Wyburzenia w Warszawie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 950 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Warszawie

Wyburzenia Warszawa

Ew-trans S.C. G. Rozbiórki i wyburzenia budynków, roboty ziemne.

27 opinii

Zleć zadanie kucia betonu fachowcom firmy Ew-trans S.C. G. Rozbiórki i wyburzenia budynków roboty ziemne. z miejscowości Warszawa. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Warszawy są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

PIACH ZIEMIA KRUSZYWA WYKOPY WYBURZENIA DROGI ROBOTY ZIEMNE WYNAJEM MASZYN - Porządne Wyburzenia Warszawa

PIACH ZIEMIA KRUSZYWA WYKOPY WYBURZENIA DROGI ROBOTY ZIEMNE WYNAJEM MASZYN

1 opinia

Jeżeli poszukujesz jakości wykonywanych usług to eksperci z PIACH ZIEMIA KRUSZYWA WYKOPY WYBURZENIA DROGI ROBOTY ZIEMNE WYNAJEM MASZYN są dla Ciebie idealni. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SOBWILD - Świetne Wyburzanie Budynków w Warszawie

Świetne Wyburzanie Budynków w Warszawie

15 opinii

Nadal potrzebujesz specjalisty od wyburzania budynków? Wykorzystaj kompetencje SOBWILD. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Work Standard - Wyjątkowe Wyburzanie Ścian Warszawa

Work Standard

7 opinii

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Work Standard jest na to najlepszym rozwiązaniem. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

AD INWEST Sp. z o.o. - Najlepsze Usuwanie Azbestu Warszawa

Najlepsze Usuwanie Azbestu

3 opinie

Starasz się odnaleźć solidnego specjalistę z zakresu najlepszego usuwania azbestu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma AD INWEST Sp. z o.o. jest do Twojej dyspozycji. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Pakoinstal-reklama - Pierwszorzędne Kucie Betonu Warszawa

Pakoinstal-reklama

2 opinie

Powierz usługę pierwszorzędnego kucia betonu profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Warszawy i pobliskich powiatów. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

TOM-GRUZ - Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Warszawa

TOM-GRUZ

4 opinie

TOM-GRUZ to wybitni specjaliści od rozbiórki budynków i usuwania azbestu, obsługujący Klientów z miejscowości Warszawa i sąsiednich powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Środowisko i Innowacje Sp. z o.o. - Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki Warszawa

Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki

2 opinie

Środowisko i Innowacje Sp. z o.o. oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Warszawy i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Junka Daniel Pękala - Rewelacyjne Wyburzenia Warszawa

Rewelacyjne Wyburzenia Warszawa

1 opinia

Jeszcze szukasz specjalisty od wyburzeń? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Junka Daniel Pękala. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

WEG-BET Danuta Kurpiewska - Doskonałe Kruszenie Betonu Warszawa

Doskonałe Kruszenie Betonu Warszawa

1 opinia

Zleć usługę kruszenia betonu profesjonalistom z miejscowości Warszawa. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Warszawy nie mają sobie równych. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 149 zleceń na wyburzenia w Warszawie

Zlecę wyburzenie ścian, do 20m², Warszawa

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje dobrej firmy od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę wyburzenie ścian, do 20m², chcąc trafić w dobre miejsce. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Warszawa

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Potrzebne prace rozbiórkowe, 51-100m², Warszawa

Zakres zlecenia: Rozbiórka podłogi drewnianej na legarach Powierzchnia obiektu: 51-100m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Dodatkowe informacje: Zlecę demontaż parkietu i podłogi na legarach z usunięciem pozostałości, około 60m2,...

 • Warszawa

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Porządne Rozbiórki Warszawa

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o wyburzenie budynku mieszkalnego, do 50m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę od razu.

 • Warszawa

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 50m², Warszawa

Olśnij Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Warszawy. Jako uznana firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 50m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Warszawa

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Perfekcyjne Wyburzenia, Rozbiórki Warszawa

Zakres zlecenia: wyburzenie ścian Powierzchnia obiektu: do 20m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Dodatkowe informacje: Dzień dobry, mam do wyburzenia ściankę działową w starym bloku. 6 piętro, jest winda, da sie podjechać prawie...

 • Warszawa

2024-04-09 do 2024-04-17
dodano 4 dni temu

Rozbiórka Budynków Warszawa

Zakres zlecenia: Zarwanie podłóg drewnianych, wyburzenie ścian Powierzchnia obiektu: 51-100m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2024-04-05 do 2024-04-13
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 21-50m², Warszawa

Zakres zlecenia: wyburzenie ścian Powierzchnia obiektu: 21-50m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Dodatkowe informacje: Wyburzenie fragmentu ściany 2,2x2 m i ściany 3,5 m Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Warszawa

2024-04-08 do 2024-04-08

Niezawodna Firma Wyburzeniowa Warszawa

Odpowiedz na zlecenie jako firma wyburzeniowa oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Warszawa oraz w przyległych powiatach. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Warszawa

2024-04-03 do 2024-04-11

Pierwszorzędne Wyburzania Budynków Warszawa

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj konstrukcji: drewniana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub...

 • Warszawa

2024-04-02 do 2024-04-10

Doskonałe Rozbiórki

Zakres zlecenia: skucie posadzki, wyburzenie ścian Powierzchnia obiektu: 21-50m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Dodatkowe informacje: Do rozbiórki ściana dzialowa murowana ok 12m2 oraz zerwanie podłóg płyta deski ok27m2 Pierw...

 • Warszawa

2024-04-02 do 2024-04-10

Zlecenie na wyburzenie domku letniskowego, 20m², Warszawa

Obiekt do wyburzenia: dom letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia prac: 20m² Rodzaj konstrukcji: Trudno powiedzieć Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzeni...

 • Warszawa

2024-04-02 do 2024-04-10

Porządne Rozbiórki

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Warszawy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Warszawa

2024-04-01 do 2024-04-09

Solidne Wyburzenia

Zakres zlecenia: wyburzenie ścian Powierzchnia obiektu: do 20m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Termin skorzystania z oferty: 2024-06-03...

 • Warszawa

2024-03-28 do 2024-04-05

Zlecenie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 51-100m², Warszawa

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: ...

 • Warszawa

2024-03-28 do 2024-04-05

Dam zlecenie na skucie posadzki, do 20m², Warszawa

Zakres zlecenia: skucie posadzki Powierzchnia obiektu: do 20m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Dodatkowe informacje: Witam, Poszukujemy firmy ktora wykuje 8cm posadzki na 15m2 (5x3m2) oraz wykona nową wylewkę z betonu B30. Mie...

 • Warszawa

2024-03-28 do 2024-04-05

Zapytanie o rozbiórkę budynku mieszkalnego, 101-150m², Warszawa

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: rozbiórka (rozebranie obiektu z odzyskiem niektórych materiałów) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyb...

 • Warszawa

2024-03-27 do 2024-04-04

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, Warszawa

Przygotowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Warszawa

2024-03-27 do 2024-04-04

Zlecę wyburzenie garażu, 51-100m², Warszawa

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecę wyburzenie garażu, 51-100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Warszawa

2024-03-24 do 2024-04-01

Zapytanie o rozbiórkę dachu, 101-150m², Warszawa

Obiekt do wyburzenia: dach Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj konstrukcji: drewniana Zakres prac: rozbiórka (rozebranie obiektu z odzyskiem niektórych materiałów) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub r...

 • Warszawa

2024-03-23 do 2024-03-31

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, do 50m², Warszawa

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj konstrukcji: stalowa Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: Klient p...

 • Warszawa

2024-03-22 do 2024-03-30

Prace rozbiórkowe, 51-100m², Warszawa

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje dobrej firmy od wyburzeń. Napisał zlecenie o treści - Prace rozbiórkowe, 51-100m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Warszawa

2024-03-20 do 2024-03-28

Zlecę wyburzenie garażu, 51-100m², Warszawa

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub ...

 • Warszawa

2024-03-19 do 2024-03-27

Perfekcyjne Wyburzenia

Zakres zlecenia: skucie posadzki, skuwanie płytek, wyburzenie ścian Powierzchnia obiektu: do 20m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Dodatkowe informacje: Skuwanie płytek podłoga ściany w łazience i toalecie 7m2 podłoga, wraz z de...

 • Warszawa

2024-03-18 do 2024-03-26

Dam zlecenie na skucie posadzki, 21-50m², Warszawa

Jako specjalista działający na obszarze miejscowości Warszawa i świadczący liczne usługi z zakresu perfekcyjnej rozbiórki budynków zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Dam zlecenie na skucie posadzki, 21-50m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Warszawa

2024-03-16 do 2024-03-24

Doskonałej Jakości Wyburzenia

Olśnij tego Zleceniodawcę fachowym działaniem w miejscowości Warszawa. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 51-100m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń zostanie wykonana szybko. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Warszawa

2024-03-14 do 2024-03-22

Zapytanie o wyburzenie ścian, do 20m², Warszawa

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o wyburzenie ścian, do 20m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Warszawa

2024-03-13 do 2024-03-13

Firma Wyburzeniowa

Klient zgłosił "Dam zlecenie na wyburzenie ścian, do 20m²". Jako solidna firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Warszawa

2024-03-11 do 2024-03-19

Zlecę prace rozbiórkowe, do 50m², Warszawa

Dla Klienta wybranie najwyższej klasy firmy wyburzeniowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy specjalista działający na terenie Warszawy, którzy znają się na swojej robocie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Warszawa

2024-03-10 do 2024-03-18

Zlecenie na wyburzenie garażu, do 50m², Warszawa

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub r...

 • Warszawa

2024-03-10 do 2024-03-18

Staranne Rozbiórki

Zrealizowanie rozbiórek z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 21-50m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Warszawa

2024-03-08 do 2024-03-16

Zlecę wyburzenie dachu, 430m², Warszawa

Obiekt do wyburzenia: dach Powierzchnia prac: 430m² Rodzaj konstrukcji: betonowa Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: tak, Klient posia...

 • Warszawa

2024-03-07 do 2024-03-15

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek