Elektryk w Żurominie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 135 856 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 423 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.

Elektryk Żuromin - ranking najlepszych firm

Elektryk Żuromin

Perfekcyjny Elektryk w Żurominie

1 opinia

Potrzebujesz elektryków od perfekcyjnej wymiany instalacji elektrycznej w miejscowości Żuromin lub w przyległych miastach? Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów pełen standard.

FHU Milbud - Fantastyczny Elektryk Żuromin

FHU Milbud

Wymiana instalacji elektrycznej to życiowa pasja tego pogotowia elektrycznego - są niekwestionowanym liderem w fachu elektryka. Elektryka w pełnym zakresie dla domu, mieszkania, firmy i biura od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

Bartkon Serwis - Doskonałe Instalacje Elektryczne Żuromin

Doskonałe Instalacje Elektryczne Żuromin

Jeżeli jeszcze potrzebujesz ekspertów od instalacji elektrycznych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Bartkon Serwis. Żuromin to główny obszar ich działania. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Przemysław Lipiński - Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej Żuromin

Przemysław Lipiński

Pochłonie Cię sprawne działanie Przemysław Lipiński na terenie Żuromina. Ta firma elektryczna ma sprawnych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że wymiana instalacji elektrycznej zostanie zakończone dokładnie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Hubert Bugowski - Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Żuromin

Hubert Bugowski

Instalatorstwo elektryczne nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie wymiany instalacji elektrycznej. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Kuba - Kompetentny Elektryk Żuromin

Kuba

Usługi elektryczne w wykonaniu firmy Kuba to istny majstersztyk. To kompetentny elektryk. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE - Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne Żuromin

KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE

Instalatorstwo elektryczne na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

FRANCUZ USLUGI OGOLNOBUDOWLANE - Doskonałe Wykonanie Instalacji Elektrycznych Żuromin

FRANCUZ USLUGI OGOLNOBUDOWLANE

Zleć usługę doskonałego wykonania instalacji elektrycznej fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Żuromin i przyległych powiatów. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Zakład Remontowo Budowlany Reda Tomasz - Wykwalifikowany Elektryk Żuromin

Wykwalifikowany Elektryk Żuromin

Zakład Remontowo Budowlany Reda Tomasz zatrudnia wykwalifikowanych elektryków - szczególne kwalifikacje i fachowość to ich atuty. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności całkowity standard.

Anmar Mariusz Boruszewski - Pierwszorzędne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Żuromin

Pierwszorzędne Wykonanie Instalacji Elektrycznych

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć swoje zadanie tym fachowcom od wykonania instalacji elektrycznej z Żuromina. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zadzwoń!

7 Zleceń - Elektryk Żuromin

Perfekcyjne Usługi Elektryczne Żuromin

Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Liczba punktów elektrycznych: 301 - 500 Powierzchnia obiektu: 301-400m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertow...

 • Bieżuń

2022-11-25 do 2022-12-03
dodano 6 dni temu

Rzetelne Usługi Elektryczne

Wyślij ofertę Klientowi jako firma elektryczna oferująca swoje usługi elektryczne w miejscowości Żuromin oraz w pobliskich miastach. Pokaż propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Żuromin

2022-10-10 do 2022-10-18

Elektryk - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 50 744 Elektryków najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Szukam firmy, montaż instalacji teletechnicznej, 401-500m², Żuromin

Jako specjalista przedstaw bezkonkurencyjną ofertę prac elektrycznych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpliwości zapytanie o treści "Szukam firmy, montaż instalacji teletechnicznej, 401-500m²" jest stworzone dla Ciebie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Żuromin

2022-08-10 do 2022-08-18

Potrzebny elektryk, montaż instalacji elektrycznej, 51-100m², Kobyla Łąka

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

 • Kobyla łąka

2022-08-09 do 2022-08-17

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 151-200m², Żuromin

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 151-200m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie oferto...

 • Żuromin

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebny elektryk, montaż rozdzielni elektrycznej, 201-300m², Siemiątkowo

Zakres zlecenia: montaż rozdzielni elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: 201-300m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pry...

 • Siemiątkowo

2022-07-28 do 2022-07-28

Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 301-400m², Żuromin

Jako ekspert od instalatorstwa elektrycznego, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Żuromin i przyległych powiatów - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 301-400m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Żuromin

2022-07-21 do 2022-07-29

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków
Udostępnij znajomemu