Wyburzenia w Ząbkowicach Śląskich

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 506 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 320 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Ząbkowicach Śląskich

Wyburzenia Ząbkowice Śląskie

Usługi Remontowo-Budowlane Maciej Kojder

3 opinie

Powierz zadanie kruszenia betonu profesjonalistom z miejscowości Ząbkowice Śląskie. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Ząbkowic Śląskich są jednymi z najlepszych. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

MR K Paweł Kozioł - Doskonałe Wyburzenia, Rozbiórki Ząbkowice Śląskie

Doskonałe Wyburzenia, Rozbiórki Ząbkowice Śląskie

2 opinie

Szukasz dobrej firmy od wyburzeń, rozbiórek? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom MR K Paweł Kozioł. Umów się na konkretny termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Jakub Tracz TRACZ-KOP - Porządne Wyburzenia Ząbkowice Śląskie

Jakub Tracz TRACZ-KOP

5 opinii

Jeżeli nadal potrzebujesz ekspertów od wyburzeń to wykorzystaj doświadczenie Jakub Tracz TRACZ-KOP. Ząbkowice Śląskie i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

ADMIL - Perfekcyjne Wyburzanie Ścian Ząbkowice Śląskie

Perfekcyjne Wyburzanie Ścian

3 opinie

Powierz zadanie wyburzania ścian fachowcom firmy ADMIL z miejscowości Ząbkowice Śląskie. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Ząbkowic Śląskich są w ścisłej czołówce. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Budownictwo Mateusz Kubik - Solidne Wyburzenia Ząbkowice Śląskie

Budownictwo Mateusz Kubik

3 opinie

Planujesz wybrać wartego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? Budownictwo Mateusz Kubik z Ząbkowic Śląskich będzie najszybszą drogą. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

TS-POL - Najlepsze Rozbiórki Ząbkowice Śląskie

TS-POL

2 opinie

Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z TS-POL są dla Ciebie idealni. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

ZBYLBRUK Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Ząbkowice Śląskie

ZBYLBRUK Sp. z o.o.

3 opinie

Eksperci z ZBYLBRUK Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od pierwszorzędnej rozbiórki budynków. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Jar Bruk - Perfekcyjne Wyburzenia Ząbkowice Śląskie

Jar Bruk

3 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Jar Bruk. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

PolBel - Doskonałej Jakości Wyburzenia w Ząbkowicach Śląskich

Doskonałej Jakości Wyburzenia w Ząbkowicach Śląskich

5 opinii

Planujesz wybrać sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PolBel z Ząbkowic Śląskich jest na to skuteczną metodą. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

F.H.U. SOWA Joanna Sowa - Fantastyczne Usuwanie Azbestu Ząbkowice Śląskie

Fantastyczne Usuwanie Azbestu Ząbkowice Śląskie

3 opinie

Z czystym sumieniem powierz usługę fantastycznego usuwania azbestu profesjonalistom z firmy F.H.U. SOWA Joanna Sowa. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Ząbkowice Śląskie i okolicznych miast. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 24 zleceń na wyburzenia w Ząbkowicach Śląskich

Dam zlecenie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 300m², Ząbkowice Śląskie

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: 300m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: tak...

 • Ząbkowice Śląskie

2024-06-26 do 2024-07-04

Zapytanie o wyburzenie budynku mieszkalnego, 201-300m², Ząbkowice Śląskie

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę:...

 • Ząbkowice Śląskie

2024-02-01 do 2024-02-09

Zlecenie na rozbiórkę budynku mieszkalnego, 301-400m², Bardo

Składający zapytanie zgłosił "Zlecenie na rozbiórkę budynku mieszkalnego, 301-400m²". Jako godna zaufania firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Klienci przekonają się o doskonałej obsłudze. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bardo

2024-01-26 do 2024-02-03

Wyburzenia Ząbkowice Śląskie

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od wyburzeń. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Piława Górna

2024-03-04 do 2024-03-12

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Ząbkowice Śląskie

Rozbiórka budynków nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Dam zlecenie na wyburzenie garażu, 101-150m²". Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Niemcza

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 6 dni temu

Znakomite Wyburzenia

Jeśli jeszcze jako profesjonalista od wyburzeń poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebne prace rozbiórkowe, 21-50m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Dzierżoniów z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Dzierżoniów

2024-06-06 do 2024-06-14

Wyburzania Budynków Ząbkowice Śląskie

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę prace rozbiórkowe", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

 • Dzierżoniów

2024-03-05 do 2024-03-13

Wyjątkowa Firma Wyburzeniowa Ząbkowice Śląskie

Zakres zlecenia: Utylizacja papy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Dzierżoniów

2024-07-03 do 2024-07-11

Firma Wyburzeniowa

Dla Klienta znalezienie wyjątkowej firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy profesjonalista działający w rejonie Dzierżoniowa, którzy znają się na swojej robocie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Dzierżoniów

2024-02-15 do 2024-02-23

Dam zlecenie na wyburzenie garażu, 101-150m², Miłocice

Zrealizowanie wyburzeń, rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na wyburzenie garażu, 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Miłocice

2024-02-26 do 2024-02-28

Zlecę prace rozbiórkowe, 51-100m², Bielawa

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj konstrukcji: sciany pruskie Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: ...

 • Bielawa

2024-03-15 do 2024-03-23

Dam zlecenie na rozbiórkę garażu, 101-150m², Jaźwina

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: rozbiórka (rozebranie obiektu z odzyskiem niektórych materiałów) Wywóz odpadów budowlanych: do uzgodnie...

 • Jaźwina

2024-03-11 do 2024-03-19

Znakomita Firma Wyburzeniowa

Obiekt do wyburzenia: budynek handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: rozbiórka (rozebranie obiektu z odzyskiem niektórych materiałów) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie ...

 • Kłodzko

2024-02-16 do 2024-02-23

Dam zlecenie na rozbiórkę budynku mieszkalnego, 151-200m², Kłodzko

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: rozbiórka (rozebranie obiektu z odzyskiem niektórych materiałów) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyb...

 • Kłodzko

2024-02-29 do 2024-03-08

Profesjonalne Rozbiórki Ząbkowice Śląskie

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w rejonie Kłodzka. Jako uznana firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia "Zapotrzebowanie na prace rozbiórkowe" i pokaż, że realizacja rozbiórek zostanie zakończona dokładnie. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Kłodzko

2024-06-11 do 2024-06-19

Prace rozbiórkowe, 2200m², Ulanowice

Ten Zleceniodawca poszukuje profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał zlecenie o treści - Prace rozbiórkowe, 2200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Ulanowice

2024-02-06 do 2024-02-14

Fenomenalna Firma Wyburzeniowa

Zainteresowany zgłosił "Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, do 50m²". Jako fenomenalna firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Otmuchów

2024-06-09 do 2024-06-17

Dam zlecenie na wyburzenie garażu, 301-400m², Otmuchów

Dla Klienta namierzenie perfekcyjnej firmy wyburzeniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Opolskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Żeby poznać Klienta skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Otmuchów

2024-04-22 do 2024-04-30

Dam zlecenie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 301-400m², Jugów

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę:...

 • Jugów

2024-03-18 do 2024-03-26

Zlecę prace rozbiórkowe, 301-400m², Strzelin

Skontaktuj się z Klientem jako dobra firma wyburzeniowa świadcząca swoje doświadczenie na terenie Strzelina i w pobliskim rejonie. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Strzelin

2024-01-14 do 2024-01-22

Dobra Firma Wyburzeniowa

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: rozbiórka (rozebranie obiektu z odzyskiem niektórych materiałów) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwol...

 • Kuropatnik

2024-02-03 do 2024-02-11

Rozbiórki

Wykonanie rozbiórek z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zlecenie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 151-200m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Strzelin

2024-02-11 do 2024-02-19

Wyburzania Budynków

Oczaruj tego Zlecającego fachowym działaniem w rejonie Strzelina. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia "Zlecenie na wyburzenie garażu, 101-150m²" i dowiedź, że realizacja wyburzań budynków zostanie wykonana błyskawicznie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Strzelin

2024-04-14 do 2024-04-15

Zlecę rozbiórkę garażu, do 50m², Kuropatnik

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę rozbiórkę garażu, do 50m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Kuropatnik

2024-05-15 do 2024-05-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek