukasz rewelacyjnych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Goleniowa i w sąsiednich miastach. Mają ofertę dla każdego.

Jur-bud Jerzy Smerda - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Goleniów

Jur-bud Jerzy Smerda

1 opinia

Usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Kubakuba - Dobry Geodeta Goleniów

Dobry Geodeta Goleniów

Ta dobra firma geodezyjna z Goleniowa to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Roman Bogdan Nowak Usługi Geodezyjne - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Goleniów

Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Goleniów

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Roman Bogdan Nowak Usługi Geodezyjne. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ustal pasujący termin!

geodezja - Pierwszorzędna Geodezja Goleniów

geodezja

Geodezja w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 30 zleceń na geodetów w Goleniowie

Wysokiej Klasy Geodeta Goleniów

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Goleniów

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Przemocze

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Przemocze

2022-12-07 do 2022-12-15

Perfekcyjna Geodezja Goleniów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 6933m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję Mapę do celów projektowych dla działki 3...

 • Przybiernów

2022-11-22 do 2022-11-30

Geodeta

Będąc w gronie geodetów z tak dużym doświadczeniem realizujesz prace w miejscowości Zachodniopomorskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego zlecenia. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę.

 • Przybiernów

2022-11-17 do 2022-11-25

Geodezja

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Potrzebuję geodety, 1203m²". Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Marszewo

2022-11-09 do 2022-11-17

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Goleniów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Węgorza

2022-10-20 do 2022-10-28

Prace Geodezyjne Goleniów

Powiedz Klientowi, że lepszej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeśli poszukuje dobrych prac geodezyjnych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Czarna łąka

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam geodety, 501-1000m², Rurzyca

Cel usług geodezyjnych: wykonanie wtórnika Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rurzyca

2022-09-23 do 2022-10-01

Godna Zaufania Firma Geodezyjna Goleniów

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Zachodniopomorskiego. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Zlecę usługę geodezyjną, 2ha" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Moracz

2022-08-18 do 2022-08-26

Staranne Usługi Geodezyjne

Klient szuka profesjonalnego geodety dla siebie i pisze - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1706m². Jeśli realizujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w dobrych cenach odpowiedz na to zapytanie. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Rurzyca

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Stepnica

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Stepnica

2022-07-29 do 2022-08-06

Potrzebuję geodety, podział działki, 1001-1500m², Police

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wyłączenie 500m2 z produkcji rolnej z dzia...

 • Police

2022-11-03 do 2022-11-04

Nieprzeciętny Geodeta

Jako geodeta działający w rejonie Zachodniopomorskiego i świadczący rozmaite usługi geodezyjne zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 915m²". Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Załom

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecę usługę geodezyjną, 80m², Dębostrów

Cel usług geodezyjnych: Wydzielenie lokalu mieszkalnego Powierzchnia działki: 80m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Dębostrów

2022-09-30 do 2022-10-08

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Dębostrów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dębostrów

2022-07-19 do 2022-07-27

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 90m², Szczecin

Ten Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 90m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Przedłóż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Szczecin

2022-11-09 do 2022-11-17

Korzystne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Do wytyczenia fundament na ławicach...

 • Szczecin

2022-11-25 do 2022-12-03

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1285m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1285m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Potrzebuje mape do celów projektowyc,h działka jest...

 • Szczecin

2022-09-29 do 2022-10-07

Korzystne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja domu powykonawcza Powierzchnia działki: 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Szczecin

2022-11-22 do 2022-11-30

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1246m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1246m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję mapy do celów projektowych. ...

 • Szczecin

2022-12-05 do 2022-12-13

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Klient, który potrzebuje perfekcyjnej usługi geodezyjnej musi koniecznie zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecin

2023-01-17 do 2023-01-25

Tanie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 3201m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-08-31 do 2022-09-08

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Pomiar końcowy Powierzchnia działki: 1067m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szczecin

2022-08-23 do 2022-08-31

Fenomenalny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Odtajnienie fragmentu mapy wojskowej Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebny jest frag...

 • Szczecin

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 6 dni temu

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować dobrą propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szczecin

2023-01-12 do 2023-01-20

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: Informacje. Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wspólną ściana z sąsiadem Termin ...

 • Szczecin

2023-01-19 do 2023-01-27

Potrzebuję geodety, budowa domu, 501-1000m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Interesuje mnie wycena wytyczenia b...

 • Szczecin

2023-01-17 do 2023-01-25

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 515m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 515m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Szczecin

2022-10-07 do 2022-10-15

Potrzebuję geodety, 1545m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granic Powierzchnia działki: 1545m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję wycenę wznowienia gran...

 • Szczecin

2022-08-25 do 2022-09-02

Szukam geodety, poniżej 500m², Szczecin

Wyślij ofertę Klientowi jako znakomita firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Szczecina oraz w przyległych miastach. Ustal pasujący termin od razu!

 • Szczecin

2022-11-03 do 2022-11-11

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów