Elektryk w Siedlcach

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 825 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 588 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Siedlcach

Elektryk Siedlce

Dobry Elektryk Siedlce

12 opinii

Elektryk z obszerną wiedzą z zakresu dobrych usług elektrycznych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

LOG-IN - Wysokiej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Siedlce

LOG-IN

8 opinii

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z LOG-IN są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Jarosław Łukasik - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Siedlce

Jarosław Łukasik

3 opinie

Klient, który planuje kupno usługi elektrycznej musi już teraz zgłosić się do tego elektryka i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ELEKTROFAKTOR - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Siedlce

ELEKTROFAKTOR

3 opinie

Oferuje usługi z zakresu instalatorstwa elektrycznego od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Siedlce, ale także pobliskich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

POLO Instalacje - Dobra Firma Elektryczna Siedlce

Dobra Firma Elektryczna Siedlce

2 opinie

Wybranie dobrej firmy elektrycznej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci POLO Instalacje - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Siedlec, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Elektryk Grzymała Michał - Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Siedlce

Elektryk Grzymała Michał

8 opinii

Instalatorstwo elektryczne na najwyższym poziomie to dla firmy Elektryk Grzymała Michał pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności zupełny standard.

PAW-EL INSTAL - Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Siedlce

PAW-EL INSTAL

2 opinie

Zawiązana z zamiłowania do instalatorstwa elektrycznego firma oferuje perfekcyjne wykonanie instalacji elektrycznych na terenie miejscowości Siedlce, a także okolicznych miast i powiatów. ABC instalacji elektrycznych od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów typowy zakres usług.

Piotr Korczak - Wyjątkowa Firma Elektryczna Siedlce

Piotr Korczak

2 opinie

Sprawdź doświadczoną kadrę Piotr Korczak. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży w rejonie Siedlec za dokładne podejście do usług elektrycznych. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od napraw awarii po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców standardowa metoda działania.

teleinstalacje.pl - Rewelacyjne Instalacje Elektryczne Siedlce

teleinstalacje.pl

2 opinie

Jesteś zdania, że rewelacyjne instalacje elektryczne to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - elektrycy z tej firmy doradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Instalacje elektryczne od A do Z dla domu, mieszkania, firmy i biura od drobnych prac naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych profesjonalistów typowy zakres usług.

NEA NET - Fachowe Usługi Elektryczne w Siedlcach

Fachowe Usługi Elektryczne w Siedlcach

1 opinia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi elektrycznej NEA NET prześciga konkurentów. Reputację tworzą referencje spełnionych odbiorców. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 18 zleceń na instalacje elektryczne w Siedlcach

Usługi Elektryczne Siedlce

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: garaż podziemny Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż okablowania i puszek Informacje dodatkowe: Dz...

 • Siedlce

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 6 dni temu

Usługi Elektryczne

Jesteś firmą fachową? Jako uznana firma elektryczna, która jest szanowana w branży w miejscowości Siedlce za szczegółowe realizowanie usług elektrycznych, zrealizuj zlecenie o treści "Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, dom, 4pkt. el.". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Siedlce

2023-01-19 do 2023-01-27

Zlecę wymianę instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el., Siedlce

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, montaż...

 • Siedlce

2023-01-17 do 2023-01-25

Wiarygodna Firma Elektryczna Siedlce

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: budynek wielorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zak...

 • Siedlce

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne w w domu, 151-200m², Siedlce

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od instalacji elektrycznych szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne w w domu, 151-200m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Siedlec na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Siedlce

2023-01-09 do 2023-01-17

Firma Elektryczna

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż okablowania i puszek Informacje dodatkowe: dom partero...

 • Siedlce

2023-01-06 do 2023-01-14

Zlecenie na wymianę instalacji elektrycznej w biurze, do 10pkt. el., Siedlce

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: lokal biurowy Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż oświetlenia Termin ro...

 • Siedlce

2022-12-26 do 2023-01-03

Zapytanie o usługę elektryczną, Siedlce

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o usługę elektryczną". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie instalacji elektrycznych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Siedlce

2022-12-23 do 2022-12-31

Pierwszorzędna Elektryka Siedlce

Musisz koniecznie poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została stworzona z zamiłowania do elektryki i oferuje pierwszorzędne usługi elektryczne na terenie Siedlec, a także pobliskich miast i powiatów. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim.

 • Siedlce

2022-11-07 do 2022-11-15

Elektryka

Zakres zlecenia: Wymiana gniazdka na takie z uziemieniem Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pry...

 • Siedlce

2022-10-25 do 2022-11-02

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków