Elektryk w Słupcy

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 118 429 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 735 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.

Elektryk Słupca - ranking najlepszych firm

Elektryk Słupca

Solidny Elektryk - Arkadiusz Bożęcki

27 opinii

Firma Solidny Elektryk - Arkadiusz Bożęcki świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Słupcy i okolic. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy zakres usług.

Usługi elektryczne Tomasz Przybylski - Pierwszorzędny Elektryk Słupca

Usługi elektryczne Tomasz Przybylski

13 opinii

Jesteś zdania, że pierwszorzędne instalacje elektryczne to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - elektrycy z Usługi elektryczne Tomasz Przybylski doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

FALX Sp. z o.o. - Wybitny Elektryk Słupca

FALX Sp. z o.o.

8 opinii

FALX Sp. z o.o. zatrudnia wybitnych elektryków - szczególne zaangażowanie i fachowość to ich ważne zalety. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Instalacje elektryczne Mateusz Borowiak - Znakomite Usługi Elektryczne w Słupcy

Znakomite Usługi Elektryczne w Słupcy

6 opinii

Nie możesz znaleźć solidnego wykonawcy oferującego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem w mieście Słupca. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Experience Łukasz Jackowiak - Znakomite Pogotowie Elektryczne Słupca

Znakomite Pogotowie Elektryczne Słupca

5 opinii

To znakomite pogotowie elektryczne z Słupcy to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie w branży. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

INSTALACJE I POMIARY ELEKTRYCZNE - Najwyższej Klasy Wykonanie Instalacji Elektrycznych Słupca

INSTALACJE I POMIARY ELEKTRYCZNE

3 opinie

Ich specjalność to najwyższej klasy usługi elektryczne i wykonanie instalacji elektrycznych na terenie Słupcy oraz pobliskich miast. Zarezerwuj termin już teraz!

elektrojarek - Perfekcyjne Usługi Elektryczne Słupca

elektrojarek

3 opinie

Nie wątp w wieloletnie doświadczenie elektrojarek. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży w okolicy Słupcy za dokładne podejście do usług elektrycznych. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

EWOS Sebastian Kujawa - Dobra Firma Elektryczna Słupca

EWOS Sebastian Kujawa

1 opinia

Ta dobra firma elektryczna z miejscowości Słupca to prawdziwi fachowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności pełen standard.

ELMI Michał Matuszewski - Perfekcyjne Instalacje Elektryczne Słupca

ELMI Michał Matuszewski

1 opinia

Jeszcze szukasz specjalisty od instalacji elektrycznych? Trafiłeś w dobre miejsce - ELMI Michał Matuszewski jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Leszek Barełkowski Instalacje Elektryczne - Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Słupca

Leszek Barełkowski Instalacje Elektryczne

9 opinii

Powierz zadanie perfekcyjnego wykonania instalacji elektrycznej fachowcom z firmy Leszek Barełkowski Instalacje Elektryczne. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Słupca i przyległych powiatów. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

9 Zleceń - Elektryk Słupca

Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 6000m², Powidz

Przygotowanie instalacji elektrycznych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 6000m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Powidz

2022-11-14 do 2022-11-22

Najwyższej Klasy Roboty Elektryczne Słupca

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Liczba punktów elektrycznych: powyżej 500 Powierzchnia obiektu: 6000m² Dostawca materiałów: z...

 • Powidz

2022-10-24 do 2022-11-14

Elektryk - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 50 694 Elektryków najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Solidne Usługi Elektryczne Słupca

Zakres zlecenia: Podciągnięcie siły Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna T...

 • Piotrowice

2022-10-17 do 2022-10-25

Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 6000m², Powidz

Ten Klient, który nadal nie znalazł prac elektrycznych, mimo iż szuka od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 6000m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Już teraz zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Powidz

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapotrzebowanie na instalację elektryczną, 101-150m², Strzałkowo

Zakres zlecenia: Sprawdzenie i uruchomenie instalacji fotowoltaicznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 101 - 300 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa...

 • Strzałkowo

2022-09-18 do 2022-09-26

Szukam firmy, przegląd elektryczny, 200m², Lądek

Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 200m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Ter...

 • Lądek

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m², Naprusewo

Dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m², znalezienie dobrych robót elektrycznych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Naprusewo

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapytanie dla firmy, montaż instalacji elektrycznej, do 50m², Słupca

Jesteś firmą z wykwalifikowaną grupą pracowników? Jako znana firma elektryczna, która jest ceniona w branży na terenie Słupcy za dokładne realizowanie usług elektrycznych, wykonaj zlecenie o treści "Zapytanie dla firmy, montaż instalacji elektrycznej, do 50m²". Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - warto.

 • Słupca

2022-07-06 do 2022-07-14

Zlecenie dla elektryka, montaż instalacji elektrycznej, 10000m², Powidz

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Liczba punktów elektrycznych: 1000 Powierzchnia obiektu: 10000m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: Gen...

 • Powidz

2022-07-05 do 2022-07-13

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków
Udostępnij znajomemu