Elektryk w Żyrardowie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 433 277 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 361 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Żyrardowie

Elektryk Żyrardów

Efektywne Procesy

37 opinii

Sprawdź doświadczoną kadrę Efektywne Procesy. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży w rejonie Żyrardowa za dokładne podejście do usług elektrycznych. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od napraw awarii po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców standardowa metoda działania.

Tomasz Kornaszewski - Elektroinstalatorstwo - Profesjonalne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Żyrardów

Profesjonalne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Żyrardów

9 opinii

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne atuty firmy, której specjalnością jest wykonanie instalacji elektrycznych. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

Mktel instalacjie Michał Kędzierski - Nieprzeciętny Elektryk Żyrardów

Mktel instalacjie Michał Kędzierski

12 opinii

Elektryk z wieloletnim doświadczeniem z zakresu rzetelnych usług elektrycznych nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów typowy pakiet usług.

EL-STAR - Wysokiej Klasy Wykonanie Instalacji Elektrycznych Żyrardów

EL-STAR

10 opinii

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii wykonania instalacji elektrycznej z Żyrardowa. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

AS-Elektro Albert Sołtysiak - Znakomite Instalacje Elektryczne w Żyrardowie

Znakomite Instalacje Elektryczne w Żyrardowie

6 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od instalacji elektrycznych? Powierz tę kwestię specjalistom z AS-Elektro Albert Sołtysiak. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Elbim Jakub Wawrzonowski - Wysokiej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Żyrardów

Elbim Jakub Wawrzonowski

6 opinii

Wybierz specjalistów z Elbim Jakub Wawrzonowski jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do wysokiej klasy wymiany instalacji elektrycznej w miejscowości Żyrardów lub sąsiednim mieście. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

A.S-ELEKTRO - Perfekcyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Żyrardów

Perfekcyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej

4 opinie

Jeżeli szukasz perfekcyjnej wymiany instalacji elektrycznej i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to wykorzystaj kompetencje A.S-ELEKTRO. Ażeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

Łukasz Podbielski Instalacje dla domu - Dobre Pogotowie Elektryczne Żyrardów

Dobre Pogotowie Elektryczne Żyrardów

7 opinii

Wybór dobrego pogotowia elektrycznego wymaga ostrożności, dlatego warto zainteresować się Łukasz Podbielski Instalacje dla domu - to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

SOL FORCE Sebastian Grabowski B2PROF - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Żyrardów

SOL FORCE Sebastian Grabowski B2PROF

13 opinii

Firma elektryczna SOL FORCE Sebastian Grabowski B2PROF to prawdziwi profesjonaliści w temacie instalatorstwa elektrycznego. Swoje usługi oferują w pobliżu Żyrardowa. Skontaktuj się teraz i poznaj ofertę.

HomeControl+ - Dobry Elektryk Żyrardów

HomeControl+

4 opinie

Szukasz dobrego elektryka z zakresu wymiany instalacji elektrycznej? Właśnie go znalazłeś, ta firma jest tym, czego potrzebujesz. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 32 zleceń na instalacje elektryczne w Żyrardowie

Zapytanie dla firmy, Klient prosi o poradę w w domu, 101-150m², Mszczonów

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od instalacji elektrycznych poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie dla firmy, Klient prosi o poradę w w domu, 101-150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego z pewnością pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zaproponuj termin już teraz!

 • Mszczonów

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 3 dni temu

Zapytanie o usługę elektryczną, Żyrardów

Jeśli instalatorstwo elektryczne w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany zgłosił "Zapytanie o usługę elektryczną". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Żyrardów

2023-01-17 do 2023-01-26

Znakomite Instalacje Elektryczne Żyrardów

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od instalacji elektrycznych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kamionka

2023-01-05 do 2023-01-13

Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, dom, powyżej 5pkt. el., Żyrardów

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 6 lub więcej Zakres prac: przeniesienie punktów elektrycznych, montaż lub naprawa włącznika/włączników światła, montaż oświetlenia, montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Termin rozp...

 • Żyrardów

2022-12-22 do 2022-12-30

Zapytanie dla firmy, Klient prosi o poradę w w domu, do 50m², Hipolitów

Należąc do elektryków z tak bogatym dorobkiem zawodowym pracujesz na terenie miejscowości Mazowieckie i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zlecenia. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Hipolitów

2022-12-12 do 2022-12-20

Elektryka Żyrardów

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: przyłącze tymczasowe Długość przyłącza: do 10mb Informacje dodatkowe: szukamy osoby do instalacji erbetki, wykop mogę wykonać samodzielnie. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kuklówka zarzeczna

2022-12-09 do 2022-12-16

Zapytanie dla firmy, przeniesienie punktów elektrycznych, 30m², Żyrardów

Zakres zlecenia: przeniesienie punktów elektrycznych Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 3 Powierzchnia obiektu: 30m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywa...

 • Żyrardów

2022-12-06 do 2022-12-14

Prace Elektryczne Żyrardów

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 10 Powierzchnia obiektu: 68m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna ...

 • Benenard

2022-12-05 do 2022-12-13

Najwyższej Klasy Roboty Elektryczne Żyrardów

Dla Klienta, który pisze - Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 101-150m², znalezienie najwyższej klasy robót elektrycznych może być trudne, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Żyrardów

2022-12-01 do 2022-12-09

Solidne Instalatorstwo Elektryczne Żyrardów

Zakres zlecenia: Naprawa Rodzaj obiektu: Przy budynku Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 1m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Te...

 • Osuchów

2022-11-30 do 2022-12-08

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków