Geodeta w Myśliborzu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 927 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 091 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Myśliborzu

Geodeta Myślibórz

J&Mproject

7 opinii

Sprawdź wykwalifikowaną grupę pracowników JMproject. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Myślibórz za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

PHU GEO-SERVICE KRZYSZTOF IWANOW - Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne Myślibórz

Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne

4 opinie

Starasz się odnaleźć wartego zaufania profesjonalistę od pierwszorzędnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma PHU GEO-SERVICE KRZYSZTOF IWANOW jest Twoim rozwiązaniem. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

H.M.S. Haus Montage Service - Dobry Geodeta Myślibórz

H.M.S. Haus Montage Service

5 opinii

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Myślibórz i w okolicy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Construction of House - Znakomity Geodeta Myślibórz

Znakomity Geodeta

2 opinie

Zacznij działać z Construction of House jeśli szukasz znakomitych geodetów oferujących swoje usługi w miejscowości Myślibórz lub w okolicy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ;ELGROM; - Perfekcyjna Geodezja w Myśliborzu

Perfekcyjna Geodezja w Myśliborzu

3 opinie

Geodeta z wyjątkową wiedzą z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

ART-BUD ARTUR ŁUBA - Wiarygodna Firma Geodezyjna Myślibórz

ART-BUD ARTUR ŁUBA

1 opinia

Ta wiarygodna firma geodezyjna z terenu Myśliborza to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

Usługi Remontowo-Budowlane Arkadiusz Dobrychłop - Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Myślibórz

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Myślibórz

3 opinie

Ten, kto planuje kupno perfekcyjnej usługi geodezyjnej musi już dziś zgłosić się do tego geodety i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

PHU GEO-SERVICE KRZYSZTOF IWANOW - Najlepsza Ewidencja Gruntów Myślibórz

PHU GEO-SERVICE KRZYSZTOF IWANOW

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. PHU GEO-SERVICE KRZYSZTOF IWANOW ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Krysbud - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Myślibórz

Perfekcyjna Firma Geodezyjna Myślibórz

Ta perfekcyjna firma geodezyjna z miejscowości Myślibórz to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Usługi budowlano-remontowe - Doskonała Geodezja Myślibórz

Usługi budowlano-remontowe

Specjalność Usługi budowlano-remontowe to perfekcyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie miejscowości Myślibórz oraz przyległych miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 26 zleceń na geodetów w Myśliborzu

Zlecę usługę geodezyjną, 3354m², Ławy

Cel usług geodezyjnych: Wykaz zmian ewidencyjnych Powierzchnia działki: 3354m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebny wykaz zmian ewidencyjnych w...

 • Ławy

2022-11-14 do 2022-11-22

Znakomite Prace Geodezyjne Myślibórz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Działka z podziałem na 3 mniejsze w p...

 • Barlinek

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Węgorza

Poszukujesz dopasowanego do Twojej firmy Klienta? Jako wykonawca świadczący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji na terenie Zachodniopomorskiego poznaj treść zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m²". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Węgorza

2022-10-20 do 2022-10-28

Firma Geodezyjna Myślibórz

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka na pograniczu lasu i pól Termin skorzystania ...

 • Wojcieszyce

2022-12-27 do 2023-01-04

Szukam geodety, spór o granice działki, 1062m², Zagaje

Klient szuka dobrego geodety i wysłał zapytanie o treści - Szukam geodety, spór o granice działki, 1062m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zagaje

2022-11-07 do 2022-11-15

Potrzebuję geodety, 1063m², Zagaje

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie budynku przed budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1063m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania ...

 • Zagaje

2023-01-12 do 2023-01-20

Nieprzeciętny Geodeta Myślibórz

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granicy Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: wznowienie granicy Termin skorzystania ...

 • Włostów

2022-10-28 do 2022-11-05

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Pyrzyce

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Pyrzyce

2022-08-07 do 2022-08-15

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Pyrzyce

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Inwentaryzacja geodezy...

 • Pyrzyce

2022-10-12 do 2022-10-19

Godna Zaufania Firma Geodezyjna

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Pyrzyc. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1574m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Pyrzyce

2022-09-30 do 2022-10-08

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Gorzów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-08-04 do 2022-08-12

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Myślibórz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Gorzów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z ...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-28 do 2022-10-06

Geodezja Myślibórz

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3760m²". Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-11-16 do 2022-11-24

Profesjonalny Geodeta

Jako geodeta niezmiennie w branży od lat i specjalista przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Szukam geodety, spór o granice działki, 168m²". Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-28 do 2022-10-06

Fachowe Usługi Geodezyjne

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest ceniona w branży w miejscowości Gorzów Wielkopolski za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia mówiącego "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-12-01 do 2022-12-09

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Dzialka okolo 1800m2 ,1000m2 do sprzedania Ter...

 • Gorzów Wielkopolski

2023-01-06 do 2023-01-14

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Gorzów Wielkopolski

Jeśli dobre usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. zainteresowany napisał "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Gorzów Wielkopolski

2022-10-05 do 2022-10-13

Świetne Prace Geodezyjne

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Gorzowa Wielkopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1200m², Gorzów Wielkopolski

Oferujesz propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Gorzów Wielkopolski

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Gorzów Wielkopolski

Jako wiarygodna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego - skontaktuj się z Klientem i pozwól przekonać mu się samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-10-25 do 2022-11-02

Znakomite Usługi Geodezyjne

Odpowiedz na zlecenie jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i w rejonie powiatu. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gorzów Wielkopolski

2022-11-16 do 2022-11-24

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Gorzów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-11-15 do 2022-11-23

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-07 do 2022-09-15

Szukam geodety, 501-1000m², Gorzów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: Operat po zakończeniu budowy Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-23 do 2022-10-01

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1.20ha, Gorzów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.20ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-10-19 do 2022-10-27

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów