Kierownik budowy w Świdwinie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 111 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Świdwinie

Kierownik budowy Świdwin

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

1 opinia

Chesz znaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Projektowanie i Nadzór Robót Budowlanych Jarosław Sawicki jest gotowa Ci pomóc. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi inwestycyjne inż. Marcin Jędrzejszyn - Profesjonalny Nadzór Budowlany Świdwin

Usługi inwestycyjne inż. Marcin Jędrzejszyn

1 opinia

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

STEF-BUD Projektowanie Nadzór Wykonawstwo - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Świdwin

STEF-BUD Projektowanie Nadzór Wykonawstwo

1 opinia

Stworzona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na terenie miejscowości Świdwin, a także pobliskich miast i powiatów. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

Jumart- elektrotechnika - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Świdwin

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

2 opinie

Jumart- elektrotechnika to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Świdwina. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Usługi Budowlane Piotr Jaromieńczuk - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Świdwin

Usługi Budowlane Piotr Jaromieńczuk

1 opinia

Nadzór budowlany nie ma dla firmy Usługi Budowlane Piotr Jaromieńczuk żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Władysław Duszny - Dobry Kierownik Budowy w Świdwinie

Dobry Kierownik Budowy w Świdwinie

Firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Władysław Duszny świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Świdwina oraz przyległych powiatów. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Techniczna Obsługa Budownictwa Wiesław Kwaśniewski - Fenomenalny Kierownik Budowy Świdwin

Fenomenalny Kierownik Budowy Świdwin

Zawodowcy z Techniczna Obsługa Budownictwa Wiesław Kwaśniewski to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

P.H.U. Rogowski - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Świdwin

P.H.U. Rogowski

Sprawdź firmę P.H.U. Rogowski jeśli szukasz najwyższej klasy kierowników budowy działających w miejscowości Świdwin lub w okolicy. Organizacja całej budowy z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

M-BUD - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Świdwin

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Świdwin

Potrzebujesz specjalistów od najwyższej klasy nadzorowania budowy w rejonie Świdwina lub w pobliskim rejonie? Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Firma Budowlana - Profesjonalny Kierownik Budowy Świdwin

Firma Budowlana

Firma Firma Budowlana zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 30 zleceń na kierowników budowy w Świdwinie

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Świdwin

Klient szuka solidnego kierownika budowy i wysłał zapytanie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Świdwin

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Doskonałe Nadzorowanie Budowy Świdwin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 800m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Świdwin

2023-01-15 do 2023-01-23

Dobry Nadzorca Budowlany Świdwin

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Świdwin

2022-11-27 do 2022-09-30

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 123m², Sławoborze

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu najlepszego nadzorowania budowy z Zachodniopomorskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sławoborze

2022-11-16 do 2022-11-24

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Świdwin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Kontunaucja budowy. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Świdwin

2022-09-06 do 2022-09-14

Dobry Kierownik Budowy Świdwin

Należąc do kierowników budowy z tak bogatym doświadczeniem realizujesz prace w miejscowości Świdwin i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego ogłoszenia. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Świdwin

2022-08-03 do 2022-08-11

Sumienny Kierownik Budowy

Jako firma zatrudniająca sumiennych kierowników budowy i charakteryzująca się szczególnym zaangażowaniem, zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m² jest skierowane do Ciebie. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Świdwin

2022-08-02 do 2022-08-10

Nadzorca Budowlany

Klient szuka świetnego nadzorcy budowlanego dla siebie i napisał - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 82m². Jeśli wykonujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapraszamy do kontaktu.

 • Drawsko Pomorskie

2022-11-09 do 2022-11-17

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m², Drawsko Pomorskie

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Drawsko Pomorskie

2022-11-05 do 2022-11-13

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Drawsko Pomorskie

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: budowa domu szkieletowego, start 15.12 Termin skorzystania z oferty: 2022-12-15...

 • Drawsko Pomorskie

2022-12-01 do 2022-12-09

Szukam kierownika do budowy obiektu, 63m², Resko

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 63m² Informacje dodatkowe: Dom prostokąt Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Resko

2022-12-28 do 2023-01-05

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Chcesz wykonać zlecenie na nadzorowanie budowy, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 63m² to dobry pomysł. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Resko

2022-12-28 do 2023-01-05

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Czaplinek

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający kierowanie budową są rzetelni. Wyślij ofertę jako specjalista od kierowania budową. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Czaplinek

2022-08-16 do 2022-08-24

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 2400m², Czaplinek

Próbujesz znaleźć Klienta jako solidny specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Czaplinek

2022-09-28 do 2022-10-06

Doskonały Nadzór Budowlany Świdwin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 60m² Informacje dodatkowe: Dom szkieletowy letniskowy całoroczny projekt indywidualny Termin skorzystania z oferty: możliwy od zara...

 • Czaplinek

2022-08-08 do 2022-08-16

Rewelacyjne Kierowanie Budową Świdwin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Charzyno

2022-10-20 do 2022-10-28

Solidny Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: droga ulepszona Powierzchnia budynku: 3000m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Węgorzyno

2022-07-18 do 2022-07-26

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Nieżyn

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Zachodniopomorskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Nieżyn

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Nadzorowanie Budowy

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu nadzorowania budowy zrealizuj zlecenie na nadzorowanie budowy. Poznaj szczegóły zapytania - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Kępa świeszyńska

2022-12-22 do 2022-12-30

Doskonałe Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • okolice Szczecinka

2022-11-09 do 2022-11-17

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 120m², Linówko

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako warty uwagi specjalista z zakresu wysokiej klasy nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Linówko

2022-08-03 do 2022-08-11

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Kołobrzeg

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiej oferty nadzoru budowlanego nie znajdzie w miejscowości Kołobrzeg i okolicy, więc jeżeli poszukuje idealnego nadzoru budowlanego to bez wahania powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kołobrzeg

2022-11-25 do 2022-11-25

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Kołobrzeg

Powiedz Zlecającemu, że takiej oferty nadzoru budowlanego nie znajdzie na terenie Kołobrzegu, więc jeśli szuka taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Kołobrzeg

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 6 dni temu

Fantastyczny Nadzorca Budowlany

Klient szuka fantastycznego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Kołobrzeg

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 7 godzin temu

Świetny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kołobrzeg

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Kołobrzeg

Dla Klienta, który napisał - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², dotarcie do odpowiedniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Kołobrzeg

2022-09-02 do 2022-09-10

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kołobrzeg

2022-08-08 do 2022-08-12

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 302m², Kołobrzeg

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 302m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kołobrzeg

2022-12-03 do 2022-12-11

Nadzorca Budowlany

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Kołobrzeg i w całym powiecie? Jesteś świetnym kandydatem do tego zapytania. Przedstaw dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kołobrzeg

2023-01-09 do 2023-01-17

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kołobrzeg

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kołobrzeg

2022-08-09 do 2022-08-17

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy