Dom z cegły w Szczecinku

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 723 864 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
577 005 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Szczecinku

Domy murowane Szczecinek

Budgarden@vp.pl

16 opinii

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii budowania domu murowanego z Szczecinka. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Usługi Remontowo budowlane Małgorzata Biegańska - Doskonały Dom z Pustaka w Szczecinku

Doskonały Dom z Pustaka w Szczecinku

3 opinie

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od domu z pustaka? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Usługi Remontowo budowlane Małgorzata Biegańska. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Firma Budowlana Kamil - Porządny Dom Tradycyjny Szczecinek

Porządny Dom Tradycyjny

2 opinie

Poszukujesz specjalisty od domu tradycyjnego? Trafiłeś w dobre miejsce - Firma Budowlana Kamil jest do Twoich usług. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Usługi remontowo-budowlane Er-bud - Solidne Budowanie Domu Murowanego Szczecinek

Usługi remontowo-budowlane Er-bud

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące budowania domu murowanego ekspertom firmy Usługi remontowo-budowlane Er-bud z miejscowości Szczecinek. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Szczecinka są w ścisłej czołówce. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

B-BUD - Perfekcyjny Dom z Pustaka Szczecinek

B-BUD

1 opinia

Jeśli nadal potrzebujesz profesjonalistów od domu z pustaka to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom B-BUD. Szczecinek to teren, na którym koncentrują swoje działania. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Perfect Dom - Pierwszorzędne Domy Murowane Szczecinek

Perfect Dom

1 opinia

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od domów murowanych? Skorzystaj z kwalifikacji Perfect Dom. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Houses All Constructions - Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej Szczecinek

Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej

1 opinia

Wykonanie domów w technologii tradycyjnej będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Houses All Constructions ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

FB Kowbud Z.Kowalczyk - Porządne Domy Murowane Szczecinek

Porządne Domy Murowane Szczecinek

2 opinie

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii budowania domu murowanego z Szczecinka. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

RJ-Dach - Profesjonalne Domy Murowane Szczecinek

Profesjonalne Domy Murowane Szczecinek

11 opinii

Chcesz znaleźć sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? RJ-Dach z Szczecinka będzie najszybszą drogą. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Budmax usługi ogólnobudowlane Kazimierz Prażenik - Pierwszorzędne Budowanie Domu Murowanego Szczecinek

Budmax usługi ogólnobudowlane Kazimierz Prażenik

2 opinie

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do budowania domu murowanego mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 25 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Szczecinku

Budowa domu z Ytong, SSZ, 36-100m², Szczecinek

Wpraw w zachwyt tego Zlecającego profesjonalnym działaniem na terenie Szczecinka. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zlecenie o treści "Budowa domu z Ytong, SSZ, 36-100m²" i dowiedź, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane szybko. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Szczecinek

2023-03-29 do 2023-04-06
dodano 2 dni temu

Znakomity Stan Deweloperski Domu Szczecinek

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od stanu deweloperskiego domu. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę budowę domu z Ytong, SSZ, 36-100m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Szczecinek

2023-03-29 do 2023-04-06
dodano 2 dni temu

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Szczecinek

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Szczecinek

2023-03-13 do 2023-03-21

Wysokiej Klasy Budowa Domu w Stanie Surowym Szczecinek

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwni...

 • Biały Bór

2023-03-12 do 2023-03-20

Zapytanie o budowę domu z Ytong, SSZ, 36-100m², Barwice

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapytanie o budowę domu z Ytong, SSZ, 36-100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu.

 • Barwice

2023-03-06 do 2023-03-14

Dam zlecenie na budowę domu z Ytong, "pod klucz", 70m², Drzonowo

Ten Klient myśli, że staranny stan surowy domu to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Ytong, "pod klucz", 70m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Drzonowo

2023-03-02 do 2023-03-10

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Szczecinek

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Szczecinek

2023-02-23 do 2023-03-03

Najwyższej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym Szczecinek

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Szczecinek

2023-01-22 do 2023-01-30

Perfekcyjny Stan Surowy Domu Szczecinek

Technologia: tradycyjna murowana z Silka Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 117m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Pro...

 • Grzmiąca

2023-01-02 do 2023-01-10

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 63m², Szczecinek

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od domów w surowym stanie potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 63m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Szczecinka z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecinek

2022-12-27 do 2023-01-04

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Szczecinek

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 101-150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Szczecinek

2022-12-26 do 2023-01-03

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Szczecinek

Dla Klienta namierzenie pierwszorzędnej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Szczecinka, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Szczecinek

2022-12-17 do 2022-12-25

Budowa domu z Ytonga, SSZ, 151-200m², Szczecinek

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Szczecinek

2022-11-28 do 2022-12-06

Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projekt:...

 • Szczecinek

2022-11-27 do 2022-12-05

Pierwszorzędny Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 72m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • okolice szczecinka

2022-11-27 do 2022-12-05

Solidny Dom w Stanie Surowym

Klient napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 70m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie domu w stanie surowym wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Szczecinek

2022-11-19 do 2022-11-27

Świetny Stan Deweloperski Domu

Ten Klient jest zdania, że świetny stan deweloperski domu to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Szczecinek

2022-11-05 do 2022-11-13

Doskonałe Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczo...

 • Szczecinek

2022-11-05 do 2022-11-13

Fenomenalna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Zakres zlecenia: potrzeba ekipa do budowy domu Stan: SSZ Technologia: dom murowany Powierzchnia: 110m2 Dostawca materiałów: z materiałem lub bez Termin skorzystania z oferty: możliwy w ciągu miesiąca Typ obi...

 • Radęcin

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSZ, 70m², Szczecinek

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 70m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczon...

 • Szczecinek

2022-10-31 do 2022-11-08

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 151-200m², Szczecinek

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Szczecinek

2022-10-25 do 2022-11-02

Najwyższej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Szczecinka. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Szczecinek

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie na budowę budynku, SSZ, 35m², Wilcze Laski

Technologia: tradycyjna murowana z Bloczków betonowych Gazobeton Budowany obiekt: Wiatrołap Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiw...

 • Wilcze laski

2022-10-10 do 2022-10-18

Doskonałej Jakości Domy w Surowym Stanie

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 36-100m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie domów w surowym stanie daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • okolice Szczecinka

2022-10-10 do 2022-10-18

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 101-150m², Borne Sulinowo

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 101-150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Borne Sulinowo

2022-10-08 do 2022-10-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych