Płyta karton gips w Garwolinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 921 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Garwolinie

Płyta karton gips Garwolin

Łukasz Witek

17 opinii

Pracownicy Łukasz Witek to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży doskonałej suchej zabudowy. Zapraszamy do kontaktu.

remonty i wykończenia Łukasz Pyra - Solidna Sucha Zabudowa Garwolin

remonty i wykończenia Łukasz Pyra

1 opinia

Utalentowani pracownicy firmy remonty i wykończenia Łukasz Pyra spełnią Państwa oczekiwania odnośnie suchej zabudowy. Przedzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

KaGe Remont - Świetny Sufit Napinany Garwolin

KaGe Remont

5 opinii

KaGe Remont oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Garwolina i z sąsiednich miast. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ER-TYNKI TRADYCYJNE - Rewelacyjna Zabudowa GK Garwolin

ER-TYNKI TRADYCYJNE

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie zabudowy GK i zatrudnij ER-TYNKI TRADYCYJNE. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

REMAR Marcin Pietrzak - Rewelacyjny Montaż Sufitu Podwieszanego Garwolin

REMAR Marcin Pietrzak

1 opinia

Wybierz tych specjalistów jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do rewelacyjnego montażu sufitu podwieszanego w miejscowości Garwolin lub sąsiednim mieście. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

INWENTBUD Robert Majsterek - Świetna Adaptacja Poddasza Garwolin

Świetna Adaptacja Poddasza Garwolin

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od adaptacji poddasza? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry INWENTBUD Robert Majsterek. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

VIP-TYNK - Wyjątkowy Montaż Płyt Gipsowych Garwolin

VIP-TYNK

3 opinie

Powierz prace dotyczące montażu płyt gipsowych fachowcom z miejscowości Garwolin. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Garwolina są w ścisłej czołówce. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Projektrowanie i wykończenia wnętrz Michał Aletański - Doskonałej Jakości Sufit Napinany Garwolin

Projektrowanie i wykończenia wnętrz Michał Aletański

1 opinia

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od sufitu napinanego? Powierz tę kwestię specjalistom z Projektrowanie i wykończenia wnętrz Michał Aletański. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Usługi remontowo-budowlane Paweł Mazek - Doskonałej Jakości Zabudowa Płytami GK Garwolin

Usługi remontowo-budowlane Paweł Mazek

9 opinii

Pragniesz znaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu rewelacyjnego montażu sufitu podwieszanego z Garwolina, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Usługi remontowo-budowlane Paweł Mazek jest Twoim rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

KARO-KARO - Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego w Garwolinie

Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego w Garwolinie

2 opinie

W przypadku, gdy interesuje Cię wyjątkowy montaż sufitu podwieszanego w rejonie Garwolina i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z kwalifikacji KARO-KARO. Ażeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 28 zleceń na płyty gk w Garwolinie

Płyty Karton Gips Garwolin

Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Garwolin

2024-03-26 do 2024-04-03

Świetna Zabudowa Karton Gips Garwolin

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łucznica

2024-02-19 do 2024-02-27

Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Łucznica

To zlecenie o treści - Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Łucznica

2024-02-19 do 2024-02-27

Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Garwolin

2023-12-08 do 2023-12-08

Zabudowa GK Garwolin

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od zabudowy GK szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Trojanów

2023-10-26 do 2023-11-03

Doskonałe Płyty Karton Gips

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m²". Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Garwolin

2023-10-24 do 2023-11-01

Płyty Karton Gips

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Szukam ekipy do prac z płytami GK, 210m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zaproponuj termin od razu!

 • Trojanów

2023-10-21 do 2023-10-29

Szukam ekipy do prac z płytami GK, do 100m², Garwolin

Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, płytki - glazura, terakota Informacje dodatkowe: Do ułożenia płytki i ściany GK. Miejscowość Gar...

 • Garwolin

2023-10-13 do 2023-10-21

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wola Mysłowska

2024-03-25 do 2024-04-02

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 15m², Stoczek Łukowski

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł montażu płyt gipsowych, pomimo że poszukuje od dłuższego czasu, napisał nam zapytanie o treści - Zlecę prace budowlane z płytami GK, 15m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Stoczek Łukowski

2024-02-28 do 2024-03-07

Potrzebna firma na montaż płyt G-K na profilach, 251-500m², Ryki

Klient napisał zgłoszenie o treści "Potrzebna firma na montaż płyt G-K na profilach, 251-500m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie zabudowy karton gips daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Ryki

2024-02-06 do 2024-02-14

Profesjonalna Zabudowa Płytami GK Garwolin

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie zabudowy płytami GK daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Warka

2024-02-24 do 2024-03-03

Montaż Płyt Gipsowych Garwolin

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 10m² Zakres prac: sufit napinany Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Warka

2023-12-31 do 2024-01-08

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-250m², Warka

Wciąż jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Zlecającego jako dobra firma od zabudowy płytami GK. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Warka

2023-10-30 do 2023-11-07

Pierwszorzędny Montaż Płyt Gipsowych

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: sufit napinany Informacje dodatkowe: Proszę o informację czy wykonujecie sufity napinane? Mam 4 pomieszczenia, mniej więcej 3*4. 4 konty. Jakie terminy ? Zale...

 • Warka

2023-12-30 do 2024-01-07

Porządna Zabudowa Karton Gips

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie na prace z płytami GK, 30m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Warka

2024-04-04 do 2024-04-12

Dam zlecenia na montaż płyt G-K na profilach, 101-250m², Dęblin

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Dęblin

2023-10-27 do 2023-11-04

Rewelacyjna Zabudowa Płytami GK

Rodzaj obiektu: Kamienica Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin...

 • Góra Kalwaria

2024-02-20 do 2024-02-28

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 100m², Sierzchów

Przygotowanie zabudowy GK dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wybierz numer i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Sierzchów

2024-03-10 do 2024-03-18

Zabudowa Płytami GK

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 105m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Dom jednorodzinny wykonanie sufitu podwieszanego, z ociepleniem wełna 20cm i zaszpachlowany, gotowy do...

 • Sierzchów

2023-11-11 do 2023-11-19

Ekipa na sufit napinany, 20m², Zajezierze

Jeśli nadal jako dobra firma od zabudowy płytami GK szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Ekipa na sufit napinany, 20m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Mazowieckiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Już teraz skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Zajezierze

2023-09-28 do 2023-10-06

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Glinianka

2024-01-21 do 2024-01-29

Solidna Zabudowa GK

Jeżeli jeszcze jako dobra firma od zabudowy GK szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Karczew

2024-01-18 do 2024-01-26

Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, 101-250m², Otwock Wielki

Zapytanie o treści - Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, 101-250m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Otwock wielki

2023-10-23 do 2023-10-24

Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł montażu płyt gipsowych, chociaż szuka od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam zlecenie o treści - Zlecę montaż płyt G-K na profilach, do 100m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Klienta. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kolonia janów

2024-02-01 do 2024-02-12

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 251-500m², Otwock

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od zabudowy płytami GK potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę prace budowlane z płytami GK, 251-500m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Otwock

2024-04-03 do 2024-04-11

Potrzebna firma na montaż płyt G-K na profilach, 4m², Otwock

Przygotowanie zabudowy płytami GK dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Potrzebna firma na montaż płyt G-K na profilach, 4m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Otwock

2023-09-29 do 2023-10-07

Dam zlecenie na prace z płytami GK, 75m², Otwock

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od zabudowy GK potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na prace z płytami GK, 75m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Otwock

2024-02-10 do 2024-02-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK