Elektryk w Mińsku Mazowieckim

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 776 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 331 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Mińsku Mazowieckim

Elektryk Mińsk Mazowiecki

Perfekcyjny Elektryk Mińsk Mazowiecki

29 opinii

Zacznij działać z Canino Piotr Frączek jeśli szukasz perfekcyjnych elektryków oferujących swoje usługi w miejscowości Mińsk Mazowiecki lub w okolicy. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

el-kon przeglądy okresowe budynków - Dobry Elektryk Mińsk Mazowiecki

el-kon przeglądy okresowe budynków

24 opinie

To jedna z najlepszych firm elektrycznych zatrudniających elektryków z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Mińsk Mazowiecki i w okolicy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

AVO technika sp z o o - Nieprzeciętny Elektryk Mińsk Mazowiecki

Nieprzeciętny Elektryk Mińsk Mazowiecki

23 opinie

Ten elektryk działa na obszarze powiatu i oferuje liczne usługi z zakresu doskonałego instalatorstwa elektrycznego. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

EL-MAT Instalatorstwo Elektryczne - Kompetentny Elektryk Mińsk Mazowiecki

Kompetentny Elektryk

14 opinii

EL-MAT Instalatorstwo Elektryczne zatrudnia kompetentnych elektryków - nieprzeciętne kwalifikacje i kadra to ich ważne zalety. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu i firmy od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów całkowity standard.

Jach Elektryk GRAŻYNA FRYŚ - Tanie Usługi Elektryczne Mińsk Mazowiecki

Jach Elektryk GRAŻYNA FRYŚ

13 opinii

Klient, który poszukuje usługi elektrycznej musi już dziś zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ELEKTRO INSTAL TECHNIK - Dobre Pogotowie Elektryczne w Mińsku Mazowieckim

Dobre Pogotowie Elektryczne w Mińsku Mazowieckim

10 opinii

Potrzebujesz dobrego pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w dobrej cenie? ELEKTRO INSTAL TECHNIK to najlepszy wybór. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów pełen standard.

IEMS Instalacje Elektryczne Michał Sulich - Najlepszy Elektryk Mińsk Mazowiecki

Najlepszy Elektryk

10 opinii

Firma IEMS Instalacje Elektryczne Michał Sulich świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Mińsk Mazowiecki i z sąsiednich miast. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności pełen standard.

Skipperich - Wyjątkowa Firma Elektryczna Mińsk Mazowiecki

Skipperich

9 opinii

To dobre pogotowie elektryczne z Mińska Mazowieckiego to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają doświadczenie branżowe. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

AR Pracownia Projektowa - Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Mińsk Mazowiecki

AR Pracownia Projektowa

9 opinii

Perfekcyjny elektryk z obszerną wiedzą z zakresu instalatorstwa elektrycznego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, firmy i biura od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności pełen standard.

Elektro-Instal - Znakomite Usługi Elektryczne Mińsk Mazowiecki

Znakomite Usługi Elektryczne

9 opinii

Firma Elektro-Instal to wybitni specjaliści z branży znakomitych usług elektrycznych, obsługujący Klientów z Mińska Mazowieckiego i okolicznych miast. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Najnowsze z 84 zleceń na instalacje elektryczne w Mińsku Mazowieckim

Prace Elektryczne Mińsk Mazowiecki

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą prac elektrycznych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Sulejówek

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano wczoraj o 11:06

Usługi Elektryczne Mińsk Mazowiecki

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: budynek przemysłowy Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włącznikó...

 • Olesin

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 2 dni temu

Szukam firmy do inst. odgromowej, dom 101-150m², Mińsk Mazowiecki

Typ budynku: dom Powierzchnia budynku: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mińsk Mazowiecki

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 6 dni temu

Potrzebny elektryk do wykonania inst. odgromowej, dom 101-150m², Mińsk Mazowiecki

Klient napisał "Potrzebny elektryk do wykonania inst. odgromowej, dom 101-150m²". Jako dobra firma elektryczna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zleceniodawcy przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Mińsk Mazowiecki

2024-07-12 do 2024-07-20
dodano 8 dni temu

Zlecę montaż instalacji elektrycznej w domu, do 10pkt. el., Mińsk Mazowiecki

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji robót elektrycznych szybko nie znajdzie na terenie Mińska Mazowieckiego, więc jeżeli szuka odpowiednich robót elektrycznych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mińsk Mazowiecki

2024-07-08 do 2024-07-16

Zlecenie dla firmy na wykonanie inst. odgromowej, dom 151-200m², Dębe Wielkie

Typ budynku: dom Powierzchnia budynku: 151-200m² Informacje dodatkowe: zamontowanie odgromienia na dachu dwuspadowym Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Dębe Wielkie

2024-07-02 do 2024-07-10

Rewelacyjne Prace Elektryczne

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnych prac elektrycznych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebny elektryk. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Borówek

2024-07-01 do 2024-07-09

Zapytanie dla firmy na wykonanie projektu inst. elek., dom, 151-200m², Długa Szlachecka

Typ budynku: dom Etap budynku: w trakcie projektowania Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Rodzaj instalacji: wewnętrzna + instalacja zewnętrzna Informacje dodatkowe: pow. domu 166 m2 p. u, Termin rozpoczęcia prac: w najbliżs...

 • Długa Szlachecka

2024-06-30 do 2024-07-08

Zapytanie dla firmy od instalacji elektrycznej, Mińsk Mazowiecki

Ten Klient, który nadal nie znalazł robót elektrycznych, chociaż szuka od dawna, wysłał nam ogłoszenie o treści - Zapytanie dla firmy od instalacji elektrycznej. To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zleceniodawcy. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Mińsk Mazowiecki

2024-06-30 do 2024-07-08

Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne w w domu, 101-150m², Stanisławów

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Cel przeglądu lub pomiarów: odbiorczy Informacje dodatkowe: Witam, Dom jednorodzinny, spięcie dwóch rozdzielni elektrycznych oraz wykon...

 • Stanisławów

2024-06-29 do 2024-07-07

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków