Płyta karton gips w Żyrardowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 407 824 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Żyrardowie

Płyta karton gips Żyrardów

BMP BUDOWNICTWO

3 opinie

Według Ciebie porządna adaptacja poddasza to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Kamant - Świetna Zabudowa Płytami GK Żyrardów

Świetna Zabudowa Płytami GK

2 opinie

Szukasz dobrej firmy od zabudowy płytami GK? Trafiłeś w dobre miejsce - Kamant jest do Twoich usług. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

Dalio - Najlepszy Montaż Płyt Gipsowych Żyrardów

Najlepszy Montaż Płyt Gipsowych

1 opinia

Starasz się odnaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu najlepszego montażu płyt gipsowych, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Dalio jest Twoim rozwiązaniem. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

P.P.H.U. BUD-MAX - Solidna Sucha Zabudowa Żyrardów

P.P.H.U. BUD-MAX

2 opinie

Solidna sucha zabudowa to najważniejszy temat dla ekipy z firmy P.P.H.U. BUD-MAX - są zawodowcami w tym fachu. Zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

PPHU Adam Paziaczko - Doskonały Sufit Napinany Żyrardów

Doskonały Sufit Napinany

1 opinia

Gdy szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z PPHU Adam Paziaczko są dla Ciebie idealni. Zachęcamy do zadawania pytań.

Elewacje & Usługi Remontowe Norbert Włodarczyk - Doskonałe Płyty Karton Gips Żyrardów

Doskonałe Płyty Karton Gips Żyrardów

1 opinia

Zawiązana z pasji do płyt karton gips firma oferuje doskonały montaż sufitu podwieszanego na terenie Żyrardowa, jak również okolicznych miast i powiatów. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Arkadiusz Sobierański Firma Wzorowo - Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Żyrardów

Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego

8 opinii

Powierz usługę montażu sufitu podwieszanego profesjonalistom firmy Arkadiusz Sobierański Firma Wzorowo z miejscowości Żyrardów. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Żyrardowa są jednymi z najlepszych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

REMHOUSE Robert Cwaliński - Porządna Zabudowa GK Żyrardów

Porządna Zabudowa GK

12 opinii

Firma REMHOUSE Robert Cwaliński świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Żyrardowa oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Tomasz Redestowicz - Pierwszorzędna Sucha Zabudowa Żyrardów

Pierwszorzędna Sucha Zabudowa Żyrardów

5 opinii

Utworzona z zamiłowania do suchej zabudowy firma oferuje pierwszorzędny montaż płyt gipsowych na obszarze miejscowości Żyrardów, jak również okolicznych miast i powiatów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

FHU NIRWANA Marek Puchalski - Perfekcyjna Sucha Zabudowa w Żyrardowie

Perfekcyjna Sucha Zabudowa w Żyrardowie

14 opinii

Firma FHU NIRWANA Marek Puchalski to prawdziwi wyjadacze w branży suchej zabudowy. Swoje usługi oferują w rejonie miejscowości Żyrardów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 26 zleceń na płyty gk w Żyrardowie

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 120m², Żyrardów

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 120m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żyrardów

2023-01-15 do 2023-01-23

Doskonała Zabudowa GK Żyrardów

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Żyrardów

2022-11-27 do 2022-12-05

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 230m², Adamów-Wieś

Ten Zleceniodawca jeszcze poszukuje dobrej firmy od zabudowy płytami GK. Napisał ogłoszenie o treści - Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 230m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Adamów-Wieś

2022-11-20 do 2022-11-28

Porządna Zabudowa Płytami GK Żyrardów

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od zabudowy płytami GK. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², chcąc doświadczonych specjalistów. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mszczonów

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecenie na montaż płyt G-K, do 10m², Wiskitki

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj pr...

 • Wiskitki

2022-11-12 do 2022-11-20

Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 75m², Franciszków

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 75m² Informacje dodatkowe: +ścianka 10 m2 z drzwiami łazienkowymi + podłoga z płytek 63 m2...

 • Franciszków

2022-11-09 do 2022-11-17

Znakomita Zabudowa GK

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od zabudowy GK. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Czerwona Niwa-Parcel

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K na profilach, 220m², Adamów-Wieś

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 220m² Informacje dodatkowe: - obłożenie w dwóch domkach ścian i sufitów (skośne, da...

 • Adamów-Wieś

2022-10-26 do 2022-11-03

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 51-80m², Radziejowice

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako profesjonalista od zabudowy GK. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

 • Radziejowice

2022-10-10 do 2022-10-18

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 501-1000m², Żyrardów

Zleceniodawca szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam ekipy do prac z płytami GK, 501-1000m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Żyrardów

2022-10-04 do 2022-10-12

Najlepsza Zabudowa GK

Ten Zlecający wciąż potrzebuje dobrej firmy od zabudowy GK. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę sufit napinany, 101-250m², chcąc trafić w dobre miejsce. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Żyrardów

2022-08-23 do 2022-08-31

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Żyrardów

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Żyrardów

2022-08-05 do 2022-08-13

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Żyrardów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, sufit napinany, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac:...

 • Żyrardów

2022-08-03 do 2022-08-11

Perfekcyjna Zabudowa GK

Zapytanie o treści - Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 15m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z Żyrardowa i okolic. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Żyrardów

2022-08-01 do 2022-08-09

Porządna Zabudowa Karton Gips Żyrardów

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecenie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie zabudowy karton gips daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Żyrardów

2022-07-25 do 2022-08-02

Zabudowa Płytami GK

Ten Klient uważa, że znakomita zabudowa płytami GK to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Żyrardów

2022-07-19 do 2022-07-27

Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 106m², Sade Budy

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 106m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Sade budy

2022-08-16 do 2022-08-24

Perfekcyjne Płyty Karton Gips Żyrardów

Jeśli płyty karton gips na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Klient zgłosił "Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 107m²". Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Jaktorów

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Kowiesy

Zrealizowanie zabudowy płytami GK dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Kowiesy

2022-10-02 do 2022-10-10

Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK

Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-250m² Informacje dodatkowe: Wydzielenie łazienki w dużym salonie.2mx1,2m wys. okpło 2,6m. .Ściany na s...

 • Wola pieczyska gm. Chynów

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Grodzisk Mazowiecki

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-19 do 2022-09-27

Szukam ekipy do prac z płytami GK, do 100m², Grodzisk Mazowiecki

Ten Klient jest zdania, że solidna zabudowa karton gips to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Szukam ekipy do prac z płytami GK, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-14 do 2022-09-22

Dam zlecenie na prace z płytami GK, 51-80m², Grodzisk Mazowiecki

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: Poddasze Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: określony zakres...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 20m², Grodzisk Mazowiecki

Próbujesz znaleźć Klienta jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Grodziska Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-11-10 do 2022-11-18

Profesjonalne Płyty Karton Gips

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 135m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie stelaża z profili stalowych i zabudowy z płyt GK poddasza o powierzchni s...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-12-26 do 2023-01-03

Montaż Płyt Gipsowych Żyrardów

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty montażu płyt gipsowych prędko nie znajdzie w miejscowości Grodzisk Mazowiecki i okolicy, więc jeśli poszukuje korzystnego montażu płyt gipsowych to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-07-26 do 2022-08-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK