Kierownik budowy w Stargardzie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 592 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 788 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Stargardzie

Kierownik budowy Stargard

Dobry Kierownik Budowy

34 opinie

Jeśli jeszcze szukasz dobrego kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę PHU ARCHIPRO. Oferuje wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach. Kierowaniem przebiegiem całej budowy wraz z dokumentacją i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

PB Bylewski Nadzór budowlany - Solidne Nadzorowanie Budowy Stargard

PB Bylewski Nadzór budowlany

12 opinii

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Zakład Wielobranżowy FEST - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Stargard

Zakład Wielobranżowy FEST

4 opinie

Firma Zakład Wielobranżowy FEST to prawdziwi profesjonaliści w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w pobliżu Stargardu. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Usługi Inżynieryjne Sylwester Siwiec - Wyjątkowy Kierownik Budowy Stargard

Wyjątkowy Kierownik Budowy Stargard

1 opinia

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Usługi Inżynieryjne Sylwester Siwiec są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Innvestbud - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Stargard

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

3 opinie

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do nadzorowania budowy ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Kierowaniem przebiegiem budowy domu z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

INSBUD - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Stargard

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Stargard

9 opinii

Powierz zadanie nadzorowania budowy profesjonalistom firmy INSBUD z miejscowości Stargard. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Stargardu są jednymi z najlepszych. Nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Inżynieria Budowlana - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy w Stargardzie

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy w Stargardzie

4 opinie

Chesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Inżynieria Budowlana jest Twoim rozwiązaniem. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

B-Projekt Radosław Belcyr - Doskonały Kierownik Budowy Stargard

B-Projekt Radosław Belcyr

1 opinia

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z B-Projekt Radosław Belcyr perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

JB SP. Z O.O. - Doskonały Nadzór Budowlany Stargard

JB SP. Z O.O.

7 opinii

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Stargard, ale także pobliskich miast. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Starmit Marek Rek - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Stargard

Starmit Marek Rek

51 opinii

Po prostu zleć zadanie nadzorowania budowy profesjonalistom z miejscowości Stargard. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Stargardu są w ścisłej czołówce. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Najnowsze z 25 zleceń na kierowników budowy w Stargardzie

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Stargard

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na pierwszorzędne nadzorowanie budowy w rejonie Stargardu i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej doświadczonej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Stargard

2023-01-07 do 2023-01-10

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową Stargard

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kunowo

2023-01-02 do 2023-01-10

Fenomenalny Nadzorca Budowlany Stargard

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 149m² Informacje dodatkowe: Willa Miranda 21 Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kobylanka

2022-12-17 do 2022-12-25

Szukam kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Stargard

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Stargard

2022-12-05 do 2022-12-13

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 76m², Stargard

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne walory jako eksperta od nadzorowania budowy to zrealizuj zlecenie - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 76m². Zaprezentuj dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Stargard

2022-11-21 do 2022-11-29

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Stargard

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Stargard

2022-11-06 do 2022-11-06

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Stargard

Nie trać czasu i przyjmij zlecenie na pierwszorzędne kierowanie budową z miejscowościStargard. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Stargard

2022-10-25 do 2022-11-02

Zapytanie o kierownika do przebudowy, do 100m², Stargard

Jeśli realizujesz zlecenia na profesjonalne nadzorowanie budowy w rejonie Stargardu i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o kierownika do przebudowy, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Przedstaw dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Stargard

2022-10-21 do 2022-10-29

Idealny Nadzór Budowlany Stargard

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wierzchląd

2022-10-18 do 2022-10-26

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową

Jeśli realizujesz zlecenia na najwyższej klasy kierowanie budową w rejonie Stargardu i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebuję kierownika do przebudowy, 2500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Stargard

2022-10-11 do 2022-10-19

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Stargard

Będąc w gronie kierowników budowy z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Stargard i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zapytania. Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Stargard

2022-10-06 do 2022-10-14

Szukam kierownika do budowy obiektu, 240m², Golczewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 240m² Informacje dodatkowe: Projekt indywidualny, dom na skarpie. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Golczewo

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 68m², Dobrzany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 68m² Informacje dodatkowe: Dom jednorodzinny z poddaszem 68m2 zabudowy z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Termin skorzysta...

 • Dobrzany

2022-09-02 do 2022-09-10

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Stargard

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stargard

2022-08-12 do 2022-08-20

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Kania

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kania

2022-08-09 do 2022-08-17

Znakomity Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: Rozbiurka starego domu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 85m² Informacje dodatkowe: Cztery ściany i dach pusto w środku stary dom Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Stargard

2022-08-04 do 2022-08-12

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 120m², Linówko

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający nadzorowanie budowy są rzetelni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od nadzorowania budowy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Linówko

2022-08-03 do 2022-08-11

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Stargard

Powiedz Zleceniodawcy, że takiej oferty nadzoru budowlanego nie znajdzie na terenie Stargardu, więc jeżeli szuka taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Stargard

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Stara Dąbrowa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Stara Dąbrowa

2022-07-19 do 2022-07-27

Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Poczernin

2022-12-21 do 2022-12-29

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Poczernin

Jako wiarygodny specjalista i dobry kierownik budowy działasz na terenie Zachodniopomorskiego i w sąsiednich miastach? Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Poczernin

2022-12-21 do 2022-12-29

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 130m², Maszewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 130m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Maszewo

2023-01-09 do 2023-01-17

Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 125m² Informacje dodatkowe: Dom w Galach. Ściany z keramzytu. Strop drewniany, bez podpiwniczenia Termin skorzystania z ofer...

 • Maszewo

2022-08-28 do 2022-09-05

Kierownik Budowy Stargard

Jako kierownik budowy oferujesz swoje usługi w miejscowości Zachodniopomorskie oraz w pobliskich powiatach? Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Maszewo

2022-09-04 do 2022-09-12

Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-200m², Choszczno

Zrealizuj zlecenie dotyczące najlepszego nadzorowania budowy od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Choszczno lub sąsiednim mieście. Zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Choszczno

2022-11-22 do 2022-11-30

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy