Dom z cegły w Koszalinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 445 122 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 957 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Koszalinie

Domy murowane Koszalin

Staranne Domy Murowane Koszalin

17 opinii

Przygotowanie domów murowanych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. BART-BUD ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Kazimierz Krakowiak - Solidne Domy Murowane Koszalin

Kazimierz Krakowiak

7 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij Kazimierz Krakowiak. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

PBOiUI Piotr Flens - Rewelacyjne Domy Murowane Koszalin

Rewelacyjne Domy Murowane

3 opinie

Nadal poszukujesz profesjonalistów od domów murowanych? Zaufaj doświadczeniu PBOiUI Piotr Flens. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Tomek - Świetne Domy Murowane Koszalin

Tomek

2 opinie

Tomek świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Koszalina i okolic. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

Bogacki sp. z o.o. - Perfekcyjne Domy Murowane w Koszalinie

Perfekcyjne Domy Murowane w Koszalinie

9 opinii

Uważasz, że perfekcyjne domy murowane to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z Bogacki sp. z o.o. dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

P.W."IM-BUD" - Doskonały Dom Klasyczny Koszalin

Doskonały Dom Klasyczny Koszalin

1 opinia

Wykonanie domu klasycznego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. P.W.IM-BUD ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Skontaktuj się i poznaj ofertę - naprawdę warto.

IZO-TERMBUD KOSZALIN PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE - Solidne Domy Murowane Pod Klucz Koszalin

Solidne Domy Murowane Pod Klucz

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie domów murowanych pod klucz i zatrudnij IZO-TERMBUD KOSZALIN PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Q-max Marek Marcinek - Najlepsze Domy Murowane Pod Klucz Koszalin

Q-max Marek Marcinek

3 opinie

Zrealizowanie domów murowanych pod klucz będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Q-max Marek Marcinek ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Brew-Bud - Doskonałej Jakości Dom Klasyczny Koszalin

Brew-Bud

1 opinia

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od domu klasycznego? Skorzystaj z kwalifikacji Brew-Bud. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Arbud Plus - Najwyższej Klasy Budowa Domu Murowanego Koszalin

Arbud Plus

1 opinia

Szukający budowy domu murowaego powinien koniecznie zgłosić się do Arbud Plus i poznać świetne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy do zadawania pytań.

Najnowsze z 30 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Koszalinie

Zapytanie o budowę domu murowanego, "pod klucz", 151-200m², Kretomino

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o budowę domu murowanego, "pod klucz", 151-200m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie domów w surowym stanie daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Kretomino

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 2 dni temu

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m², Koszalin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: ...

 • Koszalin

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 8 dni temu

Doskonałej Jakości Domy w Surowym Stanie Koszalin

Jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od domów w surowym stanie szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 201-300m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Koszalina na pewno udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Koszalin

2023-01-21 do 2023-01-29

Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Koszalin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Koszalin

2023-01-17 do 2023-01-25

Najlepsza Budowa Domu w Stanie Surowym Koszalin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Koszalin

2023-01-14 do 2023-01-22

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Koszalin

Dla Klienta znalezienie rewelacyjnej firmy budującej domy w stanie surowym nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Koszalina, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Koszalin

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 120m², Koszalin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 120m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Koszalin

2022-12-30 do 2023-01-07

Doskonałej Jakości Stan Surowy Domu Koszalin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnic...

 • Koszalin

2022-12-02 do 2022-12-10

Zlecę budowę domu pod klucz, 36-100m², Koszalin

Dla Klienta wybranie wyjątkowej firmy budującej domy w stanie surowym jest niełatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Koszalina, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Koszalin

2022-11-21 do 2022-11-29

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Koszalin

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od domów w surowym stanie. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Koszalin

2022-11-09 do 2022-11-17

Doskonały Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 129.9m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Koszalin

2022-10-31 do 2022-11-08

Doświadczona Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta wybranie doświadczonej firmy budującej domy w stanie surowym nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy specjalista działający na terenie Koszalina, którzy znają się na swojej pracy. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Koszalin

2022-10-21 do 2022-10-29

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 36-100m², Koszalin

Jeśli interesuje Cię zlecenie na rewelacyjna budowa domu w stanie surowym w rejonie Koszalina i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 36-100m²", jest gotowy skorzystać z Twoich usług jako kompetentnej firmie. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Koszalin

2022-10-21 do 2022-10-29

Świetny Dom w Stanie Surowym Koszalin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek p...

 • Koszalin

2022-10-20 do 2022-10-28

Porządny Stan Surowy Domu

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zlecę budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie stanu surowego domu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Koszalin

2022-10-18 do 2022-10-26

Perfekcyjna Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Koszalin

2022-10-14 do 2022-10-22

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan deweloperski, 150m², Koszalin

Technologia: tradycyjna murowana z np Solbet Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Proj...

 • Koszalin

2022-09-14 do 2022-09-22

Najwyższej Klasy Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony:...

 • Koszalin

2022-08-29 do 2022-09-06

Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpiw...

 • Koszalin

2022-08-26 do 2022-09-03

Najlepsza Budowa Domu w Stanie Surowym

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Koszalina. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Koszalin

2022-08-08 do 2022-08-16

Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek po...

 • Koszalin

2022-08-08 do 2022-08-16

Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Koszalin

2022-07-24 do 2022-08-01

Staranny Stan Deweloperski Domu

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od stanu deweloperskiego domu potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Budowa domu z Ytonga, SSZ, 65m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Sianów

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecę budowę budynku z Ytonga, SSZ, 36-100m², Mścice

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na perfekcyjne budowanie domów w stanie surowym w rejonie Zachodniopomorskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę budowę budynku z Ytonga, SSZ, 36-100m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako profesjonalnej firmie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Mścice

2022-08-02 do 2022-08-10

Pierwszorzędna Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpiw...

 • Mścice

2022-11-01 do 2022-11-09

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 100m², Niekłonice

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

 • Niekłonice

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Mielenko

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Mielenko

2022-09-19 do 2022-09-27

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Mielenko

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Zachodniopomorskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Mielenko

2022-12-01 do 2022-12-09

Solidna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: Wykonanie podciągów Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Projekt: M...

 • Biesiekierz

2022-10-22 do 2022-10-30

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 87.56m², Biesiekierz

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający budowa domu w stanie surowym są wiarygodni. Wyślij ofertę jako ekspert od budowy domu w stanie surowym. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Biesiekierz

2022-08-24 do 2022-09-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych