Elektryk w Warszawie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 843 092 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Warszawie

Elektryk Warszawa

AVO technika sp z o o

22 opinie

Rozpocznij współpracę z AVO technika sp z o o jeśli szukasz rewelacyjnych elektryków oferujących swoje usługi na terenie Warszawy i w sąsiednich miastach. ABC instalacji elektrycznych od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy zakres usług.

Elektro-Insta Mariusz Jaworski - Znakomite Usługi Elektryczne Warszawa

Elektro-Insta Mariusz Jaworski

21 opinii

Nie wątp w fachowość Elektro-Insta Mariusz Jaworski. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży w okolicy Warszawy za dokładne wykonywanie usług elektrycznych. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Jach Elektryk GRAŻYNA FRYŚ - Perfekcyjne Usługi Elektryczne Warszawa

Jach Elektryk GRAŻYNA FRYŚ

13 opinii

Przez zapewnianie perfekcyjnej usługi elektrycznej Jach Elektryk GRAŻYNA FRYŚ prześciga konkurentów. Sławę budują referencje szczęśliwych zleceniodawców. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

ELEKTRO INSTAL TECHNIK - Fantastyczne Usługi Elektryczne Warszawa

Fantastyczne Usługi Elektryczne Warszawa

10 opinii

Uwierz w wieloletnie doświadczenie ELEKTRO INSTAL TECHNIK. Ta uznana firma elektryczna jest rozchwytywana w branży na terenie Warszawy za drobiazgowe wykonywanie usług elektrycznych. Zadzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Damian Dąbrowski - Dobra Firma Elektryczna Warszawa

Dobra Firma Elektryczna

10 opinii

Nie wątp w kompetentną kadrę Damian Dąbrowski. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży w okolicy Warszawy za kompletne realizowanie usług elektrycznych. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od drobnych prac naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców typowy pakiet usług.

M-INSTAL - Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne Warszawa

M-INSTAL

12 opinii

Ten specjalista działa na terenie Warszawy i świadczy liczne usługi z zakresu profesjonalnego instalatorstwa elektrycznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Dario-Elektro - Perfekcyjny Elektryk Warszawa

Perfekcyjny Elektryk

7 opinii

Ten specjalista działa na terenie Warszawy i świadczy liczne usługi z zakresu profesjonalnego instalatorstwa elektrycznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

EIE - Solidne Instalatorstwo Elektryczne Warszawa

Solidne Instalatorstwo Elektryczne Warszawa

6 opinii

Ich specjalność to perfekcyjne usługi elektryczne na terenie miejscowości Warszawa oraz okolicznych miast. Instalacje elektryczne od A do Z od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych profesjonalistów typowy zakres usług.

M.R. Service - Dobre Pogotowie Elektryczne w Warszawie

Dobre Pogotowie Elektryczne w Warszawie

6 opinii

Wybór dobrego pogotowia elektrycznego to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się M.R. Service - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Instalacje elektryczne od A do Z dla domu i firmy od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów od elektryczności typowy pakiet usług.

Jar-bud usługi elektryczne - Tanie Usługi Elektryczne Warszawa

Jar-bud usługi elektryczne

5 opinii

Sprawdź wieloletnie doświadczenie Jar-bud usługi elektryczne. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży w miejscowości Warszawa za dokładne wykonywanie usług elektrycznych. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 758 zleceń na instalacje elektryczne w Warszawie

Zlecenie dla firmy na wykonanie inst. odgromowej, Dom Bliźniak 201-500m², Warszawa

Dla Klienta wyszukanie pierwszorzędnej firmy elektrycznej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec w kwestii elektryki działający na terenie Warszawy, którzy znają się na swojej pracy. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Warszawa

2024-06-25 do 2024-07-03
dodano wczoraj o 17:14

Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w lokalu usługowym, 51-100pkt. el., Warszawa

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: lokal handlowo-usługowy Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Zakres usługi: montaż gniazdek/włączni...

 • Warszawa

2024-06-25 do 2024-07-03
dodano wczoraj o 16:42

Potrzebny elektryk, pomiary elektryczne w w mieszkaniu, 51-100m², Warszawa

Typ budynku: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Cel przeglądu lub pomiarów: odbiorczy Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Warszawa

2024-06-25 do 2024-07-03
dodano wczoraj o 14:10

Zlecenie na wymianę instalacji elektrycznej w domu, 26-50pkt. el., Warszawa

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlenia, montaż okablo...

 • Warszawa

2024-06-25 do 2024-07-03
dodano wczoraj o 13:30

Zlecę pomiary elektryczne w w domu, 201-500m², Warszawa

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 201-500m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Cel przeglądu lub pomiarów: odbiorczy Informacje dodatkowe: Do wykonania potencjalnie prace związane z modyfikacja instalacji. Przesunię...

 • Warszawa

2024-06-25 do 2024-07-03
dodano wczoraj o 11:52

Pierwszorzędna Elektryka Warszawa

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż okablowania i puszek, monta...

 • Warszawa

2024-06-25 do 2024-07-03
dodano wczoraj o 10:07

Fachowe Usługi Elektryczne Warszawa

Musisz koniecznie poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została zawiązana z pasji do instalatorstwa elektrycznego i oferuje fachowe usługi elektryczne na terenie miejscowości Warszawa, jak również pobliskich miast i powiatów. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Warszawa

2024-06-25 do 2024-07-03
dodano wczoraj o 09:41

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Warszawa

Odpowiedz na zapytanie jako doskonały elektryk z wyjątkowym doświadczeniem w temacie instalatorstwa elektrycznego. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Warszawa

2024-06-25 do 2024-07-03
dodano wczoraj o 09:03

Najwyższej Klasy Firma Elektryczna Warszawa

Wyślij ofertę Klientowi jako firma elektryczna świadcząca swoje usługi elektryczne na terenie Warszawy oraz w przyległych miastach. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Warszawa

2024-06-24 do 2024-07-02
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na projekt inst. elektrycznej, dom, 151-200m², Warszawa

Jako ekspert od instalatorstwa elektrycznego, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Warszawa i przyległych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na projekt inst. elektrycznej, dom, 151-200m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Warszawa

2024-06-24 do 2024-07-02
dodano 2 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków