Elektryk w Łodzi

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 643 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Łodzi

Elektryk Łódź

Efektywne Procesy

37 opinii

Potrzebujesz fachowców od doskonałego wykonania instalacji elektrycznej w rejonie Łodzi lub w rejonie powiatu? Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

S-INSTAL Szymon Żywocki - Pierwszorzędna Wymiana Instalacji Elektrycznej w Łodzi

Pierwszorzędna Wymiana Instalacji Elektrycznej w Łodzi

19 opinii

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy S-INSTAL Szymon Żywocki, której specjalnością jest wymiana instalacji elektrycznej. Instalacje elektryczne od A do Z dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od drobnych prac naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców standardowa metoda działania.

LUK-MAR Marcin Mysera - Godna Zaufania Firma Elektryczna Łódź

Godna Zaufania Firma Elektryczna Łódź

15 opinii

Godna zaufania firma elektryczna LUK-MAR Marcin Mysera, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców pełen standard.

Ekowatt - Kamil Piesik - Wysokiej Klasy Wykonanie Instalacji Elektrycznych Łódź

Ekowatt - Kamil Piesik

16 opinii

Powierz zadanie wykonania instalacji elektrycznej ekspertom firmy Ekowatt - Kamil Piesik z miejscowości Łódź. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Łodzi są jednymi z najlepszych. Elektryka w pełnym zakresie od napraw awarii po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę specjalistów od elektryczności typowy pakiet usług.

USŁUGI ELEKTROINSTALACYJNE RONALD GRALA - Fenomenalna Firma Elektryczna Łódź

USŁUGI ELEKTROINSTALACYJNE RONALD GRALA

12 opinii

To jedna z najlepszych firm elektrycznych zatrudniających elektryków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Łódź i w całym powiecie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

MP elekroinstalacje Sp. z.o.o - Wyjątkowy Elektryk Łódź

Wyjątkowy Elektryk Łódź

10 opinii

Firma elektryczna MP elekroinstalacje Sp. z.o.o zajmuje się usługami z zakresu wymiany instalacji elektrycznej. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci elektrycy nie mają sobie równych wśród firm elektrycznych. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

ENERGETEC MICHAŁ KRÓLIK - Dobry Elektryk Łódź

Dobry Elektryk

3 opinie

Elektryk z wieloletnią praktyką w kwestii dobrych usług elektrycznych śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Instalatorstwo Elektryczne Paweł Maciejka - Perfekcyjny Elektryk Łódź

Instalatorstwo Elektryczne Paweł Maciejka

4 opinie

Ten, kto potrzebuje usługi elektrycznej powinien zgłosić się do tego elektryka i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

SOL FORCE Sebastian Grabowski B2PROF - Wysokiej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Łódź

SOL FORCE Sebastian Grabowski B2PROF

13 opinii

Podekscytuje Cię fachowe działanie SOL FORCE Sebastian Grabowski B2PROF na terenie Łodzi. Ta firma elektryczna ma wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że wymiana instalacji elektrycznej zostanie zakończone dokładnie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ELJACH USŁUGI ELEKTRYCZNE Krzysztof Jach - Fantastyczny Elektryk Łódź

ELJACH USŁUGI ELEKTRYCZNE Krzysztof Jach

1 opinia

Jeśli wciąż nie wybrałeś elektryka, to zwróć uwagę na firmę ELJACH USŁUGI ELEKTRYCZNE Krzysztof Jach. Realizuje wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Najnowsze z 249 zleceń na instalacje elektryczne w Łodzi

Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w bud. wielorodzinnym, powyżej 100pkt. el., Łódź

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: budynek wielorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż ośw...

 • Łódź

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano wczoraj o 09:01

Dam zlecenie na prace przy instalacji elektrycznej, Łódź

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 10m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj pr...

 • Łódź

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 2 dni temu

Świetne Instalacje Elektryczne Łódź

Wykonanie instalacji elektrycznych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 26-50pkt. el.. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Łódź

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 3 dni temu

Elektryka Łódź

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 6 lub więcej Zakres prac: bezpiecznik wyłącza prąd w połowie domu Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Łódź

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 4 dni temu

Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. do domu, 11-25mb, Łódź

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: w gruncie Długość przyłącza: 11-25mb Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 4 dni temu

Profesjonalne Instalacje Elektryczne

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlenia, montaż okablowa...

 • Byszewy

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 6 dni temu

Perfekcyjna Elektryka

Jeśli elektryka w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. zainteresowany zgłosił "Szukam elektryka do drobnych prac elektrycznych, lokal handlowo-usługowy, 4pkt. el.". Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Łódź

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 7 dni temu

Wybitny Elektryk Łódź

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 30 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, montaż...

 • Łódź

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 7 dni temu

Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 51-100pkt. el., Łódź

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: monta...

 • Łódź

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 8 dni temu

Rewelacyjne Prace Elektryczne Łódź

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 4 Zakres prac: montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Łódź

2023-01-30 do 2023-01-30

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków