Kierownik budowy w Goleniowie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Goleniowie

Kierownik budowy Goleniów

PPHU Complex Alina Suchecka

15 opinii

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Prowadzenie budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Zakład Wielobranżowy FEST - Profesjonalny Nadzór Budowlany Goleniów

Zakład Wielobranżowy FEST

4 opinie

Ten kierownik budowy działa na terenie Goleniowa i świadczy różnorodne usługi z zakresu profesjonalnego nadzoru budowlanego. Kierowaniem przebiegiem prac budowlanych i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Usługi inżynieryjne Kornel Suski - Kompetentny Kierownik Budowy w Goleniowie

Kompetentny Kierownik Budowy w Goleniowie

1 opinia

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to dla firmy Usługi inżynieryjne Kornel Suski pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Jarosław Dobaj Budownictwo - Dobry Kierownik Budowy Goleniów

Dobry Kierownik Budowy Goleniów

2 opinie

Wybitni pracownicy Jarosław Dobaj Budownictwo spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

P.B.DANBUD WĄSIK DANIEL - Solidny Nadzór Budowlany Goleniów

Solidny Nadzór Budowlany Goleniów

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Goleniów, ale także pobliskich powiatów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

FIX SP.ZO.O - Utalentowany Kierownik Budowy Goleniów

FIX SP.ZO.O

1 opinia

Ten kierownik budowy działa na terenie miejscowości Goleniów i świadczy różnorodne usługi z zakresu doskonałego nadzoru budowlanego. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Tomasz Grzelak - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Goleniów

Tomasz Grzelak

1 opinia

Pracownicy Tomasz Grzelak to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny nadzoru budowlanego. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Jur-bud Jerzy Smerda - Solidne Nadzorowanie Budowy Goleniów

Jur-bud Jerzy Smerda

1 opinia

Ten kierownik budowy pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - Jur-bud Jerzy Smerda to doskonały wybór dla Ciebie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

"DOM" GÓRSKI KRZYSZTOF - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Goleniów

"DOM" GÓRSKI KRZYSZTOF

Sprawdź firmę DOM GÓRSKI KRZYSZTOF jeśli szukasz najwyższej klasy kierowników budowy działających w miejscowości Goleniów lub w okolicy. Organizacja całej budowy z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Wesco Sławomir Wenz - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Goleniów

Wesco Sławomir Wenz

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Goleniów, ale także pobliskich powiatów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 31 zleceń na kierowników budowy w Goleniowie

Dobry Nadzorca Budowlany Goleniów

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 130m² jest idealne do Ciebie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Maszewo

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Rurzyca

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Rurzyca

2022-12-29 do 2023-01-06

Profesjonalne Kierowanie Budową Goleniów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Goleniów

2022-12-06 do 2022-12-14

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Goleniów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Dom budowany w technologi keramzytowej prefabrykowanej Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Goleniów

2022-11-18 do 2022-11-26

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Goleniów

Najwyższej klasy nadzorowanie budowy to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w fachu kierownika budowy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Goleniów

2022-11-08 do 2022-11-16

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Kliniska Wielkie

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne zalety jako eksperta od nadzorowania budowy to wykonaj zlecenie - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m². Zachęcamy do kontaktu.

 • Kliniska Wielkie

2022-10-31 do 2022-11-08

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Goleniów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Goleniów

2022-10-24 do 2022-11-01

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Goleniów

2022-09-28 do 2022-10-06

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Goleniów

Zleceniodawca złożył zapytanie "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia pierwszorzędnego nadzorcy budowlanego z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Goleniów

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 125m², Maszewo

Pierwszorzędne kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w tym fachu. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Maszewo

2022-09-04 do 2022-09-12

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 125m², Maszewo

Zleceniodawca napisał "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 125m²". Wykonaj usługę solidnego nadzorowania budowy jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania zleceń z Zachodniopomorskiego i przyległych miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Maszewo

2022-08-28 do 2022-09-05

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 70m², Węgorza

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: parterowy, szkieletowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Węgorza

2022-07-28 do 2022-08-05

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Krzywice

Zrealizuj zlecenie najlepszego nadzorowania budowy o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m²", jako profesjonalista z miejscowości Zachodniopomorskie. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Zachodniopomorskiego jesteś jednym z najlepszych. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Krzywice

2022-07-25 do 2022-08-02

Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-200m², Goleniów

Powiedz Zleceniodawcy, że takiej oferty nadzoru budowlanego nie znajdzie na terenie Goleniowa, więc jeżeli szuka taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Goleniów

2022-07-21 do 2022-07-29

Dam zlecenie kierownikowi do wykonania remontu, 2600m², Police

Udowodnij Klientowi, że lepszej propozycji nadzoru budowlanego nie znajdzie w miejscowości Police i okolicy, więc jeżeli poszukuje taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Police

2022-10-10 do 2022-10-18

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Police

Wykonaj zapytanie dotyczące wyjątkowego nadzorowania budowy od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Police lub okolicy. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Police

2022-11-20 do 2022-11-24

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 115m² Informacje dodatkowe: Projekt domu Ekonomiczny 5 Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Uniemyśl

2022-09-07 do 2022-09-07

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Golczewo

Ten Klient napisał "Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Odpowiedz na chęć zatrudnienia najlepszego nadzorcy budowlanego z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty jest słuszną decyzją. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Golczewo

2022-10-02 do 2022-10-10

Profesjonalne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Trzebież

2022-09-25 do 2022-10-03

Świetny Nadzór Budowlany Goleniów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Stara Dąbrowa

2022-07-19 do 2022-07-27

Pierwszorzędne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 260m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2022-07-30 do 2022-08-07

Zapytanie o kierownika do wykonania remontu, 106m², Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 106m² Informacje dodatkowe: Projekt budowlany projekt instalacji co gazowe Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 101-200m², Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-08-18 do 2022-08-26

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Goleniów

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-08-21 do 2022-08-28

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Szczecin

Ten Klient wprowadził zapytanie "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Przyjmij usługę solidnego nadzorowania budowy jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia działalności z okolic Szczecina i pobliskich miast. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Szczecin

2022-11-02 do 2022-11-10

Nadzorowanie Budowy

Bądź pewny, że Klienci zlecający nadzorowanie budowy są pewni. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od nadzorowania budowy. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Szczecin

2022-10-27 do 2022-11-04

Dam zlecenie kierownikowi do wykonania remontu, do 100m², Szczecin

Powiedz Klientowi, że lepszej propozycji nadzoru budowlanego szybko nie znajdzie na terenie Szczecina, więc jeśli poszukuje doskonałego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Szczecin

2022-10-26 do 2022-11-03

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 200...

 • Szczecin

2023-01-02 do 2023-01-10

Wyjątkowe Kierowanie Budową

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 8 dni temu

Rewelacyjny Kierownik Budowy Goleniów

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szczecin

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 5 dni temu

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-09-22 do 2022-09-30

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy