Elektryk w Kaliszu

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 597 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 066 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Kaliszu

Elektryk Kalisz

Solidny Elektryk

3 opinie

Elektryk z wieloletnią praktyką w temacie solidnych usług elektrycznych śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Electro Smart - Najlepsze Wykonanie Instalacji Elektrycznych Kalisz

Najlepsze Wykonanie Instalacji Elektrycznych Kalisz

3 opinie

Utworzona z zamiłowania do instalatorstwa elektrycznego firma oferuje najlepsze wykonanie instalacji elektrycznych na terenie miejscowości Kalisz, a także pobliskich miast i powiatów. ABC instalacji elektrycznych od drobnych prac naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców typowy pakiet usług.

Electro-servis - Perfekcyjny Elektryk Kalisz

Perfekcyjny Elektryk Kalisz

2 opinie

Potrzebujesz elektryków od perfekcyjnej wymiany instalacji elektrycznej w miejscowości Kalisz lub w przyległych miastach? Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów pełen standard.

Technik instalacje Mariusz Zdobski - Świetny Elektryk Kalisz

Technik instalacje Mariusz Zdobski

2 opinie

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Technik instalacje Mariusz Zdobski z Kalisza jest na to skuteczną metodą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

SOL FORCE Sebastian Grabowski B2PROF - Dobry Elektryk Kalisz

SOL FORCE Sebastian Grabowski B2PROF

13 opinii

Firma elektryczna SOL FORCE Sebastian Grabowski B2PROF zajmuje się usługami z zakresu wykonania instalacji elektrycznej. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci elektrycy nie mają sobie równych. Nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

JATEL electric Mariusz Margiela - Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych w Kaliszu

Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych w Kaliszu

1 opinia

Wybierz firmę JATEL electric Mariusz Margiela jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do perfekcyjnego wykonania instalacji elektrycznej w miejscowości Kalisz lub sąsiednim mieście. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Elektryk Paweł - Utalentowany Elektryk Kalisz

Elektryk Paweł

7 opinii

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze utalentowanego elektryka, to zerknij na firmę Elektryk Paweł. Realizuje całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Elektryk-energetyk Adam Witkowski - Znakomity Elektryk Kalisz

Elektryk-energetyk Adam Witkowski

2 opinie

Szukasz znakomitego elektryka z zakresu wymiany instalacji elektrycznej? Nie szukaj dalej, Elektryk-energetyk Adam Witkowski jest firmą, której szukasz. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Eryk Grzeszkiewicz - Fenomenalna Firma Elektryczna Kalisz

Eryk Grzeszkiewicz

3 opinie

Fenomenalna firma elektryczna świadcząca swoje usługi elektryczne na terenie Kalisza oraz w rejonie Kalisza. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

EKOSOLARY IRENEUSZ JÓŹWIK - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Kalisz

EKOSOLARY IRENEUSZ JÓŹWIK

1 opinia

Chcesz zlecić wykonanie instalacji elektrycznych, a jeszcze nie wybrałeś firmy elektrycznej? EKOSOLARY IRENEUSZ JÓŹWIK to dobry wybór. Aby otrzymać ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 34 zleceń na instalacje elektryczne w Kaliszu

Elektryk Kalisz

Ten Klient jest zdania, że profesjonalne instalacje elektryczne to nieproste zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, mieszkanie, 1pkt. el.". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako elektryk posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Kalisz

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 2 dni temu

Profesjonalne Instalacje Elektryczne Kalisz

Ten Klient szuka profesjonalistów od instalacji elektrycznych. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na wykonanie instalacji elektrycznej, pomiary, 60m2, chcąc doświadczonych specjalistów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kalisz

2023-01-23 do 2023-01-31

Szukam firmy do instalacji elektrycznej, Kalisz

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę prac elektrycznych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zlecenie o treści "Szukam firmy do instalacji elektrycznej" jest stworzone dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Kalisz

2023-01-19 do 2023-01-27

Pierwszorzędne Instalacje Elektryczne

Przygotowanie instalacji elektrycznych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecenie na drobne prace elektryczne, powyżej 5pkt. el.. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kalisz

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecenie na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 26-50pkt. el., Kalisz

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, mo...

 • Kalisz

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecenie dla elektryka na montaż instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el., Kalisz

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiej oferty robót elektrycznych prędko nie znajdzie na terenie Kalisza, więc jeśli szuka dobrych robót elektrycznych to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Kalisz

2023-01-11 do 2023-01-19

Roboty Elektryczne Kalisz

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 6 lub więcej Zakres prac: przeniesienie punktów elektrycznych Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Kalisz

2023-01-10 do 2023-01-18

Dobra Firma Elektryczna Kalisz

Zakres zlecenia: Klient szuka stałej współpracy w serwisowaniu i naprawach falowników do regulacji prędkości obrotowej silników asynchronicznych Dodatkowe informacje: np. LG ig5-4u, Omron Varispeed v7 Termin skorzystania z ...

 • Kalisz

2022-12-29 do 2023-01-06

Dobra Firma Elektryczna

Typ budynku: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne, Klient prosi o poradę Cel przeglądu lub pomiarów: zidentyfikowanie przyczyny awarii Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kalisz

2022-12-15 do 2022-12-23

Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, mieszkanie, 1pkt. el., Kalisz

Spowoduj, że roboty elektryczne nie będzie dla Klienta tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z branży robót elektrycznych znajdź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, mieszkanie, 1pkt. el.. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kalisz

2022-12-12 do 2022-12-20

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków