Dom z cegły w Szczecinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 272 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 478 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Szczecinie

Domy murowane Szczecin

Rewelacyjne Domy Murowane Szczecin

23 opinie

Przygotowanie domów murowanych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. GSL CONSTRUCTION Sp. z o.o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

SIRIDAN sp. z o. o. - Staranny Dom Jednorodzinny Szczecin

SIRIDAN sp. z o. o.

13 opinii

Wykonanie domu jednorodzinnego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. SIRIDAN sp. z o. o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

DEFTO MICHAŁ FORTUŃSKI - Staranne Domy w Technologii Tradycyjnej Szczecin

DEFTO MICHAŁ FORTUŃSKI

8 opinii

Gdy szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z DEFTO MICHAŁ FORTUŃSKI są dla Ciebie stworzeni. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

JB SP. Z O.O. - Najlepszy Dom z Pustaka Szczecin

JB SP. Z O.O.

7 opinii

Jeżeli poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z JB SP. Z O.O. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zachęcamy do zadawania pytań.

M&S-BUD - Perfekcyjne Domy Murowane Szczecin

M&S-BUD

6 opinii

Jeśli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z MS-BUD są dla Ciebie idealni. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

MBUD Uslugi elektryczno-budowlane - Rewelacyjne Domy w Technologii Tradycyjnej Szczecin

Rewelacyjne Domy w Technologii Tradycyjnej Szczecin

4 opinie

Właśnie wybierasz godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? MBUD Uslugi elektryczno-budowlane jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Aleksander Romaszewicz - Profesjonalny Dom Tradycyjny Szczecin

Aleksander Romaszewicz

2 opinie

Chcesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Aleksander Romaszewicz z Szczecina będzie najszybszą drogą. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

FHU Canada System - Świetne Domy w Technologii Tradycyjnej Szczecin

Świetne Domy w Technologii Tradycyjnej

1 opinia

Przygotowanie domów w technologii tradycyjnej będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. FHU Canada System ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Hieronim Godlewski ZV - Perfekcyjny Dom z Pustaka Szczecin

Perfekcyjny Dom z Pustaka

1 opinia

Potrzebujesz specjalisty od domu z pustaka? Wykorzystaj doświadczenie Hieronim Godlewski ZV. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Betostal WP Domy i Instalacje - Profesjonalne Domy Murowane w Szczecinie

Profesjonalne Domy Murowane w Szczecinie

1 opinia

Wciąż szukasz dobrej firmy od domów murowanych? Skorzystaj z kwalifikacji Betostal WP Domy i Instalacje. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 100 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Szczecinie

Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Szczecin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Szczecin

2023-02-08 do 2023-02-16
dodano wczoraj o 23:37

Domy w Surowym Stanie Szczecin

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Szczecin

2023-02-08 do 2023-02-16
dodano wczoraj o 08:03

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Szczecin

Zleceniodawca poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Szczecin

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 3 dni temu

Staranny Stan Surowy Domu Szczecin

Klient napisał zgłoszenie o treści "Budowa domu z Ytonga, SSO, do 35m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie stanu surowego domu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Szczecin

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 3 dni temu

Najlepsza Budowa Domu w Stanie Surowym Szczecin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 98m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczon...

 • Szczecin

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 3 dni temu

Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 151-200m², Szczecin

Jeszcze jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako specjalista od domów w surowym stanie. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Szczecin

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 4 dni temu

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Szczecin

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym z terenu Szczecina oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Szczecin

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 4 dni temu

Budowa domu z Porothermu, SSZ, 36-100m², Szczecin

Chcesz znaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista z zakresu wyjątkowej budowy domu w stanie surowym z Szczecina. Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść - Budowa domu z Porothermu, SSZ, 36-100m². Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Szczecin

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 4 dni temu

Zlecę budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 151-200m², Szczecin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpi...

 • Szczecin

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na budowę budynku, SSO, 151-200m², Szczecin

Zachwyć Klienta sprawnym działaniem w rejonie Szczecina. Jako uznana firma budująca domy w stanie surowym zrealizuj zlecenie "Dam zlecenie na budowę budynku, SSO, 151-200m²" i udowodnij, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane błyskawicznie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Szczecin

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 dni temu

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 151-200m², Szczecin

Ten Klient myśli, że znakomity stan deweloperski domu to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Szczecin

2023-01-30 do 2023-02-07

Zlecę budowę domu z Ytonga, SSO, 101-150m², Szczecin

Zleceniodawca napisał "Zlecę budowę domu z Ytonga, SSO, 101-150m²". Przyjmij zlecenie wysokiej klasy budowania domów w stanie surowym jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia działalności w miejscowości Szczecin i okolicznych powiatów. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę.

 • Szczecin

2023-01-30 do 2023-02-07

Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Szczecin

2023-01-30 do 2023-02-07

Zlecę budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m², Szczecin

Zrealizowanie stanu deweloperskiego domu dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zlecę budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Szczecin

2023-01-28 do 2023-02-05

Budowa domu murowanego, SSO, 151-200m², Szczecin

Technologia: tradycyjna murowana z kilka Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Szczecin

2023-01-28 do 2023-02-05

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z silka Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Szczecin

2023-01-28 do 2023-02-05

Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Szczecin

Budowa domu w stanie surowym to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Szczecin

2023-01-27 do 2023-02-04

Zlecę budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Szczecin

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Szczecin

2023-01-21 do 2023-01-29

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 101-150m², Szczecin

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako specjalista od stanu surowego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Szczecin

2023-01-19 do 2023-01-27

Wyjątkowa Budowa Domu w Stanie Surowym

Zrealizuj zadanie wyjątkowej budowy domu w stanie surowym o treści "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 79.2m²", jako fachowiec z miejscowości Szczecin. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Szczecina jesteś w ścisłej czołówce. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Szczecin

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 151-200m², Szczecin

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od domów w surowym stanie. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Szczecin

2023-01-18 do 2023-01-26

Świetny Dom w Stanie Surowym Szczecin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Szczecin

2023-01-18 do 2023-01-26

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 100m², Szczecin

Masz zamiar przyjąć zlecenie na budowa domu w stanie surowym, a nie masz Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 100m² to rewelacyjny wybór. Przedłóż propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Szczecin

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m², Szczecin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Szczecin

2023-01-18 do 2023-01-26

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu budowania domów w stanie surowym odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Dam zlecenie na budowę bliźniaka z Porothermu, stan deweloperski, 212m² i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Szczecin

2023-01-17 do 2023-01-25

Budowa domu z Porothermu, stan deweloperski, 151-200m², Szczecin

Ten Klient myśli, że staranny dom w stanie surowym to niełatwy temat. Wysłał zlecenie o treści "Budowa domu z Porothermu, stan deweloperski, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szczecin

2023-01-16 do 2023-01-24

Wyjątkowa Budowa Domu w Stanie Surowym

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wyjątkowej budowy domu w stanie surowym z Szczecina. Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść - Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan deweloperski, 185m². Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Szczecin

2023-01-14 do 2023-01-22

Doskonały Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Szczecin

2023-01-13 do 2023-01-21

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m², Szczecin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiw...

 • Szczecin

2023-01-10 do 2023-01-18

Zlecę budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m², Szczecin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczo...

 • Szczecin

2023-01-07 do 2023-01-15

Najlepsze Budowanie Domów w Stanie Surowym

Zapytanie o treści - Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Szczecina i okolic. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Szczecin

2023-01-06 do 2023-01-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych