Geodeta w Pyrzycach

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 038 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 462 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Pyrzycach

Geodeta Pyrzyce

Kacper Stój GEOSTATIC - Usługi geodezyjne

22 opinie

Sprawdź doświadczoną kadrę Kacper Stój GEOSTATIC - Usługi geodezyjne. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Pyrzyc za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

J&Mproject - Godna Zaufania Firma Geodezyjna w Pyrzycach

Godna Zaufania Firma Geodezyjna w Pyrzycach

7 opinii

Gdy szukasz współpracy to specjaliści z JMproject są dla Ciebie stworzeni. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Marcin stefaniak - Profesjonalna Geodezja Pyrzyce

Profesjonalna Geodezja Pyrzyce

5 opinii

Stworzona z zamiłowania do geodezji firma świadczy profesjonalne usługi geodezyjne na obszarze Pyrzyc, a także pobliskich miast i powiatów. Już nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

DAMBUD Kwaśniewski Damian - Rewelacyjny Geodeta Pyrzyce

Rewelacyjny Geodeta Pyrzyce

1 opinia

Ten geodeta posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - DAMBUD Kwaśniewski Damian to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

CONEX-PRO S.C. - Profesjonalna Ewidencja Gruntów Pyrzyce

Profesjonalna Ewidencja Gruntów

Myślisz, że profesjonalna ewidencja gruntów to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Usługi Ogólnobudowlane Bożena Wąs - Najlepszy Geodeta Pyrzyce

Najlepszy Geodeta

Próbujesz dotrzeć do solidnego fachowca realizującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem w Pyrzycach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

BUD-ROM - Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Pyrzyce

BUD-ROM

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej BUD-ROM prześciga konkurentów. Reputację tworzą recenzje zachwyconych zleceniodawców. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Nawrotkiewicz i syn - Dobre Usługi Geodezyjne Pyrzyce

Nawrotkiewicz i syn

Wypatrujesz wykonawcy wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych na terenie Pyrzyc. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi Ogólnobudowlane DAM-BUD Damian Puzerewski - Solidny Geodeta Pyrzyce

Solidny Geodeta

Zwróć się do Usługi Ogólnobudowlane DAM-BUD Damian Puzerewski jeśli szukasz solidnych geodetów oferujących swoje usługi w miejscowości Pyrzyce i w okolicy. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Elwat - Znakomita Ewidencja Gruntów Pyrzyce

Elwat

Jeżeli poszukujesz doskonałej współpracy to specjaliści z Elwat perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 27 zleceń na geodetów w Pyrzycach

Doświadczona Firma Geodezyjna Pyrzyce

Jako doświadczona firma geodezyjna z Pyrzyc oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Pyrzyce

2023-02-07 do 2023-02-07

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Pyrzyce

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Inwentaryzacja geodezy...

 • Pyrzyce

2022-10-12 do 2022-10-19

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1574m², Pyrzyce

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1574m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pyrzyce

2022-09-30 do 2022-10-08

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Pyrzyce

Klienta interesuje niezawodna firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m². Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Pyrzyce

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Banie

Cel usług geodezyjnych: Mapka do celów projektowych. Zbiornik na gaz Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: M...

 • Banie

2022-11-09 do 2022-11-17

Firma Geodezyjna

Zleceniodawcę interesuje niezawodna firma geodezyjna z Zachodniopomorskiego. Zapoznaj się zapytania o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m². Zaproponuj termin!

 • Węgorza

2022-10-20 do 2022-10-28

Fachowe Usługi Geodezyjne Pyrzyce

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1062m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zagaje

2022-11-07 do 2022-11-15

Doskonały Geodeta Pyrzyce

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie budynku przed budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1063m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania ...

 • Zagaje

2023-01-12 do 2023-01-20

Zlecę usługę geodezyjną, 3354m², Ławy

Cel usług geodezyjnych: Wykaz zmian ewidencyjnych Powierzchnia działki: 3354m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebny wykaz zmian ewidencyjnych w...

 • Ławy

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Barlinek

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Działka z podziałem na 3 mniejsze w p...

 • Barlinek

2022-11-10 do 2022-11-18

Tanie Prace Geodezyjne Pyrzyce

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z zakresu prac geodezyjnych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Tychowo

2023-01-14 do 2023-01-22

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Kobylanka

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonaw...

 • Kobylanka

2022-10-17 do 2022-10-25

Świetna Firma Geodezyjna

Odpowiedz na zlecenie jako firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Stargard i w pobliskich miastach. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Stargard

2022-09-13 do 2022-09-21

Geodezja Pyrzyce

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Stargard

Jako firma zatrudniająca świetnych geodetów i cechująca się nieprzeciętnym profesjonalizmem, ogłoszenie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m² jest skierowane do Ciebie. Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Stargard

2022-08-17 do 2022-08-25

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Stargard

2023-01-13 do 2023-01-13

Wyjątkowa Firma Geodezyjna

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1050m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Zachodniopomorskiego i z sąsiednich miast. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Witkowo drugie

2022-07-29 do 2022-08-06

Znakomite Usługi Geodezyjne

Odpowiedz na zlecenie jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Zachodniopomorskiego i w rejonie powiatu. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Witkowo drugie

2022-10-24 do 2022-10-25

Szukam geodety, budowa domu, 1825m², Wełtyń

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1825m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wełtyń

2022-12-31 do 2023-01-03

Firma Geodezyjna

Jako dobra firma geodezyjna z terenu Choszczna oraz prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Choszczno

2022-08-23 do 2022-08-31

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Zbiornik z gazem do ogrzewania domu mapka do celów projektowych Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatk...

 • Choszczno

2023-01-25 do 2023-02-02

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 7100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gryfino

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Gryfino

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gryfino

2022-11-02 do 2022-11-10

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że próbuje znaleźć od niezliczonych dni, napisał nam zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, budowa domu, 1023m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Klienta. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Gryfino

2022-08-16 do 2022-08-24

Geodeta

Usługi geodezyjne w wykonaniu Twojej firmy to istny majstersztyk? Jako dobry geodeta nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Szukam geodety, podział działki, 770000m². Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Gryfino

2022-10-25 do 2022-11-02

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Dla Klienta, który napisał - Potrzebuję geodety, budowa domu, 1200m², dotarcie do bezkonkurencyjnych prac geodezyjnych jest niełatwe, jednak Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Gryfino

2022-11-19 do 2022-11-27

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że poszukuje od dawna, wysłał nam zlecenie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1672m², Stare Czarnowo . To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Klienta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Stare Czarnowo ,Gryfino

2022-08-25 do 2022-09-02

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów