Dom z cegły w Stargardzie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 427 069 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 069 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Stargardzie

Domy murowane Stargard

BART-BUD

17 opinii

Zrealizowanie domu klasycznego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. BART-BUD ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

DEFTO MICHAŁ FORTUŃSKI - Staranne Domy Murowane Stargard

Staranne Domy Murowane Stargard

8 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od domów murowanych? Wykorzystaj kompetencje DEFTO MICHAŁ FORTUŃSKI. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

JB SP. Z O.O. - Rewelacyjne Budowanie Domu Murowanego Stargard

JB SP. Z O.O.

7 opinii

Powierz usługę budowania domu murowanego ekspertom z miejscowości Stargard. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Stargardu są jednymi z najlepszych. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Usługi Ogólnobudowlane BOCZEK Paweł Szczerba - Perfekcyjny Dom Tradycyjny w Stargardzie

Perfekcyjny Dom Tradycyjny w Stargardzie

7 opinii

Gdy szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Usługi Ogólnobudowlane BOCZEK Paweł Szczerba są dla Ciebie stworzeni. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę.

M&P Home Build - Profesjonalny Dom Tradycyjny Stargard

M&P Home Build

7 opinii

MP Home Build świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Stargardu i okolic. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

M&S-BUD - Znakomite Domy Murowane Pod Klucz Stargard

Znakomite Domy Murowane Pod Klucz

6 opinii

MS-BUD oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Stargardu i z sąsiednich miast. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

KES - Solidne Domy Murowane Stargard

KES

11 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od domów murowanych? Zaufaj doświadczeniu KES. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

MBUD Uslugi elektryczno-budowlane - Znakomity Dom Tradycyjny Stargard

MBUD Uslugi elektryczno-budowlane

4 opinie

Planujesz wybrać solidnego specjalistę do realizacji swoich planów? MBUD Uslugi elektryczno-budowlane jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Lew Budowniczy Patryk Lewandowski - Perfekcyjne Budowanie Domu Murowanego Stargard

Lew Budowniczy Patryk Lewandowski

4 opinie

Zatrudnij specjalistów z Lew Budowniczy Patryk Lewandowski jeśli szukasz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego budowania domu murowanego w miejscowości Stargard lub okolicy. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Tomasz Doniecki - Porządne Domy Murowane Stargard

Porządne Domy Murowane Stargard

1 opinia

Potrzebujesz profesjonalistów od domów murowanych? Wykorzystaj kompetencje Tomasz Doniecki. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Najnowsze z 54 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Stargardzie

Wyjątkowe Budowanie Domów w Stanie Surowym Stargard

Zrealizuj zlecenie wyjątkowego budowania domów w stanie surowym o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 151-200m²", jako specjalista z miejscowości Stargard. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Stargardu nie masz sobie równych. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Stargard

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 2 dni temu

Dom w Stanie Surowym Stargard

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Stargard

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m², Stargard

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek po...

 • Stargard

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Zlecę budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m², Ińsko

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Proj...

 • Ińsko

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 7 dni temu

Budowa Domu w Stanie Surowym Stargard

Klient napisał "Zlecę budowę domu z Ytonga, SSO, 92m²". Przyjmij zlecenie wysokiej klasy budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji działalności z Stargardu i okolicznych miast. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Stargard

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 110m², Witkowo Drugie

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 110m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek...

 • Witkowo drugie

2023-01-23 do 2023-01-31

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Stargard

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Stargard

2023-01-21 do 2023-01-29

Profesjonalny Dom w Stanie Surowym

Ten Klient myśli, że profesjonalny dom w stanie surowym to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Witkowo drugie

2023-01-21 do 2023-01-29

Rewelacyjna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Stargard

Skontaktuj się z Klientem jako rewelacyjna firma budująca domy w stanie surowym świadcząca swoje usługi w miejscowości Zachodniopomorskie i w rejonie powiatu. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Zieleniewo

2023-01-19 do 2023-01-19

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 184m², Stargard

Zlecenie o treści - Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 184m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Stargard oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Stargard

2023-01-17 do 2023-01-25

Budowa Domu w Stanie Surowym

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na rewelacyjna budowa domu w stanie surowym w rejonie Stargardu i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do budowy bliźniaka z Porothermu, stan deweloperski, 164m²", jest gotowy skorzystać z Twoich usług jako profesjonalnej firmie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Stargard

2023-01-17 do 2023-01-25

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pr...

 • Stargard

2023-01-15 do 2023-01-23

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Stargard

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Stargard

2023-01-14 do 2023-01-22

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 151-200m², Stargard

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najwyższej klasy budowa domu w stanie surowym w rejonie Stargardu i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 151-200m²", jest gotowy zlecić Ci pracę jako kompetentnej firmie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Stargard

2023-01-11 do 2023-01-19

Staranny Stan Deweloperski Domu Stargard

Ten Klient myśli, że staranny stan deweloperski domu to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Budowa 15-20 domów na zgłoszenie, do 70m2". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Stargard

2023-01-09 do 2023-01-17

Dom w Stanie Surowym

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zlecę budowę bliźniaka z Ytonga, SSZ, 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Bielkowo

2023-01-05 do 2023-01-13

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m², Stargard

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczo...

 • Stargard

2023-01-05 do 2023-01-13

Profesjonalny Dom w Stanie Surowym

Ten Zlecający jeszcze szuka specjalisty od domu w stanie surowym. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do budowy budynku z Ytonga, "pod klucz", 151-200m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Stargard

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSO, 36-100m², Stargard

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiw...

 • Stargard

2022-12-28 do 2023-01-05

Rewelacyjny Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Stargard

2022-12-25 do 2023-01-02

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Kobylanka

2022-12-20 do 2022-12-28

Doskonałej Jakości Stan Deweloperski Domu

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako specjalista od stanu deweloperskiego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Kobylanka

2022-12-17 do 2022-12-25

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 151-200m², Kobylanka

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnicz...

 • Kobylanka

2022-11-25 do 2022-12-03

Budowa budynku z Ytonga, SSO, 151-200m², Stargard

Olśnij tego Klienta sprawnym działaniem w rejonie Stargardu. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie "Budowa budynku z Ytonga, SSO, 151-200m²" i zapewnij, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone szybko. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Stargard

2022-11-23 do 2022-12-01

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 70m², Stargard

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym, która nie ma sobie równych w okolicy Stargardu - odpowiedz Klientowi i pozwól przekonać mu się na własne oczy o tym, że jesteś bezkonkurencyjny! Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Stargard

2022-11-13 do 2022-11-21

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m², Stargard

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczo...

 • Stargard

2022-11-07 do 2022-11-15

Budowa budynku z Ytonga, SSO, 201-300m², Stargard

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: budynek handlowo-usługowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwnicz...

 • Stargard

2022-10-26 do 2022-11-03

Szukamy firmy do SSO, 500m2, Skalin

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy i pisze - Szukamy firmy do SSO, 500m2. To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Skalin

2022-10-24 do 2022-11-01

Rewelacyjna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie rewelacyjnej firmy budującej domy w stanie surowym to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający w rejonie Zachodniopomorskiego, którzy znają się na swojej pracy. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Chociwel

2022-10-13 do 2022-10-21

Wyjątkowa Budowa Domu w Stanie Surowym

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi budowy domu w stanie surowym na ponadprzeciętnym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Stargard

2022-10-12 do 2022-10-20

Porządny Dom w Stanie Surowym

Ten Klient uważa, że porządny dom w stanie surowym to niełatwe zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 110m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Stargard

2022-10-08 do 2022-10-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych