Kierownik budowy w Policach

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 254 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Policach

Kierownik budowy Police

Nieprzeciętny Kierownik Budowy Police

34 opinie

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, ta firma jest tym, czego potrzebujesz. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

"TG INVEST" Tomasz Górniak - Profesjonalny Nadzór Budowlany Police

Profesjonalny Nadzór Budowlany

16 opinii

Nadzór budowlany nie ma dla TG INVEST Tomasz Górniak żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF BANACH - Dobry Kierownik Budowy w Policach

Dobry Kierownik Budowy w Policach

1 opinia

Firma USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF BANACH zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Usługi Inżynieryjne Sylwester Siwiec - Perfekcyjny Kierownik Budowy Police

Perfekcyjny Kierownik Budowy Police

1 opinia

Usługi Inżynieryjne Sylwester Siwiec zatrudnia dobrych kierowników budowy - szczególne kwalifikacje i dokładność to ich ważne zalety. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

OMEGA Budownictwo Paulina Skoraczewska - Doskonały Nadzór Budowlany Police

OMEGA Budownictwo Paulina Skoraczewska

4 opinie

Kierownik budowy z wyjątkową wiedzą w temacie nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

KM INVEST Katarzyna Morzyc - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Police

KM INVEST Katarzyna Morzyc

5 opinii

Już od kilku lat pracownicy KM INVEST Katarzyna Morzyc oferują usługi z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Sikorski Dawid Usługi Budowlane - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Police

Sikorski Dawid Usługi Budowlane

10 opinii

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, firma Sikorski Dawid Usługi Budowlane jest firmą, której szukasz. Kierowaniem przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

BUDSERWIS Krzysztof Dec - Solidny Nadzór Budowlany Police

Solidny Nadzór Budowlany

1 opinia

Kierownik budowy z obszerną wiedzą w temacie nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Przedsiebiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA - Sumienny Kierownik Budowy Police

Przedsiebiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA

1 opinia

Sumienny kierownik budowy proponuje swoje usługi na terenie Polic i w pobliskich miastach. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

J.L Górscy sp. Jawna - Kompetentny Kierownik Budowy Police

J.L Górscy sp. Jawna

1 opinia

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, ta firma jest tym, czego potrzebujesz. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 28 zleceń na kierowników budowy w Policach

Szukam kierownika budowy, 101-200m², Police, Szczecin , Województwo Zachodniopomorskielice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: dom będzie wybudowany w fabryce domów w Poznaniu , przywieziony do Gminy Dobrej i złożony Te...

 • Police, Szczecin , województwo zachodniopomorskielice

2023-01-09 do 2023-01-17

Wyjątkowe Kierowanie Budową Police

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Stobno

2022-11-20 do 2022-11-28

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Police

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Police

2022-11-20 do 2022-11-24

Zlecenie na kierownika do przebudowy, 100m², Mierzyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: budynek gospodarczy Powierzchnia budynku: 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mierzyn

2022-10-29 do 2022-11-06

Dam zlecenie kierownikowi do wykonania remontu, 2600m², Police

Dla Zlecającego, który pisze - Dam zlecenie kierownikowi do wykonania remontu, 2600m², znalezienie odpowiedniego nadzoru budowlanego jest niełatwe, jednak Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Police

2022-10-10 do 2022-10-18

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Trzebież

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Trzebież

2022-09-25 do 2022-10-03

Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 115m² Informacje dodatkowe: Projekt domu Ekonomiczny 5 Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Uniemyśl

2022-09-07 do 2022-09-07

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Nowe Warpno

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², znalezienie idealnego nadzoru budowlanego jest niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Nowe Warpno

2022-08-29 do 2022-09-06

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Grzepnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom z gotowych prefabrykatów montowany na miejscu budowy przez firmę wykonawcy w ciągu 24 god...

 • Grzepnica

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Mierzyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Mierzyn

2022-08-25 do 2022-09-02

Bezkonkurencyjny Nadzór Budowlany Police

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Przecław

2022-08-15 do 2022-08-23

Kierowanie Budową

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Bobolin

2022-08-13 do 2022-08-21

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Dołuje

Nadzorowanie budowy to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w fachu nadzorcy budowlanego. Przedstaw dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Dołuje

2022-08-09 do 2022-08-17

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Police

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu kierowania budową odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m² i zostało napisane przez pewnego Zleceniodawcę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Police

2022-07-16 do 2022-07-24

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 260m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2022-07-30 do 2022-08-07

Zapytanie o kierownika do wykonania remontu, 106m², Szczecin

Jako firma zatrudniająca najlepszych kierowników budowy i odznaczająca się szczególnym doświadczeniem, zlecenie o treści - Zapytanie o kierownika do wykonania remontu, 106m² jest skierowane do Ciebie. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szczecin

2022-09-08 do 2022-09-16

Świetny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-08-21 do 2022-08-28

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Szczecin

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-11-02 do 2022-11-10

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Szczecin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Szukam kierownika budowy przy postawieniu domu modułowego (sendom smart). Adaptacja projektu j...

 • Szczecin

2022-10-27 do 2022-11-04

Dam zlecenie kierownikowi do wykonania remontu, do 100m², Szczecin

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie kierownikowi do wykonania remontu, do 100m², znalezienie taniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecin

2022-10-26 do 2022-11-03

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Szczecin

Jako sprawdzony wykonawca oraz perfekcyjny kierownik budowy oferujesz swoje usługi na terenie Szczecina lub w okolicy? Zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Szczecin

2023-01-02 do 2023-01-10

Fenomenalny Nadzorca Budowlany Police

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 6 dni temu

Potrzebuję kierownika do przebudowy, do 100m², Szczecin

Przyjmij zadanie doskonałego nadzorowania budowy o treści "Potrzebuję kierownika do przebudowy, do 100m²", jako specjalista z miejscowości Szczecin. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Szczecina jesteś w ścisłej czołówce. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Szczecin

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 3 dni temu

Nieprzeciętny Nadzorca Budowlany

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem realizujesz prace na terenie miejscowości Szczecin i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego zlecenia. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Szczecin

2022-09-22 do 2022-09-30

Profesjonalne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-11-11 do 2022-11-19

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 110m², Szczecin

Jako utalentowany nadzorca budowlany proponujesz swoje usługi w miejscowości Szczecin i w pobliskim rejonie? Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Szczecin

2022-12-23 do 2022-12-31

Dobry Kierownik Budowy Police

Rodzaj prac objętych nadzorem: Odbiór chodnika Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2022-12-19 do 2022-12-27

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy