Elektryk w Nowym Tomyślu

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 162 605 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.

Elektryk Nowy Tomyśl - ranking najlepszych firm

Elektryk Nowy Tomyśl

Dobry Elektryk w Nowym Tomyślu

39 opinii

Elektryk z wieloletnią praktyką w kwestii dobrych usług elektrycznych śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

EL-REN Usługi Elektryczno-Budowlane Przemysław Jagodziński - Doświadczony Elektryk Nowy Tomyśl

Doświadczony Elektryk Nowy Tomyśl

24 opinie

Klient, który szuka znakomitej usługi elektrycznej powinien koniecznie zgłosić się do tego elektryka i poznać dobre ceny oraz oferowaną jakość. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

ek elektroinstalatorstwo klimatyzacja Waldemar Prętki - Wysokiej Klasy Elektryk Nowy Tomyśl

Wysokiej Klasy Elektryk Nowy Tomyśl

4 opinie

Ten, kto planuje kupno usługi elektrycznej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego elektryka i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

POL-INSTAL KACPER POŁKA - Doświadczone Pogotowie Elektryczne Nowy Tomyśl

POL-INSTAL KACPER POŁKA

3 opinie

To doświadczone pogotowie elektryczne z rejonu Nowego Tomyśla to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie w branży. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ELEKTRO-VOLT - Kompetentny Elektryk Nowy Tomyśl

ELEKTRO-VOLT

2 opinie

Usługi elektryczne w wykonaniu firmy ELEKTRO-VOLT to istny majstersztyk. To kompetentny elektryk. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Instalacje Elektryczne Żaba Adrian Żabczak - Fenomenalny Elektryk Nowy Tomyśl

Fenomenalny Elektryk

2 opinie

Firma Instalacje Elektryczne Żaba Adrian Żabczak świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Nowego Tomyśla i okolic. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy zakres usług.

ERG INVESTMENTS Sp. z o.o. - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Nowy Tomyśl

ERG INVESTMENTS Sp. z o.o.

12 opinii

Klient, który planuje kupno usługi elektrycznej musi już teraz zgłosić się do tego elektryka i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Elprotect Sebastian Tylkowski - Wyjątkowe Usługi Elektryczne Nowy Tomyśl

Elprotect Sebastian Tylkowski

1 opinia

Wyjątkowe usługi elektryczne w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego "PLUS" - Świetny Elektryk Nowy Tomyśl

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego "PLUS"

1 opinia

Każdy, kto planuje zakup dobrej usługi elektrycznej powinien zgłosić się do tego elektryka i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

NATALIA TYRCHAN ELEKTRO-DOM - Rewelacyjne Usługi Elektryczne Nowy Tomyśl

NATALIA TYRCHAN ELEKTRO-DOM

11 opinii

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi wymiany instalacji elektrycznej na bardzo dobrym poziomie. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców typowy pakiet usług.

21 Zleceń - Elektryk Nowy Tomyśl

Szukam firmy, wykonanie przyłącza elektrycznego, 51-100m², Nowy Tomyśl

Oczaruj Zleceniodawcę profesjonalnym działaniem w okolicach Nowego Tomyśla. Jako znana firma elektryczna podejmij się zlecenia "Szukam firmy, wykonanie przyłącza elektrycznego, 51-100m²" i udowodnij, że realizacja instalacji elektrycznych zostanie wykonana dokładnie. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Nowy Tomyśl

2022-11-29 do 2022-12-07
dodano 8 dni temu

Perfekcyjne Instalacje Elektryczne Nowy Tomyśl

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako profesjonalista od instalacji elektrycznych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Bolewice

2022-11-21 do 2022-11-29

Elektryk - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 50 819 Elektryków najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Szukam firmy, wykonanie instalacji odgromowej, 101-150m², Zbąszyń

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do instalatorstwa elektrycznego i oferuje perfekcyjne usługi elektryczne na terenie miejscowości Wielkopolskie, jak również okolicznych miast i powiatów. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Zbąszyń

2022-11-14 do 2022-11-22

Firma Elektryczna Nowy Tomyśl

Ten Zleceniodawca zgłosił "Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 80m²". Jako doświadczona firma elektryczna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Nowy Tomyśl

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebny elektryk, wymiana instalacji elektrycznej, do 50m², Zbąszyń

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi elektrycznej Twoja firma prześciga konkurentów. Renoma, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Zbąszyń

2022-11-01 do 2022-11-09

Doskonała Elektryka Nowy Tomyśl

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Nowy Tomyśl

2022-10-27 do 2022-10-27

Zlecenie dla elektryka, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m², Zbąszyń

Oferując usługi z zakresu instalatorstwa elektrycznego od lat, zwłaszcza na obszarze Wielkopolskiego, ale także okolicznych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Zbąszyń

2022-10-26 do 2022-11-03

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Nowy Tomyśl

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 150 Powierzchnia obiektu: 150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywa...

 • Nowy Tomyśl

2022-10-19 do 2022-10-27

Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne

Zakres zlecenia: montaż rozdzielni elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 101 - 300 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe ja...

 • Nowy Tomyśl

2022-10-10 do 2022-10-18

Idealne Prace Elektryczne Nowy Tomyśl

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma ...

 • Zbąszyń

2022-10-03 do 2022-10-11

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków
Udostępnij znajomemu