Wyburzenia we Wrocławiu

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 950 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek we Wrocławiu

Wyburzenia Wrocław

Perfekcyjne Wyburzenia we Wrocławiu

12 opinii

Firma Panda Wywózki Sp.z o.o. oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Wrocławia i okolic. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Specbau Roboty Ziemne i Wyburzeniowe - Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki Wrocław

Specbau Roboty Ziemne i Wyburzeniowe

2 opinie

Nadal szukasz specjalisty od wyburzeń, rozbiórek? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Specbau Roboty Ziemne i Wyburzeniowe. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Andrii Sydorov OK DESIGN - Najwyższej Klasy Kruszenie Betonu Wrocław

Andrii Sydorov OK DESIGN

6 opinii

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do kruszenia betonu ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Diamandbud Mikhail Ramuk - Niezawodna Firma Wyburzeniowa Wrocław

Niezawodna Firma Wyburzeniowa

1 opinia

Namierzenie niezawodnej firmy wyburzeniowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Diamandbud Mikhail Ramuk - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Triumphus Sp. z o.o. - Znakomite Wyburzenia Wrocław

Znakomite Wyburzenia Wrocław

4 opinie

Chcesz znaleźć wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Triumphus Sp. z o.o. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Mexi - Profesjonalne Wyburzanie Budynków Wrocław

Profesjonalne Wyburzanie Budynków

7 opinii

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od wyburzania budynków? Skorzystaj z doświadczenia Mexi. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

M-BUD Rozbiórki i wyburzenia - Wysokiej Klasy Wyburzanie Ścian Wrocław

Wysokiej Klasy Wyburzanie Ścian Wrocław

2 opinie

Potrzebujesz ekspertów od wysokiej klasy wyburzania ścian w miejscowości Wrocław lub w pobliskim rejonie? Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

ARCA_DIAM - Solidne Wyburzenia Wrocław

ARCA_DIAM

1 opinia

Namierzenie niezawodnej firmy wyburzeniowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci ARCA_DIAM - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

DOMIN-TRANS DOMINIK GUJDA - Porządne Wyburzenia Wrocław

DOMIN-TRANS DOMINIK GUJDA

4 opinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od wyburzeń? Skorzystaj z doświadczenia DOMIN-TRANS DOMINIK GUJDA. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Mateusz Szymecki Przedsiębiorstwo Budowlane - Profesjonalne Wyburzenia Wrocław

Mateusz Szymecki Przedsiębiorstwo Budowlane

1 opinia

Wciąż poszukujesz specjalisty od wyburzeń? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Mateusz Szymecki Przedsiębiorstwo Budowlane. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 63 zleceń na wyburzenia we Wrocławiu

Zapytanie o skucie posadzki, skuwanie tynku, wyburzenie ścian, 301-400m², Wrocław

Zakres zlecenia: skucie posadzki, skuwanie tynku, wyburzenie ścian Powierzchnia obiektu: 301-400m² Wywóz odpadów budowlanych: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Porządne Wyburzania Budynków Wrocław

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 25m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozb...

 • Wrocław

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Zlecę wyburzenie garażu, do 50m², Wrocław

Jeśli Rozbiórka budynków nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Wrocław

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 51-100m², Wrocław

Pragniesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Wrocław

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na wyburzenie domku letniskowego, 101-150m², Wrocław

Obiekt do wyburzenia: dom letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lu...

 • Wrocław

2024-04-02 do 2024-04-10

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, do 50m², Wrocław

Klient napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, do 50m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie wyburzeń, rozbiórek daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Wrocław

2024-03-30 do 2024-04-07

Znakomite Wyburzania Budynków

Obiekt do wyburzenia: altana Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj konstrukcji: stalowa Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: tak, Klient posiada pozwolenie ...

 • Wrocław

2024-03-28 do 2024-04-05

Zapotrzebowanie na prace rozbiórkowe, 1000m², Wrocław

Jeżeli w dalszym ciągu jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na prace rozbiórkowe, 1000m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Wrocławia na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wrocław

2024-03-22 do 2024-03-30

Prace rozbiórkowe, do 50m², Wrocław

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: tak, Klient posiad...

 • Wrocław

2024-03-21 do 2024-03-29

Firma Wyburzeniowa Wrocław

Dla Klienta wybranie rzetelnej firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów.

 • Wrocław

2024-03-15 do 2024-03-15

Perfekcyjne Wyburzenia Wrocław

Zakres zlecenia: Zlecę rozbiórkę i utylizację garażu z blach trapezowych na stelażu metalowym bez rozbiórki posadzki - podmurówki z utylizacją I wywózką metalu; garaż o wymiarach 6x6m; którego ciężar wynosi ok. 0,6T. Termin realiz...

 • Wrocław

2024-03-14 do 2024-03-22

Solidna Firma Wyburzeniowa

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Wrocław

2024-03-14 do 2024-03-22

Dam zlecenie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 301-400m², Wrocław

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjne wyburzania budynków to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 301-400m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Wrocław

2024-03-12 do 2024-03-12

Zapotrzebowanie na prace rozbiórkowe, 3505m², Wrocław

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na prace rozbiórkowe, 3505m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Wrocław oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wrocław

2024-03-07 do 2024-03-15

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 30m², Wrocław

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 30m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: tak, Klien...

 • Wrocław

2024-03-02 do 2024-03-10

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Wrocław

Zlecenie o treści - Zlecę wykucie otworu w ścianie, do 20m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wrocław i okolic. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wrocław

2024-02-26 do 2024-03-05

Staranne Wyburzania Budynków

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Wywóz odpadów budowlanych: do uzgodnienia w rozmowie Pozwolenie na wyburzeni...

 • Wrocław

2024-02-16 do 2024-02-24

Wyburzenia, Rozbiórki Wrocław

Obiekt do wyburzenia: wiata śmietnikowa Powierzchnia prac: 10m² Rodzaj konstrukcji: betonowa Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Wywóz odpadów budowlanych: do uzgodnienia w rozmowie Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: ...

 • Wrocław

2024-02-13 do 2024-02-21

Zlecę skuwanie tynku, 21-50m², Wrocław

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Zlecę skuwanie tynku, 21-50m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Wrocław

2024-02-12 do 2024-02-20

Dam zlecenie na skucie posadzki, skuwanie tynku, wyburzenie ścian, 51-100m², Wrocław

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Dam zlecenie na skucie posadzki, skuwanie tynku, wyburzenie ścian, 51-100m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wrocław

2024-02-10 do 2024-02-18

Profesjonalne Wyburzania Budynków

Olśnij Klienta sprawnym działaniem na terenie Wrocławia. Jako znana firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie "Zlecenie na wyburzenie garażu, 34000m²" i udowodnij, że realizacja wyburzań budynków zostanie zakończona błyskawicznie. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Wrocław

2024-02-09 do 2024-02-09

Wykonanie prac rozbiórkowych, Wrocław

Zakres zlecenia: wykonanie prac rozbiórkowych Rodzaj i ilość prac: - taras 1600m2 z warstwami wykończeniowymi – płytki betonowe, warstwy spadkowe, XPS, izolacja papa – około 300m3, - schody – zerwanie okładzin z płytek – 20...

 • Wrocław

2024-02-08 do 2024-02-16

Rozbiórki

Zakres zlecenia: prace demontażowe Powierzchnia: 800m2 Zakres prac: - rozbiórka wszystkich warstw placu nad płyta żelbetową, - płyta betonowa zbrojona 16cm gr, - geowłóknina, styrodur, izolacja przeciwwodna, - demontaż o...

 • Wrocław

2024-02-07 do 2024-02-15

Perfekcyjne Wyburzenia, Rozbiórki

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub...

 • Wrocław

2024-02-04 do 2024-02-12

Zlecenie na wyburzenie altany, do 50m², Wrocław

Obiekt do wyburzenia: altana Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: nie, Klient n...

 • Wrocław

2024-02-04 do 2024-02-12

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków

Jeśli Rozbiórka budynków nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wrocław

2024-02-02 do 2024-02-08

Prace rozbiórkowe, Wysoka

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Prace rozbiórkowe. Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Dolnośląskiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Wysoka

2024-02-01 do 2024-02-09

Wyjątkowa Firma Wyburzeniowa

Zakres zlecenia: otwór w ścianie Powierzchnia obiektu: do 20m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wrocław

2024-02-01 do 2024-02-09

Zlecę wyburzenie ścian, 101-150m², Wrocław

Zakres zlecenia: wyburzenie ścian Powierzchnia obiektu: 101-150m² Wywóz odpadów budowlanych: do uzgodnienia w rozmowie Dodatkowe informacje: Zlecę wyburzenie dwóch ścian nośnych wewnątrz domu jednorodzinnego. Obie ściany należ...

 • Wrocław

2024-01-29 do 2024-02-06

Zlecenie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 51-100m², Wrocław

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: nie Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: ...

 • Wrocław

2024-01-25 do 2024-01-25

Zlecę prace rozbiórkowe, 20000m², Wrocław

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy, budynek mieszkalny, altana, dom letniskowy lub rekreacyjny, budynek handlowo-usługowy, dach, fundament, komin Powierzchnia prac: 20000m² Rodzaj konstrukcji: zelbetowa, betonow...

 • Wrocław

2024-01-25 do 2024-01-25

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek