Elektryk w Poddębicach

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 247 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Poddębicach

Elektryk Poddębice

KW SYSTEM Krzysztof Bierzyński

4 opinie

Powierz zadanie perfekcyjnego wykonania instalacji elektrycznej fachowcom z firmy KW SYSTEM Krzysztof Bierzyński. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Poddębice i przyległych powiatów. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

SAN-REMOnt - Dobre Pogotowie Elektryczne Poddębice

Dobre Pogotowie Elektryczne

5 opinii

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę pogotowia elektrycznego. Profesjonaliści z SAN-REMOnt zaplanują i całościowo wykonają zlecenie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

FHU "POL-TECH-BUD" CIESIELSKI JACEK - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Poddębice

FHU "POL-TECH-BUD" CIESIELSKI JACEK

Usługi elektryczne w wykonaniu FHU POL-TECH-BUD CIESIELSKI JACEK to istny majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu wymiany instalacji elektrycznej. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

ECONE - Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej w Poddębicach

Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej w Poddębicach

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace tym zawodowcom w kwestii wymiany instalacji elektrycznej z Poddębic. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

alfa & omega AndrzejKolacinski - Utalentowany Elektryk Poddębice

alfa & omega AndrzejKolacinski

Ten utalentowany elektryk z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą stale przygotowanym do pracy - alfa omega AndrzejKolacinski to doskonały wybór dla Ciebie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Garibaldi - Dobry Elektryk Poddębice

Garibaldi

Ten elektryk z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Garibaldi to doskonały fachowiec dla Ciebie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

RB-SYSTEM - Doskonała Wymiana Instalacji Elektrycznej Poddębice

RB-SYSTEM

Sprawdź RB-SYSTEM jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do doskonałej wymiany instalacji elektrycznej na terenie Poddębic. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

REMONT-TOP - Wyjątkowe Pogotowie Elektryczne Poddębice

Wyjątkowe Pogotowie Elektryczne Poddębice

Potrzebujesz wyjątkowego pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? REMONT-TOP to gwarant takiej oferty. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Serwis Technologii Informatycznych Tomasz Gapiński - Doskonałe Wykonanie Instalacji Elektrycznych Poddębice

Serwis Technologii Informatycznych Tomasz Gapiński

Potrzebujesz fachowców od doskonałego wykonania instalacji elektrycznej w rejonie Poddębic lub w rejonie powiatu? Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Teleradiomechanika Naprawa Urządzeń Elektronicznych Ryszard Czyżo - Fenomenalna Firma Elektryczna Poddębice

Fenomenalna Firma Elektryczna Poddębice

Chcesz zlecić wykonanie instalacji elektrycznych, a jeszcze nie wybrałeś firmy elektrycznej? Teleradiomechanika Naprawa Urządzeń Elektronicznych Ryszard Czyżo to dobry wybór. Aby otrzymać ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 7 zleceń na instalacje elektryczne w Poddębicach

Najwyższej Klasy Roboty Elektryczne Poddębice

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, mon...

 • Wola dąbska

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 5 dni temu

Świetne Instalacje Elektryczne Poddębice

Zakres zlecenia: wykonanie przyłącza elektrycznego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 3 Powierzchnia obiektu: 1m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywat...

 • Huta bardzyńska

2022-12-02 do 2022-12-10

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Poddębice

Odpowiedz na zapytanie jako elektryk z wyjątkową wiedzą z zakresu instalatorstwa elektrycznego. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to rzecz powszednia. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Poddębice

2022-11-27 do 2022-12-05

Rewelacyjne Prace Elektryczne Poddębice

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 10 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pry...

 • Łężki-Parcel Lodzkie

2022-08-29 do 2022-09-06

Wyjątkowe Usługi Elektryczne Poddębice

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 101 - 300 Powierzchnia obiektu: 151-200m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe ja...

 • Poddębice

2022-08-02 do 2022-08-09

Rzetelne Usługi Elektryczne

Zakres zlecenia: wykonanie przyłącza elektrycznego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 2 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: oso...

 • Pęczniew

2022-07-27 do 2022-08-04

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 150m², Poddębice

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 5 Powierzchnia obiektu: 150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatn...

 • Poddębice

2022-07-22 do 2022-07-30

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków