Ocieplenie pianą w Goleniowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 614 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 527 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pianka PUR w przeciwieństwie do wełny i styropianu tworzy idealnie szczelną termoizolację wnikającą w nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Wykonanie ocieplenia poddasza z wykorzystaniem pianki PUR ciągle zyskuje na popularności. Ta stosunkowo nowa metoda zapewnia idealne wypełnienie wszelkich szczelin i uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych całego domu. Dzięki temu nie ma mowy o mostkach termicznych, które bardzo często powstają w wyniku nieumiejętnego stosowania innych materiałów termoizolacyjnych.

Cena ocieplenia pianką PUR nie jest wygórowana, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cały proces zajmuje nie więcej niż kilka godzin, wyjdzie nam, że inne metody termoizolacji nie są warte swojej ceny.

Ocieplenie pianką PUR ma bardzo dobre opinie, a wyższy koszt bardzo szybko rekompensowany jest niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie zimowym. Materiały takie jak styropian i wełna również zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne, ale mimo wszystko powinniśmy je zostawić do ocieplania elewacji i fundamentów, bo tam sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż na poddaszu.

Koszty ocieplenia pianką PUR w dużej mierze zależne są od powierzchni poddasza oraz grubości powłoki, jaką zamierzamy umieścić między krokwiami dachu. Im grubsze ocieplenie, tym większa będzie cena ocieplenia pianką PUR. Nie ważne czy Śląsk czy Podlasie, ostateczny koszt zależy również od rodzaju wybranej piany. Zdecydowanie droższa jest piana zamkniętokomórkowa, która nie wchłania wilgoci, ale bardzo rzadko wykorzystywana jest na poddaszach domów jednorodzinnych. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się materiał otwartokomórkowy i z powodzeniem można go wykorzystać na poddaszach użytkowych.

Zanim wybierzemy wykonawcę, warto dokładnie rozeznać rynek i poprosić kilka firm o przedstawienie oferty. Dopiero gdy dojdzie do nas wycena ocieplenia pianką PUR, możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę i umówić się na termoizolację naszego poddasza. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zadbać, by ocieplenie ścian zewnętrznych wykonane było ponad poziom murłat. Takie wykonanie elewacji sprawi, że bez trudu uzyskamy perfekcyjne połączenie ocieplenia dachu i ścian nośnych, co zapobiegnie powstawaniu mostków termicznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Warto pamiętać, że skuteczna termoizolacja to również przyjemniejsza temperatura w czasie wzmożonych upałów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, by była ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Ranking najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Goleniowie

Ocieplanie Pianką PUR Goleniów

JETPUR

35 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi ocieplania pianką na najwyższym poziomie. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Bud-Lok - Pierwszorzędna Izolacja Poddasza Goleniów

Pierwszorzędna Izolacja Poddasza Goleniów

15 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi ocieplania pianką na najwyższym poziomie. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Emizo - Doskonałe Ocieplenie Pianką Poliuretanową Goleniów

Emizo

10 opinii

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do ocieplenia pianką poliuretanową ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

RECOLTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świetne Ocieplenie Poddasza Pianką Goleniów

RECOLTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

9 opinii

Firma RECOLTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Goleniowa i z sąsiednich miast. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

Termotech-pur - Perfekcyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Goleniów

Perfekcyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową

1 opinia

Już od kilku lat pracownicy firmy Termotech-pur świadczą usługi z zakresu ocieplenia poddasza pianką poliuretanową, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Multiconcret Dariusz Rojszczak - Profesjonalne Ocieplanie Pianką Goleniów

Multiconcret Dariusz Rojszczak

1 opinia

Planujesz wybrać godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Multiconcret Dariusz Rojszczak z Goleniowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

New House Firma Budowlana Adrian Gnat - Doskonałe Ocieplanie Pianką Goleniów

Doskonałe Ocieplanie Pianką Goleniów

4 opinie

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu doskonałego ocieplania pianką do realizacji zaplanowanych działań? Firma New House Firma Budowlana Adrian Gnat jest Twoim rozwiązaniem. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Vastuu Sp z o.o. - Doskonałe Ocieplanie Budynków Pianką w Goleniowie

Doskonałe Ocieplanie Budynków Pianką w Goleniowie

1 opinia

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do ocieplania budynków pianką ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Jarosław Dobaj Budownictwo - Perfekcyjne Ocieplanie Budynków Pianką Goleniów

Jarosław Dobaj Budownictwo

2 opinie

Powierz zadanie ocieplania budynków pianką profesjonalistom firmy Jarosław Dobaj Budownictwo z miejscowości Goleniów. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Goleniowa są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

Hydro-bud Martin Garstka - Najlepsze Ocieplanie Pianką PUR Goleniów

Hydro-bud Martin Garstka

5 opinii

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii ocieplania pianką PUR z Goleniowa. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 39 zleceń na ocieplanie pianką pur w Goleniowie

Rewelacyjne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Goleniów

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Nowogard

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 4 dni temu

Zlecę ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m², Marszewo

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Ś...

 • Marszewo

2023-01-21 do 2023-01-29
dodano 7 dni temu

Świetne Ocieplenie Pianką Goleniów

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Goleniów

2023-01-16 do 2023-01-24

Doskonałe Ocieplanie Pianką Goleniów

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 40m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczę...

 • Mosty

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapytanie o ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Kliniska Wielkie

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pr...

 • Kliniska Wielkie

2023-01-12 do 2023-01-20

Rewelacyjne Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Rewelacyjne ocieplenie pianką poliuretanową to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Kliniska Wielkie

2023-01-12 do 2023-01-20

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Kliniska Wielkie

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający ocieplanie budynków pianką są pewni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od ocieplania budynków pianką. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Kliniska Wielkie

2023-01-07 do 2023-01-15

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Goleniów

Na wypadek jeśli jako dobra firma od izolacji pianką poszukujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Goleniowa bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Goleniów

2023-01-04 do 2023-01-12

Izolacja Pianką Goleniów

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom szeregowy Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpocz...

 • Goleniów

2022-12-21 do 2022-12-29

Porządna Izolacja Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: budynek biurowy Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: firmy Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Goleniów

2022-12-16 do 2022-12-24

Wyjątkowe Ocieplanie Pianką PUR Goleniów

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 251-300m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: firmy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Goleniów

2022-12-11 do 2022-12-19

Szukam ekipy do ocieplenia, 251-300m², Goleniów

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Szukam ekipy do ocieplenia, 251-300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Umów się na rozmowę jeszcze dziś.

 • Goleniów

2022-12-11 do 2022-12-19

Doskonałej Jakości Izolacja Poddasza

Jeżeli jeszcze jako profesjonalista od izolacji poddasza poszukujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Goleniów

2022-12-10 do 2022-12-18

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m², Goleniów

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Goleniów

2022-12-07 do 2022-12-15

Idealne Ocieplenie Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Prosze ...

 • Goleniów

2022-11-23 do 2022-12-01

Rewelacyjne Ocieplenie Pianką

Jesteś w stanie zaoferować dobrą propozycję dotyczącą ocieplenia pianką? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Goleniów

2022-11-07 do 2022-11-15

Ocieplanie Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: do ...

 • Nowogard

2022-11-01 do 2022-11-09

Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 201-250m², Wierzchosław

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: możliw...

 • Wierzchosław

2022-10-31 do 2022-11-08

Ocieplanie Budynków Pianką

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na wyjątkowe ocieplanie budynków pianką w i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako kompetentnej firmie. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Nowogard

2022-10-25 do 2022-11-02

Idealne Ocieplenie Pianką

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę ocieplenia pianką. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Na pewno zapytanie o treści "Szukam firmy na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m²" jest stworzone dla Ciebie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Krępsko

2022-10-21 do 2022-10-29

Ocieplanie Pianką PUR

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Żółwia błoć

2022-10-19 do 2022-10-27

Szukam firmy na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 101-150m², Karsk

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pra...

 • Karsk

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Goleniów

Wykonanie izolacji pianką dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Goleniów

2022-10-15 do 2022-10-23

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Goleniów

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Goleniów

2022-10-12 do 2022-10-20

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Kliniska Wielkie

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Kliniska Wielkie

2022-10-07 do 2022-10-15

Dam zlecenie na ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 152m², Goleniów

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 152m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin r...

 • Goleniów

2022-10-04 do 2022-10-12

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Nowogard

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Nowogard

2022-10-03 do 2022-10-11

Pierwszorzędne Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi ocieplenia pianką poliuretanową na wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest rzetelny. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Goleniów

2022-10-03 do 2022-10-11

Ocieplanie Budynków Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 160m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: d...

 • Nowogard

2022-09-29 do 2022-10-07

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Nowogard

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od izolacji pianką. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Nowogard

2022-09-26 do 2022-10-04

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 109m², Nowogard

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 109m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: do uzgo...

 • Nowogard

2022-09-24 do 2022-10-02

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Najczęstsze pytania o ocieplaniu pianką PUR

Ile kosztuje ocieplanie pianką PUR?

Użycie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza waha się od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najtaniej jest na Podlasiu, najdrożej na Warmii i Mazurach. Cena ocieplenia poddasza pianką PUR zależy od grubości izolacji i rodzaju pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa).

Pamiętaj, że poszukiwania wykonawcy do izolacji metodą natryskową trzeba rozpocząć nawet pół roku wcześniej. Firmy z reguły za samą usługę ocieplania pianką poliuretanową oczekują zapłaty w wysokości 30 - 40 zł/m2.

Pianka PUR czy wełna – co lepsze?

Trudno jednoznacznie określić. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, ocieplenie pianką poliuretanową będzie strzałem w dziesiątkę. Pianka aplikowana jest w ciągu 1-2 dni.

Pianka poliuretanowa jest też lekkim materiałem termoizolacyjnym, więc nie obciąża konstrukcji budynku.

Natomiast ocieplając wełną mineralną, zapewnisz sobie praktycznie całkowitą odporność na ogień oraz dobrą izolację akustyczną.

Ocieplenie wełną mineralną jest też tańszym rozwiązaniem, jednak izolacja natryskowa i tak mniej kosztuje niż przed laty, a dodatkowo eliminuje mostki termiczne. Poza tym sprawdza się w izolowaniu konstrukcji stalowych, np. hal.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR