Elektryk w Płocku

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 277 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Płocku

Elektryk Płock

Rewelacyjne Pogotowie Elektryczne Płock

13 opinii

Wybór rewelacyjnego pogotowia elektrycznego wymaga dużo uwagi, dlatego warto zainteresować się Usługi Elektryczne Piotr Borowski - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

MP elekroinstalacje Sp. z.o.o - Wiarygodna Firma Elektryczna Płock

MP elekroinstalacje Sp. z.o.o

10 opinii

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników MP elekroinstalacje Sp. z.o.o. Ta renomowana firma elektryczna jest ceniona w branży w rejonie Płocka za drobiazgowe podejście do usług elektrycznych. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, firmy i biura od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy pakiet usług.

Mktel instalacjie Michał Kędzierski - Fantastyczny Elektryk Płock

Mktel instalacjie Michał Kędzierski

12 opinii

Jeśli wciąż nie wybrałeś elektryka, to zwróć uwagę na firmę Mktel instalacjie Michał Kędzierski. Realizuje wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

ELEKTROKOMAT - Wysokiej Klasy Elektryk Płock

Wysokiej Klasy Elektryk

6 opinii

Ten, kto poszukuje dobrej usługi elektrycznej winien zgłosić się do tego elektryka i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Tomasz Płachecki - Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej w Płocku

Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej w Płocku

3 opinie

Już od kilku lat pracownicy Tomasz Płachecki realizują usługi z zakresu wymiany instalacji elektrycznej, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi elektrycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Elektrik Piotr Bachman - Staranne Instalacje Elektryczne Płock

Staranne Instalacje Elektryczne

3 opinie

Firma Elektrik Piotr Bachman świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z Płocka i z sąsiednich miast. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Perfect Solutions Sp. z o.o. - Fenomenalny Elektryk Płock

Perfect Solutions Sp. z o.o.

3 opinie

Potrzebujesz fenomenalnego elektryka z zakresu wymiany instalacji elektrycznej? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest świetnym wyborem. Skontaktuj się jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

GRAWER-KA - Najwyższej Klasy Pogotowie Elektryczne Płock

GRAWER-KA

3 opinie

To rewelacyjne pogotowie elektryczne z Płocka to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Kolorowi - Znakomite Usługi Elektryczne Płock

Znakomite Usługi Elektryczne

3 opinie

Nie możesz znaleźć solidnego wykonawcy oferującego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem w mieście Płock. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Usługi elektryczne - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Płock

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Płock

1 opinia

Usługi elektryczne oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Płock oraz przyległych powiatów. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Najnowsze z 47 zleceń na instalacje elektryczne w Płocku

Solidne Instalatorstwo Elektryczne Płock

Złóż ofertę jako elektryk z wyjątkową wiedzą w temacie instalatorstwa elektrycznego. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to rzecz powszednia. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Płock

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 6 dni temu

Doświadczony Elektryk Płock

Będąc w gronie elektryków z tak bogatym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Płock i w okolicy? Jesteś świetnym ekspertem do tego zapytania. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Płock

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 7 dni temu

Zlecenie dla elektryka, drobne prace elektryczne, dom, 1pkt. el., Płock

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: Bezpieczniki Termin rozpoczęcia prac: w ciągu tygodnia...

 • Płock

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 7 dni temu

Potrzebny elektryk do montażu lub wymiany instalacji, Płock

Oferując usługi z zakresu elektryki od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Płocka, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Płock

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 7 dni temu

Doświadczony Elektryk

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Informacje dodatkowe: Potrzebny dokument do ubezp. domu Termin rozpoczęcia prac: 2023-02-01...

 • Płock

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 8 dni temu

Elektryka Płock

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 pomieszczenia Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zak...

 • Płock

2023-01-23 do 2023-01-30

Tanie Roboty Elektryczne Płock

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 99 Zakres prac: montaż lub naprawa włącznika/włączników światła, montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek, Stetowniki ogrzewania Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 2 tygodni...

 • Płock

2023-01-20 do 2023-01-20

Solidne Instalatorstwo Elektryczne

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 99 Zakres prac: montaż lub naprawa włącznika/włączników światła, montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek, Sterowniki ogrzewania Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 2 tygodni...

 • Płock

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecę pomiary elektryczne w w domu, 51-100m², Płock

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję robót elektrycznych powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecę pomiary elektryczne w w domu, 51-100m². Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Płock

2023-01-18 do 2023-01-19

Zlecenie dla elektryka, drobne prace elektryczne, mieszkanie, 3pkt. el., Płock

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 3 Zakres prac: montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Informacje dodatkowe: Brak prądu w części gniazdek Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Płock

2023-01-14 do 2023-01-22

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków