Fundamenty w Bielsku-Białej

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 972 788 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Bielsku-Białej

Fundamenty Bielsko-Biała

Doskonałe Wzmacnianie Fundamentów Bielsko-Biała

141 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to eksperci z Brinkmann Bodenplatte LLC Polska Sp. K. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Krzysztof Ślaga ECO INWEST - Pierwszorzędne Wzmacnianie Fundamentów Bielsko-Biała

Krzysztof Ślaga ECO INWEST

50 opinii

Wciąż potrzebujesz specjalisty od wzmacniania fundamentów? Wykorzystaj kompetencje Krzysztof Ślaga ECO INWEST. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

EKO INTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Fantastyczne Wylewanie Fundamentów Bielsko-Biała

EKO INTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

27 opinii

Zleć usługę wylewania fundamentów ekspertom firmy EKO INTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z miejscowości Bielsko-Biała. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Bielska-Białej są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

ETHOMM Sp. z o.o. - Rewelacyjne Ławy Fundamentowe Bielsko-Biała

ETHOMM Sp. z o.o.

24 opinie

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to specjaliści z ETHOMM Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Master Rafał Kieczka - Świetny Fundament w Bielsku-Białej

Świetny Fundament w Bielsku-Białej

15 opinii

Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Master Rafał Kieczka jest na to skuteczną metodą. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Lismarc Sp z o.o. Budujemy jak dla siebie - Wysokiej Klasy Wykonanie Fundamentów Bielsko-Biała

Lismarc Sp z o.o. Budujemy jak dla siebie

18 opinii

Szukasz specjalistów od wysokiej klasy wykonania fundamentów w miejscowości Bielsko-Biała lub w przyległych powiatach? Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Firma budowlana MARGO Szymon Gola, Krzysztof Markiewicz s.c. - Doskonały Fundament Bielsko-Biała

Firma budowlana MARGO Szymon Gola, Krzysztof Markiewicz s.c.

10 opinii

Nadal szukasz specjalisty od fundamentu? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Firma budowlana MARGO Szymon Gola Krzysztof Markiewicz s.c.. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

IBRIDO SP. Z O. O. - Staranne Ławy Fundamentowe Bielsko-Biała

Staranne Ławy Fundamentowe Bielsko-Biała

7 opinii

Planujesz wybrać wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? IBRIDO SP. Z O. O. jest na to skuteczną metodą. Już nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Polski Dom s.c - Perfekcyjna Izolacja Fundamentów Bielsko-Biała

Perfekcyjna Izolacja Fundamentów

6 opinii

Pragniesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu perfekcyjnej izolacji fundamentów, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Polski Dom s.c jest gotowa Ci pomóc. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

AW CENTRUM BUDOWNICTWO-REMONTY-INSTALACJE - Rewelacyjne Płyty Betonowe Bielsko-Biała

AW CENTRUM BUDOWNICTWO-REMONTY-INSTALACJE

10 opinii

Potrzebujesz specjalisty od fundamentu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom AW CENTRUM BUDOWNICTWO-REMONTY-INSTALACJE. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 49 zleceń na fundamenty w Bielsku-Białej

Rewelacyjna Budowa Fundamentów Bielsko-Biała

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi budowy fundamentów na ponadprzeciętnym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bielsko-Biała

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, do 35m², Bielsko-Biała

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: do 35m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 5 dni temu

Wykonanie Fundamentów Bielsko-Biała

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Informacje dodatkowe: https:/www.gunb.gov.pl/projekt/projekt-bh-studio-wariant-ii-0 Interesuje mnie ten projekt. Pros...

 • Bielsko-Biała

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano 6 dni temu

Potrzebna ekipa do wykonania fundamentów, 101-150m², Bielsko-Biała

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Informacje dodatkowe: Projekt stworzony dla domu murowanego, jednak decyzja na adaptacje dla konstrukcji drewni...

 • Bielsko-Biała

2024-06-29 do 2024-07-07

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-150m², Bielsko-Biała

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bielsko-Biała

2024-06-21 do 2024-06-29

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Bielsko-Biała

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2024-06-20 do 2024-06-28

Rewelacyjna Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2024-06-20 do 2024-06-20

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 201-300m², Bielsko-Biała

Chcesz znaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista z zakresu profesjonalnej budowy fundamentów z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bielsko-Biała

2024-06-17 do 2024-06-25

Fundamenty Bielsko-Biała

Przygotowanie fundamentów z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Bielsko-Biała

2024-06-09 do 2024-06-17

Usługi Wykonania Fundamentów Bielsko-Biała

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Piwnica: tak Powierzchnia zabudowy: 2500 Informacje dodatkowe: Roboty żelbetowe - garaż podziemny Orientacyjna data: 15.07.2024...

 • Bielsko-Biała

2024-06-05 do 2024-06-13

Szukam firmy do wykonania fundamentów, 36-70m², Bielsko-Biała

Jeśli świadczysz świetne usługi wykonania fundamentów i wykonanie fundamentów na terenie Bielska-Białej oraz przyległych miast to to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie. Złóż ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Bielsko-Biała

2024-05-20 do 2024-05-28

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 201-300m², Bielsko-Biała

Jako znakomici pracownicy możecie spełnić oczekiwania z zakresu usług wykonania fundamentów. Zapytanie brzmi "Zlecenie na wykonanie fundamentów, 201-300m²". Skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bielsko-Biała

2024-05-19 do 2024-05-27

Rewelacyjne Fundamenty

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2024-04-28 do 2024-04-30

Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 71-100m², Bielsko-Biała

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2024-04-22 do 2024-04-30

Potrzebna ekipa do wykonania fundamentów, 201-300m², Bielsko-Biała

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2024-04-17 do 2024-04-25

Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, 101-150m², Bielsko-Biała

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2024-04-16 do 2024-04-24

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 380m², Bielsko-Biała

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 380 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2024-04-09 do 2024-04-17

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 101-150m², Bielsko-Biała

Ten Zleceniodawca jeszcze potrzebuje profesjonalistów od fundamentów. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 101-150m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Bielsko-Biała

2024-04-06 do 2024-04-14

Staranne Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2024-04-04 do 2024-04-12

Najwyższej Klasy Budowa Fundamentów

Klient wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 36-70m²". Zrealizuj usługę najwyższej klasy budowy fundamentów jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji zleceń z okolic Bielska-Białej i przyległych powiatów. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Bielsko-Biała

2024-04-02 do 2024-04-02

Fachowe Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2024-04-01 do 2024-04-09

Najwyższej Klasy Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2024-03-27 do 2024-04-04

Rewelacyjne Usługi Wykonania Fundamentów

Jako ekspert z branży rewelacyjnych usług wykonania fundamentów i budowy fundamentów, świadczący usługi dla Klientów z Bielska-Białej i pobliskich miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m²". Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Bielsko-Biała

2024-03-24 do 2024-04-01

Rewelacyjne Konstrukcje Betonowe Bielsko-Biała

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Informacje dodatkowe: Zlecę kompleksowe wykonanie fundamentów wg ...

 • Bielsko-Biała

2024-03-22 do 2024-03-30

Znakomite Fundamenty

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od fundamentów szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wykonanie fundamentów, do 35m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Bielska-Białej na pewno uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bielsko-Biała

2024-03-21 do 2024-03-29

Fantastyczne Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2024-03-18 do 2024-03-19

Zapytanie o wykonanie fundamentów, 101-150m², Bielsko-Biała

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: tak Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Informacje dodatkowe: Witam, proszę o poradę ponieważ stoję przez zakupem działki na stoku gdzie mam możliwość ...

 • Bielsko-Biała

2024-03-13 do 2024-03-21

Najwyższej Klasy Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: do 35m² Informacje dodatkowe: Poszukuję wykonawcy płyty fundamentowej pod domek letniskowy w Bielsku-Bia...

 • Bielsko-Biała

2024-03-12 do 2024-03-20

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 36-70m², Bielsko-Biała

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2024-03-07 do 2024-03-15

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 101-150m², Bielsko-Biała

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2024-03-05 do 2024-03-13

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, do 35m², Bielsko-Biała

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: do 35m² Informacje dodatkowe: Powierzchnia 25m2 Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2024-02-27 do 2024-03-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów