Rzeczoznawca budowlany w Szczecinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 164 631 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Rzeczoznawca budowlany Szczecin - ranking najlepszych firm

Rzeczoznawca budowlany Szczecin

Kosztorysant Maciej Wysocki

52 opinie

Myślisz, że porządny kosztorys powykonawczy to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

PHU ARCHIPRO - Staranny Kosztorys Powykonawczy Szczecin

PHU ARCHIPRO

34 opinie

Uważasz, że staranny kosztorys powykonawczy to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z PHU ARCHIPRO posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Grzegorz Stachowiak - Świetny Kosztorysant Budowlany w Szczecinie

Świetny Kosztorysant Budowlany w Szczecinie

30 opinii

Kosztorysowanie to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu kosztorysanta budowlanego. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

QALUX sp. z o.o. - Dobry Rzeczoznawca Budowlany Szczecin

QALUX sp. z o.o.

22 opinie

Dobry rzeczoznawca budowlany proponuje swoje usługi na terenie Szczecina i w okolicznych miastach. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI - Wysokiej Klasy Kosztorysowanie Szczecin

Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI

11 opinii

Pragniesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu wysokiej klasy kosztorysowania, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI jest do Twojej dyspozycji. Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Consulting Jan Śliwiński - Profesjonalny Rzeczoznawca Budowlany Szczecin

Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Consulting Jan Śliwiński

4 opinie

Firma Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Consulting Jan Śliwiński świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Szczecin i okolic. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi Inżynieryjne Sylwester Siwiec - Fenomenalny Rzeczoznawca Budowlany Szczecin

Usługi Inżynieryjne Sylwester Siwiec

1 opinia

Według Ciebie porządny kosztorys powykonawczy to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - rzeczoznawcy budowlani z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

QS Inżynieria Tomasz Gawor - Bezkonkurencyjne Operat Szacunkowy Szczecin

QS Inżynieria Tomasz Gawor

1 opinia

Wybranie operatu szacunkowego nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z QS Inżynieria Tomasz Gawor posłużą radą i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

ATG COMPLEX SP. Z O.O. - Najlepsze Ekspertyzy Budowlane Szczecin

ATG COMPLEX SP. Z O.O.

2 opinie

Jeżeli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z ATG COMPLEX SP. Z O.O. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

ARCHISPEKTRUM Daniel Kowalewski - Profesjonalny Przegląd Budowlany Szczecin

Profesjonalny Przegląd Budowlany Szczecin

13 opinii

Wybranie operatu szacunkowego nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z ARCHISPEKTRUM Daniel Kowalewski posłużą radą i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

35 Zleceń - Rzeczoznawca Budowlany Szczecin

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, 15m², Szczecin

Szukana usługa: ocena jako jakości wykonanego remontu przez ZBiLK Usługa dotyczy: Zaadaptowania kuchni na potrzeby instalacji toalety Powód: ocena prac remontowych Powierzchnia: 15m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczę...

 • Szczecin

2022-11-28 do 2022-12-06

Ekspertyza Budowlana Szczecin

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 301-500m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-11-28 do 2022-12-06

Rzeczoznawca budowlany - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 25 416 Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tania Ekspertyza Techniczna Szczecin

Spowoduj, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z zakresu ekspertyzy technicznej stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, 101-200m². Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Szczecin

2022-11-22 do 2022-11-30

Dam zlecenie na ekspertyzę całego obiektu, 101-200m², Szczecin

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-11-08 do 2022-11-16

Tania Ekspertyza Budowlana

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Szczecin

2022-11-08 do 2022-11-16

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 36m², Szczecin

Szukana usługa: zawilgocenie i zagrzybienie Usługa dotyczy: Sciany, otwory okienne Powód: wydanie opinii o przydatności lokalu do zamieszkania Powierzchnia: 36m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: chodzi o ustal...

 • Szczecin

2022-11-07 do 2022-11-15

Odpowiednia Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: Mieszkania Powód: Wymóg ustawowy Powierzchnia: 53m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szczecin

2022-11-05 do 2022-11-13

Wybitny Rzeczoznawca Budowlany Szczecin

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Szczecina. Przyczyń się do realizacji jego celów. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Szczecin

2022-10-20 do 2022-10-28

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 3m², Szczecin

Klient szuka utalentowanego kosztorysanta budowlanego dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 3m². Jeśli wykonujesz całe spektrum usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Szczecin

2022-10-13 do 2022-10-21

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, Szczecin

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zlecę kosztorys, ekspertyzę", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Szczecin

2022-10-12 do 2022-10-20

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, Szczecin

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Szczecina oraz przyległych powiatów. Pokaż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Szczecin

2022-10-12 do 2022-10-20

Dobry Kosztorysant Budowlany Szczecin

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: stolarka okienna Powód: prace remontowe Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Poszukiwany specjalista do możliwej stałej współpracy przy eksperty...

 • Szczecin

2022-10-12 do 2022-10-20

Doskonały Rzeczoznawca Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Rolety Powód: zakup Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Czy zamontowane rolety są zgodne z projektem? Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia ...

 • Szczecin

2022-10-11 do 2022-10-19

Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 301-500m², Szczecin

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 301-500m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Dodatkowe informacje: potrzebny roczny i 5 letni przegląd budynku Term...

 • Szczecin

2022-10-09 do 2022-10-17

Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m², Szczecin

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł opinii budowlanej, choć poszukuje od wielu dni, napisał nam zlecenie o treści - Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zlecającego. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Szczecin

2022-10-09 do 2022-10-17

Zapytanie o przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m², Szczecin

Klient szuka dobrego rzeczoznawcy budowlanego dla siebie i pisze - Zapytanie o przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Szczecin

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 10m², Szczecin

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: mieszkania Powód: prace remontowe Powierzchnia: 10m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Prace remontowe po zalaniu ściany. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia...

 • Szczecin

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapytanie o kosztorysowanie całego obiektu, 63m², Szczecin

Daj znać Klientowi, że równie dobrej propozycji opinii budowlanej prędko nie znajdzie na terenie Szczecina, więc jeśli poszukuje taniej opinii budowlanej to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Szczecin

2022-09-30 do 2022-10-08

Rewelacyjna Ekspertyza Techniczna

Dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na ekspertyzę dachu, 30m², wybranie rewelacyjnej ekspertyzy technicznej jest trudniejsze niż może się wydawać, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Szczecin

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 38m², Szczecin

Jako świetny kosztorysant budowlany pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający napisał "Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 38m²". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Szczecin

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, do 100m², Szczecin

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-09-08 do 2022-09-16

Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, do 100m², Szczecin

Ten Klient szuka świetnej współpracy, pisząc - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, do 100m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Szczecin

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, do 100m², Szczecin

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Wnetrze Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-08-25 do 2022-09-02

Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: Projekt Usługa dotyczy: Systemu oddymiania Powód: Projekt Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: Hotel Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie projektu systemu oddymiania Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnie...

 • Szczecin

2022-08-24 do 2022-09-01

Świetna Ekspertyza Techniczna

Spowoduj, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z branży ekspertyzy technicznej sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, do 100m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Szczecin

2022-08-18 do 2022-08-26

Ekspertyza Budowlana

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Żłobek Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: Lokal użytkowy Dodatkowe informacje: Potrzebuje ekspertyzy technicznej oraz ekspertyzę ppoż Termin rozpoczęcia pr...

 • Szczecin

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, do 100m², Szczecin

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, do 100m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Złóż propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Szczecin

2022-08-04 do 2022-08-12

Idealna Ekspertyza Techniczna

Spowoduj, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z branży ekspertyzy technicznej znajdź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 650m². Już nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Szczecin

2022-08-01 do 2022-08-09

Pierwszorzędna Opinia Budowlana Szczecin

Ten Klient, który wciąż nie znalazł opinii budowlanej, choć szuka od dłuższego czasu, zgłosił nam zlecenie o treści - Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu. To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Szczecin

2022-07-24 do 2022-08-01

Kosztorysant Budowlany

Jako sprawdzona firma oraz najwyższej klasy kosztorysant budowlany oferujesz swoje usługi na terenie Szczecina oraz w sąsiednich miastach? Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Szczecin

2022-07-24 do 2022-07-25

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Udostępnij znajomemu