Kierownik budowy w Sławnie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 315 068 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Sławnie

Kierownik budowy Sławno

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Sławno

5 opinii

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Usługi Budowlane Bogdan Koman - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Sławno

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

6 opinii

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi Budowlane Bogdan Koman z Sławna będzie najszybszą drogą. Organizacja prac budowlanych z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Kompleksowe usługi dekarskie "Kam-Dach" - Profesjonalny Nadzór Budowlany Sławno

Kompleksowe usługi dekarskie "Kam-Dach"

1 opinia

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Pracownia Inżynierii Lądowej Mirosław Bugajski - Doskonały Nadzór Budowlany Sławno

Pracownia Inżynierii Lądowej Mirosław Bugajski

Ten fachowiec działa w rejonie powiatu i świadczy różnorodne usługi z zakresu doskonałego nadzoru budowlanego. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

WASCO - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Sławno

WASCO

Firma WASCO zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się ponadprzeciętnymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

G&G sp.z o.o. - Solidny Nadzór Budowlany Sławno

Solidny Nadzór Budowlany Sławno

Utalentowani pracownicy firmy GG sp.z o.o. spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Marex Marek Baranowski - Doskonałe Nadzorowanie Budowy w Sławnie

Doskonałe Nadzorowanie Budowy w Sławnie

Chesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Marex Marek Baranowski jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

HYDROGEOTECH Marcin Liński - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Sławno

HYDROGEOTECH Marcin Liński

Firma HYDROGEOTECH Marcin Liński zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

PK-DOM usługi budowlane - Dobry Kierownik Budowy Sławno

PK-DOM usługi budowlane

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu wraz z dokumentacją i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

SLAVBUD - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Sławno

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy

SLAVBUD oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Sławna i okolic. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 31 zleceń na kierowników budowy w Sławnie

Perfekcyjny Kierownik Budowy Sławno

Jako firma zatrudniająca perfekcyjnych kierowników budowy i wykazująca się szczególnym zaangażowaniem, ogłoszenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m² jest idealne do Ciebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Pękanino

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano 7 dni temu

Wyjątkowy Nadzorca Budowlany Sławno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Pękanino

2024-02-21 do 2024-02-29

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Złakowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Złakowo

2024-02-01 do 2024-02-09

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Darłowo

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi nadzorowania budowy na ponadprzeciętnym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Darłowo

2024-01-19 do 2024-01-27

Zapytanie o kierownika do montażu instalacji, 101-150m², Jarosławiec

Rodzaj prac objętych nadzorem: montaż instalacji Obiekt do nadzoru: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Jarosławiec

2024-01-09 do 2024-01-17

Dobry Nadzorca Budowlany

Zapytanie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Sławna oraz przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Sławno

2023-08-17 do 2023-08-25

Pierwszorzędny Nadzorca Budowlany

Klient napisał "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 20000m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Sianów

2023-09-15 do 2023-09-23

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Budowa 2024 Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Koszalin

2023-09-15 do 2023-09-23

Profesjonalne Kierowanie Budową Sławno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2023-10-10...

 • Koszalin

2023-10-10 do 2023-10-11

Pierwszorzędne Kierowanie Budową

Jeśli kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to Twoje główne zalety jako fachowca od kierowania budową to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Koszalin

2023-10-22 do 2023-10-25

Szukam kierownika budowy, do 35m², Koszalin

Rodzaj prac objętych nadzorem: projekty eletryczne i hydrauliczne Obiekt do nadzoru: mieszkanie Powierzchnia: do 35m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Koszalin

2023-12-01 do 2023-12-09

Fenomenalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Koszalin

2024-02-22 do 2024-03-01

Solidne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Poszukuję kierownika budowy do nadzoru w miejscowości Pękanino Termin skorzystania z oferty: najbliżs...

 • Koszalin

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 6 dni temu

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Koszalin

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Koszalin

2024-02-12 do 2024-02-20

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Koszalin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Koszalin

2023-08-19 do 2023-08-27

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Koszalin

Zrealizuj zlecenie najlepszego nadzorowania budowy o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jako profesjonalista z miejscowości Koszalin. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Koszalina jesteś jednym z najlepszych. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Koszalin

2023-08-18 do 2023-08-26

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: wielorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Informacje dodatkowe: Kierownik budowy - uprawnienia budowlane bez ograniczeń Nadzór nad obiektami - budynki mieszkalne wiel...

 • Koszalin

2023-09-07 do 2023-09-15

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Koszalin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Koszalin

2023-12-25 do 2024-01-02

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Koszalin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Koszalin

2023-11-13 do 2023-11-21

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Koszalin

Wybranie nadzoru budowlanego nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m². Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Koszalin

2023-09-26 do 2023-10-04

Kompetentny Kierownik Budowy

Klient złożył zapytanie "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m²". Odpowiedz na potrzebę kompetentnego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Koszalin

2024-02-06 do 2024-02-14

Znakomity Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Koszalin

2024-02-17 do 2024-02-21

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Koszalin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia: 36-70m² Informacje dodatkowe: Trzy obiekty drewniane 35 i 50 m2 media gaz , prąd , woda , kanalizacja pod 3 szamba drogi ...

 • Koszalin

2024-03-02 do 2024-03-10
dodano 2 dni temu

Profesjonalny Nadzorca Budowlany

Jako nadzorca budowlany oferujesz swoje usługi w miejscowości Koszalin oraz w okolicznych miastach? Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Koszalin

2023-10-02 do 2023-10-10

Nadzorowanie Budowy Sławno

Masz zamiar wykonać zlecenie na nadzorowanie budowy, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m² to dobry pomysł. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Koszalin

2023-10-29 do 2023-11-06

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Koszalin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Koszalin

2024-01-31 do 2024-02-08

Dobry Nadzór Budowlany Sławno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Koszalin

2024-02-13 do 2024-02-21

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Koszalin

Próbujesz znaleźć Klienta jako solidny specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Koszalin

2024-02-17 do 2024-02-25

Świetny Nadzorca Budowlany

Jako nadzorca budowlany pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Poszukuję kierownika do przebudowy, 36-70m²". Złóż propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Koszalin

2023-08-17 do 2023-08-25

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Świeszyno

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Zachodniopomorskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Świeszyno

2023-10-30 do 2023-10-31

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Unieście

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Unieście

2023-08-31 do 2023-09-08

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy