Elektryk w Ciechanowie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 460 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 320 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Ciechanowie

Elektryk Ciechanów

Znakomite Usługi Elektryczne w Ciechanowie

2 opinie

Firma Podmar to wybitni specjaliści z branży znakomitych usług elektrycznych, obsługujący Klientów z Ciechanowa i okolicznych miast. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Bartek Suwiński VOLTENN - Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne Ciechanów

Bartek Suwiński VOLTENN

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu instalatorstwa elektrycznego od kilkunastu lat, głównie na obszarze Ciechanowa, ale także pobliskich powiatów. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Instal Progres - Dobre Pogotowie Elektryczne Ciechanów

Instal Progres

17 opinii

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Instal Progres są dla Ciebie stworzeni. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu i firmy od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

MP Usługi elektryczne od A do Z | Tworzenie stron www - Świetny Elektryk Ciechanów

MP Usługi elektryczne od A do Z | Tworzenie stron www

2 opinie

Ten elektryk realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - MP Usługi elektryczne od A do Z Tworzenie stron www to doskonały wybór dla Ciebie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Electrofast Waldemar Orłowski - Doskonałe Usługi Elektryczne Ciechanów

Doskonałe Usługi Elektryczne Ciechanów

1 opinia

Uwierz w kompetentną kadrę Electrofast Waldemar Orłowski. Ta znana firma elektryczna jest szanowana w branży na terenie Ciechanowa za gruntowne wykonywanie usług elektrycznych. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów zupełny standard.

TOMIZ - Nieprzeciętny Elektryk Ciechanów

Nieprzeciętny Elektryk Ciechanów

4 opinie

Firma TOMIZ to eksperci z branży doskonałych usług elektrycznych, obsługujący Klientów z Ciechanowa i sąsiednich powiatów. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

FHU Elmar Mariusz Kołakowski - Tanie Usługi Elektryczne Ciechanów

FHU Elmar Mariusz Kołakowski

3 opinie

Usługi elektryczne nie mają dla FHU Elmar Mariusz Kołakowski żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Elektryka w pełnym zakresie od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

KLIM-EL TOMASZ JABŁOŃSKI - Dobra Firma Elektryczna Ciechanów

KLIM-EL TOMASZ JABŁOŃSKI

1 opinia

Gdy interesuje Cię dobra firma elektryczna działająca na terenie Ciechanowa to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry KLIM-EL TOMASZ JABŁOŃSKI. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

U.R.W Szwejkowski Cezary - Dobry Elektryk Ciechanów

U.R.W Szwejkowski Cezary

1 opinia

U.R.W Szwejkowski Cezary oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Ciechanów i okolic. Instalacje elektryczne od A do Z dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców typowy zakres usług.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALFA-BUD PIOTR MYC - Solidny Elektryk Ciechanów

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALFA-BUD PIOTR MYC

1 opinia

Chcesz znaleźć solidnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALFA-BUD PIOTR MYC z Ciechanowa będzie najszybszą drogą. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 10 zleceń na instalacje elektryczne w Ciechanowie

Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne w w bud. przemysłowym, 2000m², Ciechanów

Szukasz Zlecającego jako dobry profesjonalista od świetnych usług elektrycznych? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Przedzwoń i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Ciechanów

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano wczoraj o 11:54

Godna Zaufania Firma Elektryczna Ciechanów

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 120pkt. el. Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż okablowania i puszek, mo...

 • Gumowo

2024-06-01 do 2024-06-01

Zlecenie dla elektryka na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 11-25pkt. el., Ciechanów

Jako dobra firma elektryczna, która nie ma sobie równych w rejonie Ciechanowa - skontaktuj się z Klientem i pozwól sprawdzić mu na własne oczy, że jesteś dobry! Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Ciechanów

2024-05-22 do 2024-05-30

Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne w w domu, 151-200m², Ciechanów

Szukane są profesjonalne usługi elektryczne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne w w domu, 151-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji wymagań Klienta z dziedziny elektryki, poznaj szczegóły zlecenia. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Ciechanów

2024-05-08 do 2024-05-16

Potrzebny elektryk, pomiary elektryczne, przegląd elektryczny w w domu, 101-150m², Ciechanów

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne, przegląd elektryczny Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ciechanów

2024-04-29 do 2024-05-07

Dobre Roboty Elektryczne Ciechanów

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: Wymiana bezpiecznika w skrzynce Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Ciechanów

2024-04-26 do 2024-05-04

Perfekcyjna Elektryka Ciechanów

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej elektryki podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Dam zlecenie na projekt inst. elektrycznej, dom, 101-150m²". Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Glinojeck

2024-04-01 do 2024-04-09

Zapytanie dla firmy na montaż instalacji elektrycznej w domu, 26-50pkt. el., Ciechanów

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlen...

 • Ciechanów

2024-03-28 do 2024-04-05

Odpowiednie Prace Elektryczne Ciechanów

Możesz zaoferować solidną propozycję dotyczącą prac elektrycznych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Ciechanów

2024-03-28 do 2024-04-05

Pierwszorzędna Elektryka

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż okablowania i puszek,...

 • Ciechanów

2024-02-03 do 2024-02-11

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków