Elektryk w Garwolinie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 752 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 649 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Garwolinie

Elektryk Garwolin

Solidne Wykonanie Instalacji Elektrycznych

23 opinie

Planujesz powierzyć wykonanie instalacji elektrycznych, a jeszcze nie znalazłeś firmy elektrycznej? Canino Piotr Frączek to wspaniały wybór. Elektryka w pełnym zakresie od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców pełen standard.

Mktel instalacjie Michał Kędzierski - Profesjonalne Instalacje Elektryczne Garwolin

Mktel instalacjie Michał Kędzierski

12 opinii

Wykonanie instalacji elektrycznych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Mktel instalacjie Michał Kędzierski ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

AP INSTAL - Staranne Instalacje Elektryczne Garwolin

Staranne Instalacje Elektryczne

7 opinii

Jeszcze szukasz profesjonalistów od instalacji elektrycznych? Zaufaj doświadczeniu AP INSTAL. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Krzysztof Kępka - Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Garwolin

Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne

3 opinie

Firma elektryczna Krzysztof Kępka to prawdziwi wyjadacze w branży instalatorstwa elektrycznego. Swoje pierwszorzędne usługi elektryczne oferują Klientom w pobliżu miejscowości Garwolin. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

GLOBAL Tomasz Zatyka - Fantastyczny Elektryk Garwolin

Fantastyczny Elektryk

5 opinii

Potrzebujesz wyjątkowego pogotowia elektrycznego do zrealizowania Twojego zlecenia w dobrej cenie? GLOBAL Tomasz Zatyka to elektrycy właśnie dla Ciebie. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

PSTRYK ELEKTRYK - Znakomite Instalacje Elektryczne Garwolin

Znakomite Instalacje Elektryczne Garwolin

4 opinie

Poszukujesz profesjonalistów od instalacji elektrycznych? Powierz tę kwestię specjalistom z PSTRYK ELEKTRYK. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Electro Active - Fantastyczne Usługi Elektryczne Garwolin

Electro Active

1 opinia

Dzięki dbałości o szczegóły usługi elektrycznej Electro Active prześciga konkurentów. Markę tworzą rekomendacje zachwyconych Klientów. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

MKP - Nieprzeciętny Elektryk Garwolin

Nieprzeciętny Elektryk Garwolin

4 opinie

Nieprzeciętny elektryk oferuje swoje doświadczenie na terenie Garwolina oraz w rejonie Garwolina. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Elektro-Bro - Doświadczona Firma Elektryczna w Garwolinie

Doświadczona Firma Elektryczna w Garwolinie

1 opinia

Nie wątp w doświadczoną kadrę Elektro-Bro. Ta znana firma elektryczna jest szanowana w branży w rejonie Garwolina za całościowe wykonywanie usług elektrycznych. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, firmy i biura od napraw awarii po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców całkowity standard.

PMP PARTNER - Perfekcyjny Elektryk Garwolin

PMP PARTNER

1 opinia

Rozpocznij współpracę z PMP PARTNER jeśli szukasz perfekcyjnych elektryków działających w miejscowości Garwolin oraz w okolicy. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 14 zleceń na instalacje elektryczne w Garwolinie

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Garwolin

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: Dworzec Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlenia, mo...

 • Pilawa

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie dla firmy, podłączenie płyty indukcyjnej, Garwolin

Rodzaj płyty: indukcyjna Informacje dodatkowe: Przyłączenie indukcji i podbicie książki gwarancyjnej Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Garwolin

2023-01-18 do 2023-01-18

Zlecenie dla elektryka, drobne prace elektryczne, dom, 1pkt. el., Garwolin

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: Przyłączenie indukcji i podbicie książki gwarancyjnej Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Garwolin

2023-01-18 do 2023-01-18

Doskonałe Prace Elektryczne Garwolin

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: Podłączenie indukcji do gniazdka i podbicie książki gwaracyjnej Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Garwolin

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecę prace z instalacją elektryczną, 7259m², Garwolin

Zachwyć Klienta sprawnym działaniem w rejonie Garwolina. Jako znana firma elektryczna podejmij się zlecenia o treści "Zlecę prace z instalacją elektryczną, 7259m²" i udowodnij, że realizacja instalacji elektrycznych zostanie zakończona szybko i z dokładnością. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Garwolin

2022-11-28 do 2022-12-06

Zlecenie dla elektryka, wymiana instalacji elektrycznej, 38m², Trojanów

Udowodnij Klientowi, że takiej propozycji robót elektrycznych szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeżeli poszukuje świetnych robót elektrycznych to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Trojanów

2022-11-27 do 2022-12-05

Zlecenie dla elektryka, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m², Garwolin

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie Klienta? Jako godny uwagi profesjonalista realizujący usługi elektryczne i elektryk bez konkurencji wśród firm elektrycznych poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie dla elektryka, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m²". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Garwolin

2022-11-23 do 2022-12-01

Dam zlecenie, pomiary elektryczne, do 50m², Sobolew

Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatn...

 • Sobolew

2022-11-16 do 2022-11-24

Zlecę prace z instalacją elektryczną, 51-100m², Garwolin

Jeśli elektryka to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Zlecę prace z instalacją elektryczną, 51-100m²". Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Garwolin

2022-11-08 do 2022-11-16

Utalentowany Elektryk Garwolin

Wykonaj zlecenie jako utalentowany elektryk z wymaganym doświadczeniem z zakresu elektryki. Dla Twojej firmy wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to codzienność. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Goździk

2022-10-03 do 2022-10-11

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków