Rzeczoznawca budowlany w Sławnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 166 380 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 861 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych kosztorysantów budowlanego w Sławnie

Rzeczoznawca budowlany Sławno

MW PROJEKT Mateusz Wardak

5 opinii

Najlepszy kosztorysant budowlany proponuje swoje usługi na terenie Sławna oraz w przyległych powiatach. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Budowlane Bogdan Koman - Najlepsze Przeglądy Budynków Sławno

Najlepsze Przeglądy Budynków Sławno

6 opinii

Planujesz wybrać dobrego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi Budowlane Bogdan Koman z Sławna jest na to skuteczną metodą. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

Kompleksowe usługi dekarskie "Kam-Dach" - Najlepsze Kosztorysowanie Sławno

Kompleksowe usługi dekarskie "Kam-Dach"

1 opinia

Zleć usługę kosztorysowania profesjonalistom firmy Kompleksowe usługi dekarskie Kam-Dach z miejscowości Sławno. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Sławna są w ścisłej czołówce. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

Bartosz Rogaliński - Znakomita Ekspertyza Techniczna Sławno

Znakomita Ekspertyza Techniczna

Zrealizowanie ekspertyzy technicznej będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Bartosz Rogaliński ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Pracownia Inżynierii Lądowej Mirosław Bugajski - Najlepsze Ekspertyzy Budowlane Sławno

Najlepsze Ekspertyzy Budowlane Sławno

Zaufaj ekspertom w dziedzinie ekspertyz budowlanych i zatrudnij Pracownia Inżynierii Lądowej Mirosław Bugajski. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Firma Usługowo Handlowa W Walczak - Korzystne Operat Szacunkowy w Sławnie

Korzystne Operat Szacunkowy w Sławnie

Takiej oferty operatu szacunkowego prędko nie znajdziesz w miejscowości Sławno i okolicy, więc jeżeli poszukujesz korzystnego operatu szacunkowego to bez zbędnej zwłoki sprawdź Firma Usługowo Handlowa W Walczak. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

WASCO - Doskonała Ocena Stanu Technicznego Budynku Sławno

WASCO

Ocena stanu technicznego budynku oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli wybierzesz ofertę WASCO. Profesjonalni pracownicy z zakresu oceny stanu technicznego budynku pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Marex Marek Baranowski - Świetna Ekspertyza Techniczna Sławno

Marex Marek Baranowski

Myślisz, że świetna ekspertyza techniczna to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - kosztorysanci budowlani z Marex Marek Baranowski poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

HYDROGEOTECH Marcin Liński - Solidne Przeglądy Budynków Sławno

HYDROGEOTECH Marcin Liński

Poszukujesz dobrej firmy od przeglądów budynków? Skorzystaj z doświadczenia HYDROGEOTECH Marcin Liński. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Lider - Najwyższej Klasy Ocena Stanu Technicznego Budynku Sławno

Lider

Zdecydowanie o wyborze oceny stanu technicznego budynku nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Lider doradzą Ci i dobiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Najnowsze z 73 zleceń na kosztorysy budowlane w Sławnie

Świetna Opinia Budowlana Sławno

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: elewacji Powód: prace remontowe Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sławno

2022-09-02 do 2022-09-10

Ekspertyza Techniczna Sławno

Jako ekspert złóż najlepszą ofertę ekspertyzy technicznej. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zapytanie o treści "Zlecenie na sprawdzenie warunków zabudowy" jest stworzone dla Twojej firmy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kopań

2022-08-16 do 2022-08-24

Dobry Kosztorysant Budowlany Sławno

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Dyszno

2022-07-26 do 2022-08-03

Najwyższej Klasy Opinia Budowlana

Ten Klient pragnąc dotrzeć do opinii budowlanej powinien namierzyć Twoją Ofertę, która nie ma sobie równych. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 12m². Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Koszalin

2022-06-08 do 2022-06-16

Znakomita Opinia Budowlana

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitej opinii budowlanej gwarantując przy tym dobrą obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, na pewno przyciągniesz uwagę tego Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na kosztorysowanie całego obiektu, 80m². Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Koszalin

2022-08-05 do 2022-08-13

Zapotrzebowanie na kosztorys materiałów do budowy domu, Koszalin

Ten Zleceniodawca poszukuje dobrej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na kosztorys materiałów do budowy domu. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Zaproponuj termin!

 • Koszalin

2022-09-14 do 2022-09-22

Dobry Kosztorysant Budowlany

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Koszalin

2022-11-11 do 2022-11-19

Odpowiednia Ekspertyza Budowlana Sławno

Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy, pisząc - Szukam ekipy na przegląd techniczny instalacji, do 100m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Koszalin

2022-07-11 do 2022-07-19

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 101-200m², Koszalin

Będąc w gronie kosztorysantów budowlanych z tak bogatym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Koszalin i w okolicy? Jesteś idealnym specjalistą do tego ogłoszenia. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Koszalin

2022-09-04 do 2022-09-12

Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, 101-200m², Koszalin

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Zmiana zasad użytkowania Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Zmiana sposobu użytkowania budynku gospodarczego na mie...

 • Koszalin

2022-08-11 do 2022-08-19

Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: nadzór nad remontem Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 50m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Koszalin

2022-10-30 do 2022-11-07

Zlecę kosztorysowanie całego obiektu, do 100m², Koszalin

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Sprawa sądowa Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Brak dostępu do mieszkania. Wycena na podstawie zdjęć, ksiąg wieczyst...

 • Koszalin

2022-11-10 do 2022-11-18

Bezkonkurencyjna Ekspertyza Techniczna

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę ekspertyzę całego obiektu, 101-200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów.

 • Koszalin

2022-11-06 do 2022-11-14

Odpowiednia Ekspertyza Budowlana

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 101-200m², wybranie odpowiedniej ekspertyzy budowlanej może być skomplikowane, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Koszalin

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecę kosztorysowanie całego obiektu, 301-500m², Koszalin

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecę kosztorysowanie całego obiektu, 301-500m², znalezienie opłacalnej ekspertyzy technicznej jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Koszalin

2022-07-03 do 2022-07-11

Szukam ekipy na audytu energetyczny całego obiektu, 4500m², Koszalin

Będąc w gronie kosztorysantów budowlanych z tak bogatym doświadczeniem pracujesz w miejscowości Koszalin i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego ogłoszenia. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Koszalin

2022-11-21 do 2022-11-29

Zapotrzebowanie na przegląd techniczny całego obiektu, 201-300m², Koszalin

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na przegląd techniczny całego obiektu, 201-300m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z Koszalina i z sąsiednich miast. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Koszalin

2022-07-20 do 2022-07-28

Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m², Koszalin

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Koszalin

2022-12-04 do 2022-12-12
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 6m², Kretomino

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję ekspertyzy budowlanej powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 6m². Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Kretomino

2022-10-27 do 2022-11-04

Zapotrzebowanie na ekspertyzę instalacji, do 100m², Świeszyno

Będąc w gronie kosztorysantów budowlanych z tak bogatym dorobkiem zawodowym pracujesz na terenie miejscowości Zachodniopomorskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego ogłoszenia. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Świeszyno

2022-06-03 do 2022-06-10

Rewelacyjna Ekspertyza Budowlana

Podjęcie decyzji o wyborze ekspertyzy budowlanej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 60m². Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Białogard

2022-11-14 do 2022-11-22

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 50m², Ustronie Morskie

Doprowadź do tego, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z zakresu ekspertyzy technicznej znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 50m². Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Ustronie Morskie

2022-07-15 do 2022-07-23

Dam zlecenie na kosztorysowanie całego obiektu, 35m², Stanięcino

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Dam zlecenie na kosztorysowanie całego obiektu, 35m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Stanięcino

2022-09-04 do 2022-09-12

Sumienny Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Słupsk

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, 108m², Słupsk

Szukana usługa: odbior domu jednorodzinnego Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: odbiór domu w stanie deweloperskim Powierzchnia: 108m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupsk

2022-08-08 do 2022-08-16

Korzystna Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: Oceny jakości i zgodności z zasadami budownictwa Usługa dotyczy: dachu Powód: Wydanie opinii o jakości wykonania Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Pilna potrzeba ...

 • Słupsk

2022-07-01 do 2022-07-09

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 201-300m², Słupsk

Szukana usługa: Wycena domu do generalnego remontu Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Koszt ziemi i domu Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Dodatkowe informacje: Dom na dwie rodiny Termin rozpoczęcia pr...

 • Słupsk

2022-11-02 do 2022-11-10

Szukam ekipy na kosztorysowanie dachu, 101-200m², Słupsk

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Szukam ekipy na kosztorysowanie dachu, 101-200m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Słupsk

2022-09-21 do 2022-09-29

Szukam ekipy na kosztorysowanie całego obiektu, Słupsk

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Rozwiązanie umowy z wykonawca Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Chcielibyśmy sprawdzić czy wykonane piwnice...

 • Słupsk

2022-10-08 do 2022-10-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz