Elektryk w Ostrołęce

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 553 802 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Ostrołęce

Elektryk Ostrołęka

Dobry Elektryk w Ostrołęce

5 opinii

Szukasz fachowca wykonującego usługi elektryczne? Ci elektrycy nie mają sobie równych wśród firm elektrycznych. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Marek Sagała Usługi Elektroinstalacyjne - Doskonały Elektryk Ostrołęka

Marek Sagała Usługi Elektroinstalacyjne

2 opinie

Usługi elektryczne to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu elektryka. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

FIRMA ERMAKS - Doskonałe Usługi Elektryczne Ostrołęka

FIRMA ERMAKS

6 opinii

Starasz się odnaleźć godnego uwagi specjalistę od doskonałych usług elektrycznych z Ostrołęki, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma FIRMA ERMAKS jest do Twojej dyspozycji. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu i firmy od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych profesjonalistów pełen standard.

Raven Instalacje elektryczne, teletechniczne i automatyczne - Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Ostrołęka

Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Ostrołęka

6 opinii

Eksperci z Raven Instalacje elektryczne teletechniczne i automatyczne to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnego instalatorstwa elektrycznego. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Elektro-Mat Mateusz Rykowski - Dobre Pogotowie Elektryczne Ostrołęka

Elektro-Mat Mateusz Rykowski

12 opinii

Jeszcze nie wybrałeś pogotowia elektrycznego? Elektro-Mat Mateusz Rykowski to doskonały wybór. Elektryka w pełnym zakresie od napraw awarii po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów typowy zakres usług.

Roket-Bud - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Ostrołęka

Roket-Bud

4 opinie

Pracownicy Roket-Bud to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny doskonałego instalatorstwa elektrycznego. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Klservice - Dobra Firma Elektryczna Ostrołęka

Klservice

1 opinia

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Klservice. Ta renomowana firma elektryczna jest szanowana w branży w okolicy Ostrołęki za drobiazgowe realizowanie usług elektrycznych. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Tomasz Mierzejewski - Wiarygodna Firma Elektryczna Ostrołęka

Tomasz Mierzejewski

6 opinii

Nie wątp w wykwalifikowaną grupę pracowników Tomasz Mierzejewski. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży w miejscowości Ostrołęka za szczegółowe realizowanie usług elektrycznych. Ażeby poznać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

GT.instal - Grupa Tomczak - Fantastyczny Elektryk Ostrołęka

GT.instal - Grupa Tomczak

1 opinia

Ten elektryk działa w rejonie Ostrołęki i świadczy liczne usługi z zakresu perfekcyjnego instalatorstwa elektrycznego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Pogotowie Elektryczne Ostrołęka

Najwyższej Klasy Pogotowie Elektryczne Ostrołęka

2 opinie

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę pogotowia elektrycznego. Profesjonaliści z BERKER DOMINIS Sp. z o.o. przeanalizują i całościowo zakończą prace. Zarezerwuj termin już teraz!

Najnowsze z 17 zleceń na instalacje elektryczne w Ostrołęce

Zapotrzebowanie na projekt instalacji elektrycznej, Ostrołęka

Typ budynku: Linia napowietrzna nn Etap budynku: bud. w trakcie projektowania Powierzchnia pomieszczeń: nie dotyczy Rodzaj instalacji: Linia napowietrzna nn Termin rozpoczęcia prac: w najbliższym możliwym terminie...

 • Ostrołęka

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 5 dni temu

Usługi Elektryczne Ostrołęka

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 11 - 25 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, mo...

 • Ostrołęka

2024-03-27 do 2024-04-04

Dam zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., Ostrołęka

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż ośw...

 • Ostrołęka

2024-03-25 do 2024-03-26

Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. do domu, 11-25mb, Ostrołęka

Oferując usługi z zakresu instalatorstwa elektrycznego od lat, głównie na obszarze Ostrołęki, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zachęcamy do kontaktu.

 • Ostrołęka

2024-03-08 do 2024-03-16

Dam zlecenie na drobne prace elektryczne, dom, 3pkt. el., Ostrołęka

Oczaruj tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Ostrołęki. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma elektryczna wykonaj zlecenie o treści "Dam zlecenie na drobne prace elektryczne, dom, 3pkt. el." i pokaż, że realizacja instalacji elektrycznych zostanie zakończona dokładnie. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Ostrołęka

2024-02-14 do 2024-02-22

Zlecenie dla elektryka, drobne prace elektryczne, mieszkanie, 1pkt. el., Ostrołęka

Klient napisał "Zlecenie dla elektryka, drobne prace elektryczne, mieszkanie, 1pkt. el.". Jako perfekcyjna firma elektryczna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Nie trać czasu i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Ostrołęka

2024-02-06 do 2024-02-14

Dobry Elektryk Ostrołęka

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 200pkt. el Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, montaż ...

 • Ostrołęka

2024-01-02 do 2024-01-10

Opłacalne Prace Elektryczne Ostrołęka

Ten Klient szukając prac elektrycznych powinien trafić na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapytanie dla firmy na montaż instalacji elektrycznej w domu, 26-50pkt. el.. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Ostrołęka

2023-12-22 do 2023-12-30

Prace Elektryczne

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Zakres zlecenia: Klient prosi o poradę Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ostrołęka

2023-12-09 do 2023-12-17

Zapytanie o usługę elektryczną, Ostrołęka

Zakres zlecenia: Brak prądu w całym domu po wybiciu bezpiecznika Termin rozpoczęcia prac: możliwe od zaraz...

 • Ostrołęka

2023-12-05 do 2023-12-13

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków