Elektryk w Mińsku Mazowieckim

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 684 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Mińsku Mazowieckim

Elektryk Mińsk Mazowiecki

Canino Piotr Frączek

23 opinie

Elektryk z wyjątkową wiedzą w kwestii instalatorstwa elektrycznego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, firmy i biura od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych profesjonalistów standardowa metoda działania.

ZINPER S.C. - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Mińsk Mazowiecki

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Mińsk Mazowiecki

18 opinii

Ten elektryk działa na terenie województwa i świadczy liczne usługi z zakresu doskonałego instalatorstwa elektrycznego. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

LOG-IN - Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne Mińsk Mazowiecki

Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne

8 opinii

LOG-IN to prawdziwi wyjadacze w temacie instalatorstwa elektrycznego. Swoje profesjonalne usługi elektryczne oferują Klientom w rejonie miejscowości Mińsk Mazowiecki. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Mktel instalacjie Michał Kędzierski - Solidny Elektryk Mińsk Mazowiecki

Mktel instalacjie Michał Kędzierski

12 opinii

Elektryk z właściwym doświadczeniem w kwestii instalatorstwa elektrycznego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

EIE - Rzetelna Firma Elektryczna Mińsk Mazowiecki

EIE

5 opinii

Usługi elektryczne w wykonaniu firmy elektrycznej XYZ to autentyczny majstersztyk. To najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

EL-MAR Marcin Domański - Dobry Elektryk Mińsk Mazowiecki

Dobry Elektryk

2 opinie

Klient, który planuje kupno usługi elektrycznej musi już teraz zgłosić się do tego elektryka i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Amper-Wolt - Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej Mińsk Mazowiecki

Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej

2 opinie

Zatrudnij specjalistów z Amper-Wolt jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do najlepszej wymiany instalacji elektrycznej na terenie Mińska Mazowieckiego. Skontaktuj się i poznaj ofertę.

Amper Rafał Malinowski Usługi Elektryczne - Najlepszy Elektryk w Mińsku Mazowieckim

Najlepszy Elektryk w Mińsku Mazowieckim

1 opinia

Szukasz najlepszego elektryka z zakresu wykonania instalacji elektrycznej? Nie szukaj dalej, firma Amper Rafał Malinowski Usługi Elektryczne jest świetnym wyborem. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

ElectroSmart Karol Tkaczyk - Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej Mińsk Mazowiecki

Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej Mińsk Mazowiecki

1 opinia

Zleć usługę wymiany instalacji elektrycznej ekspertom firmy ElectroSmart Karol Tkaczyk z miejscowości Mińsk Mazowiecki. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Mińska Mazowieckiego są jednymi z najlepszych. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

Usługi Elektryczne Krzysztof Bralewski - Perfekcyjny Elektryk Mińsk Mazowiecki

Perfekcyjny Elektryk

1 opinia

Potrzebujesz elektryków od perfekcyjnej wymiany instalacji elektrycznej w miejscowości Mińsk Mazowiecki lub w przyległych miastach? Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów pełen standard.

Najnowsze z 57 zleceń na instalacje elektryczne w Mińsku Mazowieckim

Doskonała Elektryka Mińsk Mazowiecki

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 60 Zakres prac: montaż lub naprawa włącznika/włączników światła, montaż oświetlenia, montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Informacje dodatkowe: Dom deweloperski, gotowa elektryka b...

 • Cegłów

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano wczoraj o 21:25

Porządne Instalacje Elektryczne Mińsk Mazowiecki

Jeśli jeszcze jako profesjonalista od instalacji elektrycznych szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, dom, 30pkt. el.. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Mazowieckie z pewnością udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kałuszyn

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 7 dni temu

Zapytanie dla firmy na wykonanie projektu inst. elek., dom, 151-200m², Siennica

Typ budynku: dom Etap budynku: wybudowany Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Rodzaj instalacji: zewnętrzna Informacje dodatkowe: Przeniesienie licznika z budynku na zewnątrz, zwiększenie mocy, projekt, wykonanie. Termin rozp...

 • Siennica

2023-01-18 do 2023-01-26

Solidna Elektryka

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: w gruncie Długość przyłącza: do 10mb Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mińsk Mazowiecki

2023-01-17 do 2023-01-25

Bezkonkurencyjne Roboty Elektryczne Mińsk Mazowiecki

Dla Klienta, który napisał - Zlecenie dla elektryka, montaż lub wymiana instalacji, dotarcie do bezkonkurencyjnych robót elektrycznych jest niełatwe, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Mińsk Mazowiecki

2023-01-13 do 2023-01-13

Utalentowany Elektryk Mińsk Mazowiecki

Wykonaj zlecenie jako utalentowany elektryk z wymaganym doświadczeniem z zakresu elektryki. Dla Twojej firmy wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to codzienność. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Kałuszyn

2023-01-09 do 2023-01-17

Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Mińsk Mazowiecki

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlenia, montaż o...

 • Stanisławów

2023-01-09 do 2023-01-17

Dam zlecenie na wykonanie przyłącza elek. do domu, 11-25mb, Dobre

Wyślij ofertę Klientowi jako firma elektryczna oferująca swoje usługi elektryczne w miejscowości Mazowieckie i w pobliskich miastach. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Dobre

2023-01-04 do 2023-01-12

Elektryka

Oferując usługi z zakresu elektryki od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Mazowieckie, ale także okolicznych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Nowy starogród

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapytanie dla firmy na montaż instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el., Halinów

Zrealizowanie instalacji elektrycznych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie dla firmy na montaż instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el.. Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Halinów

2022-12-28 do 2023-01-05

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków