Wyburzenia w Lwówku Śląskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 641 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 325 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Lwówku Śląskim

Wyburzenia Lwówek Śląski

Solidne Kruszenie Betonu

1 opinia

Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z HYDROKOP MARCIN JAKUBOWSKI są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Dachy AMM - Solidne Wyburzenia Lwówek Śląski

Dachy AMM

7 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Dachy AMM. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Bonzo - Staranne Wyburzenia Lwówek Śląski

Bonzo

2 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Bonzo. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ma-Pa Projekt - Solidne Kucie Betonu Lwówek Śląski

Ma-Pa Projekt

2 opinie

Chcesz znaleźć wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Ma-Pa Projekt będzie najszybszą drogą. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "Wektor" - Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Lwówek Śląski

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Lwówek Śląski

1 opinia

Osoby z Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Wektor to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży rozbiórki budynków. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

P&P Ogrody - Pierwszorzędne Wyburzenia Lwówek Śląski

P&P Ogrody

2 opinie

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od wyburzeń? Wykorzystaj kompetencje PP Ogrody. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Ustal pasujący termin już teraz!

AR Construction - Świetne Wyburzanie Budynków w Lwówku Śląskim

Świetne Wyburzanie Budynków w Lwówku Śląskim

3 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie wyburzania budynków i zatrudnij AR Construction. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

MAXTYNK - Niezawodna Firma Wyburzeniowa Lwówek Śląski

MAXTYNK

1 opinia

Namierzenie niezawodnej firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego polecamy Ci MAXTYNK - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Lwówka Śląskiego, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Mają ofertę dla każdego.

P.H.U KULCZYK Kamil Kulczycki - Doskonałej Jakości Wyburzenia Lwówek Śląski

Doskonałej Jakości Wyburzenia Lwówek Śląski

Chcesz znaleźć godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? P.H.U KULCZYK Kamil Kulczycki będzie najszybszą drogą. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Patryk Dubilis - Perfekcyjne Wyburzenia Lwówek Śląski

Patryk Dubilis

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od wyburzeń? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Patryk Dubilis. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się teraz i poznaj ofertę.

Najnowsze z 25 zleceń na wyburzenia w Lwówku Śląskim

Wyburzania Budynków Lwówek Śląski

Ten Klient uważa, że profesjonalne wyburzania budynków to skomplikowany temat. Napisał zapytanie o treści "Potrzebne prace rozbiórkowe". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Lwówek Śląski

2024-04-27 do 2024-05-05

Solidna Firma Wyburzeniowa Lwówek Śląski

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Włodzice małe

2024-04-14 do 2024-04-22

Zapytanie o wyburzenie budynku mieszkalnego, 101-150m², Ubocze

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę:...

 • Ubocze

2024-04-11 do 2024-04-19

Profesjonalne Rozbiórki Lwówek Śląski

Ten Klient uważa, że profesjonalne rozbiórki to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Orłowice

2024-02-01 do 2024-02-09

Zlecę prace rozbiórkowe, 201-300m², Zbylutów

Ten Zlecający nadal potrzebuje profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę prace rozbiórkowe, 201-300m², chcąc trafić w dobre miejsce. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Zbylutów

2024-01-12 do 2024-01-20

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, Płoszczyna

Zakres zlecenia: Demontaż i wywózka eternitu z budynku gospodarczego Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Płoszczyna

2024-06-08 do 2024-06-16

Perfekcyjne Wyburzania Budynków

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 301-400m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie wyburzań budynków daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Lubań

2024-04-19 do 2024-04-27

Zlecę prace rozbiórkowe, 51-100m², Jelenia Góra

Obiekt do wyburzenia: budynek nieczynnej dławikowni na terenie stacji elektroenergetycznej Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlan...

 • Jelenia Góra

2024-05-08 do 2024-05-16

Doskonała Rozbiórka Budynków Lwówek Śląski

Zakres zlecenia: prace rozbiórkowe Zakres prac: - posadzki – płytki, wykładzina, ewentualnie jastrych – około 1000m2, - ściany działowe murowane – około 60m3, - skucie płytek – łazienki – 200m2, - skucie tynków – około 8...

 • Jelenia Góra

2024-07-02 do 2024-07-10

Zlecę prace rozbiórkowe, Jelenia Góra

Przygotowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zlecę prace rozbiórkowe. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Jelenia Góra

2024-04-09 do 2024-04-17

Rozbiórki

Przygotowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na prace rozbiórkowe, 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Jelenia Góra

2024-03-10 do 2024-03-18

Profesjonalne Wyburzenia Lwówek Śląski

Zakres zlecenia: skuwanie płytek Powierzchnia obiektu: 21-50m² Wywóz odpadów budowlanych: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jelenia Góra

2024-05-20 do 2024-05-28

Firma Wyburzeniowa

Zakres zlecenia: prace rozbiórkowe Zakres prac: - posadzki – płytki, wykładzina, ewentualnie jastrych – około 1000m2, - ściany działowe murowane – około 60m3 - skucie płytek – łazienki – 200m2 - skucie tynków – około 800...

 • Jelenia Góra

2024-06-17 do 2024-06-25

Rozbiórka Budynków

Zakres zlecenia: skuwanie tynku Powierzchnia obiektu: 51-100m² Wywóz odpadów budowlanych: nie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jelenia Góra

2024-02-16 do 2024-02-24

Zlecę wyburzenie budynku mieszkalnego, 201-300m², Jelenia Góra

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od rozbiórki budynków. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zlecę wyburzenie budynku mieszkalnego, 201-300m². Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Jelenia Góra

2024-03-19 do 2024-03-27

Zlecę prace rozbiórkowe, do 50m², Jelenia Góra

Obiekt do wyburzenia: budynek nieczynnej, odłączonej dławikowni Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wybu...

 • Jelenia Góra

2024-05-08 do 2024-05-16

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 201-300m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Świeradów-Zdrój

2024-03-17 do 2024-03-25

Dobra Firma Wyburzeniowa

Dla Klienta wybranie dobrej firmy wyburzeniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy fachowiec w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Bolesławca, którzy znają się na swojej pracy. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Bolesławiec

2024-02-06 do 2024-02-14

Zapotrzebowanie na wyburzenie garażu, 101-150m², Bolesławiec

Oferując usługi z zakresu rozbiórki budynków od wielu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Bolesławiec, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bolesławiec

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 6 godzin temu

Zapotrzebowanie na prace rozbiórkowe, 51-100m², Wojcieszyn

Obiekt do wyburzenia: ruiny/pozostałości po starym domu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: ta...

 • Wojcieszyn

2024-03-07 do 2024-03-15

Damy zlecenie na prace rozbiórkowe, łącznie ok. 2480m2, Złotoryja

Jeśli rozbiórka budynków to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. zainteresowany zgłosił "Damy zlecenie na prace rozbiórkowe, łącznie ok. 2480m2". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Złotoryja

2024-06-05 do 2024-06-13

Szukam firmy na zlecenie na prace rozbiórkowe, łącznie ok. 2480m2, Złotoryja

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od wyburzań budynków. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Złotoryja

2024-06-17 do 2024-06-25

Szukamy firmy na zlecenie na prace rozbiórkowe, łącznie ok. 2480m2, Złotoryja

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od rozbiórek. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Złotoryja

2024-07-02 do 2024-07-10

Prace rozbiórkowe, 101-150m², Złotoryja

Ten Zleceniodawca wciąż poszukuje dobrej firmy od wyburzeń, rozbiórek. Napisał zlecenie o treści - Prace rozbiórkowe, 101-150m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Złotoryja

2024-01-23 do 2024-01-31

Rzetelna Firma Wyburzeniowa

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub ...

 • Lubiatów

2024-02-28 do 2024-03-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek