Rzeczoznawca budowlany w Policach

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 457 096 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 512 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych kosztorysantów budowlanych w Policach

Rzeczoznawca budowlany Police

Profesjonalny Rzeczoznawca Budowlany Police

53 opinie

Zwróć się do Kosztorysant Maciej Wysocki jeśli szukasz profesjonalnych rzeczoznawców budowlanych oferujących swoje usługi na terenie Polic oraz w okolicy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

PHU ARCHIPRO - Solidny Rzeczoznawca Budowlany Police

PHU ARCHIPRO

34 opinie

Rzeczoznawca budowlany z obszerną wiedzą z zakresu przeglądu budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

QS Inżynieria Tomasz Gawor - Odpowiedni Przegląd Techniczny Budynku Police

QS Inżynieria Tomasz Gawor

1 opinia

Przegląd techniczny budynku i niuanse z tego wynikające przestaną być dla Ciebie problemem, jeśli wybierzesz ofertę QS Inżynieria Tomasz Gawor. Wykwalifikowani pracownicy z zakresu przeglądu technicznego budynku pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

OMEGA Budownictwo Paulina Skoraczewska - Profesjonalna Ekspertyza Techniczna Police

OMEGA Budownictwo Paulina Skoraczewska

4 opinie

Podjęcie decyzji o wyborze przeglądu technicznego budynku nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z OMEGA Budownictwo Paulina Skoraczewska posłużą radą i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Sikorski Dawid Usługi Budowlane - Dobry Rzeczoznawca Budowlany Police

Dobry Rzeczoznawca Budowlany Police

10 opinii

Sikorski Dawid Usługi Budowlane zatrudnia dobrych rzeczoznawców budowlanych - nieprzeciętne zaangażowanie i kadra to ich atuty. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

BUDSERWIS Krzysztof Dec - Odpowiednie Operat Szacunkowy w Policach

Odpowiednie Operat Szacunkowy w Policach

1 opinia

Wciąż nie znalazłeś operatu szacunkowego, pomimo że poszukujesz od dawna? BUDSERWIS Krzysztof Dec może być Twoim wybawieniem. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

J.L Górscy sp. Jawna - Dobry Przegląd Techniczny Budynku Police

Dobry Przegląd Techniczny Budynku

1 opinia

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję przeglądu technicznego budynku trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale J.L Górscy sp. Jawna nia ma konkurentów. Ustal pasujący termin!

PHU DARIUSZ - Perfekcyjny Rzeczoznawca Budowlany Police

Perfekcyjny Rzeczoznawca Budowlany

1 opinia

Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? PHU DARIUSZ z Polic jest na to skuteczną metodą. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

RDP Budownictwo Aniwo - Doskonały Przegląd Budowlany Police

RDP Budownictwo Aniwo

Oferuje usługi z zakresu przeglądu budowlanego od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Polic, ale także przyległych powiatów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

PROFIL Iwona Sobańska-Ostojska - Doskonałe Operat Szacunkowy Police

PROFIL Iwona Sobańska-Ostojska

Ten rzeczoznawca budowlany działa w branży od lat i jest specjalistą stale gotowym do pracy - PROFIL Iwona Sobańska-Ostojska to doskonały fachowiec dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 24 zleceń na kosztorysy budowlane w Policach

Fenomenalny Kosztorysant Budowlany Police

Szukana usługa: Sprzedaż mieszkań Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Sprzedam mieszkanie Powierzchnia: 77m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Trzebież

2023-01-30 do 2023-02-07

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 20m², Dobra

Szukana usługa: Ocena techniczna Usługa dotyczy: Mieszkanie na poddaszu Powód: nadzór budowlany Powierzchnia: 20m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Dodatkowe informacje: ocena ma określić czy wykonane prace bu...

 • Dobra

2023-01-23 do 2023-01-31

Najwyższej Klasy Opinia Budowlana Police

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł opinii budowlanej, mimo że próbuje znaleźć od kilku tygodni, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Szukam ekipy na kosztorysowanie instalacji, do 100m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Uniemyśl

2022-09-28 do 2022-10-06

Rewelacyjny Rzeczoznawca Budowlany Police

Szukana usługa: Projekt Usługa dotyczy: Systemu oddymiania Powód: Projekt Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: Hotel Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie projektu systemu oddymiania Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnie...

 • Szczecin

2022-08-24 do 2022-09-01

Rewelacyjna Ekspertyza Techniczna Police

Dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na ekspertyzę dachu, 30m², wybranie rewelacyjnej ekspertyzy technicznej jest trudniejsze niż może się wydawać, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Szczecin

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, do 100m², Szczecin

Jako sprawdzony wykonawca oraz wybitny rzeczoznawca budowlany oferujesz swoje usługi na terenie Szczecina lub w okolicy? Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Szczecin

2022-12-13 do 2022-12-21

Znakomita Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: sprawdzenie wentylacji i okręślenie powodów zawilgocenia ściany Usługa dotyczy: balkon i ściana Powód: okreslenie odpowiedzialności dewelopera Powierzchnia: 38m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia p...

 • Szczecin

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, do 100m², Szczecin

Jako profesjonalista złóż najlepszą ofertę opinii budowlanej. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpienia zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, do 100m²" jest idealne dla Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Szczecin

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o przegląd techniczny całego obiektu, do 100m², Szczecin

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-11-08 do 2022-11-16

Ekspertyza Techniczna

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Szczecin

2022-10-12 do 2022-10-20

Dobra Ekspertyza Techniczna

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję ekspertyzy technicznej powinien trafić na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 73m². Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Szczecin

2023-02-08 do 2023-02-16
dodano wczoraj o 21:01

Znakomita Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-09-06 do 2022-09-14

Świetna Ekspertyza Budowlana Police

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Wnetrze Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 650m², Szczecin

Szukana usługa: Wykonania planu (rozmiary i rozkład pomieszczeń) oceny i wyceny potrzeb nieruchomości Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 650m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Chc...

 • Szczecin

2022-08-01 do 2022-08-09

Najwyższej Klasy Ekspertyza Techniczna

Wybranie ekspertyzy technicznej nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, 15m². Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Szczecin

2022-11-28 do 2022-12-06

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 1300m², Szczecin

Szukana usługa: Kosztorysowanie robót budowlanych Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 1300m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-12-09 do 2022-12-17

Tania Ekspertyza Budowlana

Jako specjalista zaproponuj najlepszą ofertę ekspertyzy budowlanej. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 80m²" jest idealne dla Twojej firmy. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Szczecin

2022-12-19 do 2022-12-21

Tania Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: instalacji Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2023-01-30 do 2023-02-07

Perfekcyjny Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Żłobek Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: Lokal użytkowy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-08-04 do 2022-08-12

Kompetentny Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: Mieszkania Powód: Wymóg ustawowy Powierzchnia: 53m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szczecin

2022-11-05 do 2022-11-13

Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m², Szczecin

Udowodnij Zlecającemu, że takiej propozycji ekspertyzy budowlanej szybko nie znajdzie na terenie Szczecina, więc jeśli poszukuje opłacalnej ekspertyzy budowlanej to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Szczecin

2022-10-09 do 2022-10-17

Dobra Ekspertyza Budowlana

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 63m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-09-30 do 2022-10-08

Ekspertyza Budowlana

Możesz zaoferować solidną propozycję dotyczącą ekspertyzy budowlanej? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szczecin

2022-11-28 do 2022-12-06

Szukam ekipy na kosztorysowanie całego obiektu, 8000m², Szczecin

Doprowadź do tego, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny specjalista z zakresu ekspertyzy technicznej znajdź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Szukam ekipy na kosztorysowanie całego obiektu, 8000m². Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Szczecin

2023-01-04 do 2023-01-12

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz