Kierownik budowy w Szczecinie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 457 065 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 512 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Szczecinie

Kierownik budowy Szczecin

Perfekcyjny Kierownik Budowy

34 opinie

Firma PHU ARCHIPRO świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Szczecina oraz przyległych powiatów. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

"TG INVEST" Tomasz Górniak - Dobry Kierownik Budowy Szczecin

Dobry Kierownik Budowy Szczecin

16 opinii

Potrzebujesz kierowników budowy od profesjonalnego nadzorowania budowy w rejonie Szczecina lub w przyległych miastach? Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PPHU Complex Alina Suchecka - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Szczecin

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

15 opinii

Dobry kierownik budowy proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Szczecin oraz w okolicznych miastach. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę.

Usługi Inżynieryjne Sylwester Siwiec - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Szczecin

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Szczecin

1 opinia

Zatrudnij Usługi Inżynieryjne Sylwester Siwiec jeśli potrzebujesz doświadczonych ludzi do najwyższej klasy nadzorowania budowy na terenie Szczecina. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

BANACH sp.k. - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Szczecin

BANACH sp.k.

1 opinia

Nadzór budowlany nie ma dla firmy BANACH sp.k. żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Open Mind Sp. z o.o. - Doskonały Nadzór Budowlany w Szczecinie

Doskonały Nadzór Budowlany w Szczecinie

5 opinii

Nadzór budowlany nie ma dla firmy Open Mind Sp. z o.o. żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Edgar Mierzwa - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Szczecin

Edgar Mierzwa

6 opinii

Edgar Mierzwa zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się ponadprzeciętnymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Jeśli chcesz otrzymać wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

OSTTAM Tomasz Ostojski - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Szczecin

OSTTAM Tomasz Ostojski

2 opinie

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace specjalistom od nadzorowania budowy z Szczecina. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

MJ Mariusz Jażdżewski - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Szczecin

MJ Mariusz Jażdżewski

5 opinii

Firma MJ Mariusz Jażdżewski świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Szczecina oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Esbudowa - Profesjonalny Nadzór Budowlany Szczecin

Esbudowa

1 opinia

Ten kierownik budowy pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Esbudowa to doskonały wybór dla Ciebie. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 39 zleceń na kierowników budowy w Szczecinie

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Szczecin

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne cechy jako specjalisty od kierowania budową to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Szczecin

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 3 dni temu

Wybitny Nadzorca Budowlany Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Szczecin

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 dni temu

Zlecenie na kierownika do przebudowy, do 100m², Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: W mieszkaniu do remontu mam ściankę, która chciałabym wyburzyć. Potrzebuj...

 • Szczecin

2023-01-30 do 2023-02-07

Kompetentny Nadzorca Budowlany

Jako firma zatrudniająca kompetentnych nadzorców budowlanych i cechująca się wyjątkowym zaangażowaniem, zlecenie o treści - Potrzebuję kierownika do przebudowy, do 100m² jest skierowane do Ciebie. Już teraz skontaktuj się z nim.

 • Szczecin

2023-01-29 do 2023-02-06

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Szczecin

Wybranie nadzoru budowlanego nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m². Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Szczecin

2023-01-28 do 2023-02-05

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Szczecin

Jako dobry nadzorca budowlany z wieloletnim doświadczeniem i specjalista zawsze gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Szczecin

2023-01-27 do 2023-02-04

Najlepsze Nadzorowanie Budowy Szczecin

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2023-01-26 do 2023-02-03

Wybitny Kierownik Budowy Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Szczecin

Bądź pewny, że Konsumenci zlecający kierowanie budową są dobrej jakości. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od kierowania budową. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Szczecin

2023-01-03 do 2023-01-11

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Szczecin

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu rewelacyjnego nadzorowania budowy zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m² i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecin

2023-01-02 do 2023-01-10

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Szczecin

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Szczecina. Przyczyń się do realizacji jego celów. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Szczecin

2023-01-02 do 2023-01-10

Znakomity Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 110m² Informacje dodatkowe: Dom szkieletowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Szczecin

2022-12-23 do 2022-12-31

Potrzebuję kierownika budowy, do 100m², Szczecin

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi fachowiec z zakresu fantastycznego kierowania budową? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Szczecin

2022-12-19 do 2022-12-27

Szukam kierownika do budowy obiektu, 80m², Szczecin

Szukasz zlecenia jako godny zaufania profesjonalista z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Szczecina? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Szczecin

2022-12-19 do 2022-12-27

Wysokiej Klasy Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-11-11 do 2022-11-19

Dobry Kierownik Budowy

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-11-02 do 2022-11-10

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 175m², Szczecin

Będąc w gronie kierowników budowy z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Szczecin i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego zlecenia. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim.

 • Szczecin

2022-10-28 do 2022-11-05

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Szukam kierownika budowy przy postawieniu domu modułowego (sendom smart). Adaptacja projektu j...

 • Szczecin

2022-10-27 do 2022-11-04

Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-10-26 do 2022-11-03

Zapytanie o kierownika do wykonania remontu, 38m², Szczecin

Jako nadzorca budowlany proponujesz swoje usługi w miejscowości Szczecin i w przyległych powiatach? Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Szczecin

2022-10-18 do 2022-10-26

Kompetentny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-10-15 do 2022-10-23

Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 201-300m², Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Przebudowa na hali sportowej Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Szczecin

2022-10-10 do 2022-10-18

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 10000m², Szczecin

Jako firma zatrudniająca najlepszych kierowników budowy i odznaczająca się szczególnym doświadczeniem, zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 10000m² jest skierowane do Ciebie. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szczecin

2022-10-06 do 2022-10-14

Szukam kierownika budowy, 6000m², Szczecin

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne atuty jako specjalisty od nadzorowania budowy to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam kierownika budowy, 6000m². Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Szczecin

2022-10-06 do 2022-10-14

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Szczecin

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo iż poszukuje od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Szczecin

2022-09-29 do 2022-10-07

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Szczecin

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu nadzorowania budowy odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m² i zostało napisane przez sprawdzonego Konsumenta. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szczecin

2022-09-23 do 2022-10-01

Szukam kierownika do przebudowy, do 100m², Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-09-22 do 2022-09-30

Kierowanie Budową Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Projekt domu jednorodzinnego- Synezjusz PS z garażem, lokalizacja Bobolin, gmina Kołbaskowo, ...

 • Szczecin

2022-09-21 do 2022-09-29

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Szczecin

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Szczecin

2022-09-18 do 2022-09-26

Dobry Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 250m² Informacje dodatkowe: Budowa domu jednorodzinnego w Berlinie. Mile widziany j. niemiecki w celu sporządzenia protokołów...

 • Szczecin

2022-09-13 do 2022-09-21

Nadzorca Budowlany

Klient złożył zapytanie "Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie doskonałego nadzorcy budowlanego z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Szczecin

2022-09-11 do 2022-09-19

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy