Elektryk w Makowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 966 122 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 272 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Makowie Mazowieckim

Elektryk Maków Mazowiecki

Profesjonalny Elektryk

3 opinie

Ten elektryk działa na obszarze miejscowości Maków Mazowiecki i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnego instalatorstwa elektrycznego. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Vibe Home Łukasz Maluchnik - Sumienny Elektryk Maków Mazowiecki

Sumienny Elektryk Maków Mazowiecki

3 opinie

Vibe Home Łukasz Maluchnik zatrudnia sumiennych elektryków - wyjątkowe kompetencje i doświadczenie to ich mocne punkty. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

"Elektro-bud" Marcin Kowalski - Perfekcyjna Firma Elektryczna w Makowie Mazowieckim

Perfekcyjna Firma Elektryczna w Makowie Mazowieckim

1 opinia

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Elektro-bud Marcin Kowalski są dla Ciebie stworzeni. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

FIDŻI ELEKTRIX KRZYSZTOF DOLECKI - Najlepszy Elektryk Maków Mazowiecki

Najlepszy Elektryk Maków Mazowiecki

14 opinii

FIDŻI ELEKTRIX KRZYSZTOF DOLECKI zatrudnia najlepszych elektryków - nieprzeciętne kompetencje i rzetelność to ich mocne punkty. Usługi elektryczne i oświetleniowe od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów zupełny standard.

AQ-ELTECH - Fantastyczny Elektryk Maków Mazowiecki

AQ-ELTECH

4 opinie

Ten fantastyczny elektryk działa w branży od lat i jest specjalistą stale przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - AQ-ELTECH to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

PEP-KOP Roboty Ziemne Usługi Koparko Ładowarką , Minikoparką Wykopy glebogryzarka separacyjna trawniki - Wiarygodna Firma Elektryczna Maków Mazowiecki

Wiarygodna Firma Elektryczna

5 opinii

Gdy interesuje Cię wiarygodna firma elektryczna działająca na terenie Makowa Mazowieckiego to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PEP-KOP Roboty Ziemne Usługi Koparko Ładowarką Minikoparką Wykopy glebogryzarka separacyjna trawniki. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Aga-Trans - Rewelacyjna Firma Elektryczna Maków Mazowiecki

Aga-Trans

3 opinie

Firma elektryczna świadcząca swoje usługi w miejscowości Maków Mazowiecki oraz w pobliskich miastach. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

Dawid Józwik - Dobry Elektryk Maków Mazowiecki

Dawid Józwik

1 opinia

Usługi elektryczne w wykonaniu firmy Dawid Józwik to majstersztyk. To dobry elektryk. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Usługi Elektryczne Artur Todorowski - Rewelacyjny Elektryk Maków Mazowiecki

Rewelacyjny Elektryk

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Usługi Elektryczne Artur Todorowski są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań.

Michał Ciskowski - Dobra Firma Elektryczna Maków Mazowiecki

Michał Ciskowski

Gdy interesuje Cię dobra firma elektryczna działająca na terenie Makowa Mazowieckiego to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Michał Ciskowski. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 9 zleceń na instalacje elektryczne w Makowie Mazowieckim

Zapytanie dla firmy od instalacji elektrycznej, Maków Mazowiecki

Jako dobra firma elektryczna, która nie ma sobie równych w rejonie Makowa Mazowieckiego - skontaktuj się z Klientem i pozwól sprawdzić mu na własne oczy, że jesteś dobry! Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Maków Mazowiecki

2024-07-09 do 2024-07-17

Dam zlecenie na przegląd lub pomiary inst. elektrycznej, 51-100m², Maków Mazowiecki

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na przegląd lub pomiary inst. elektrycznej, 51-100m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Makowa Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Maków Mazowiecki

2024-04-29 do 2024-05-07

Zlecę montaż instalacji elektrycznej w domu, do 10pkt. el., Cieciórki Szlacheckie

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, montaż rozdz...

 • Cieciórki szlacheckie

2024-02-04 do 2024-02-12

Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Maków Mazowiecki

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Poświętne

2024-03-03 do 2024-03-11

Sumienna Firma Elektryczna Maków Mazowiecki

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: tymczasowe Długość przyłącza: do 10mb Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Poświętne

2024-01-04 do 2024-01-04

Potrzebny elektryk do drobnych prac elektrycznych, dom, 1pkt. el., Nadbiel

Perfekcyjna elektryka to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w fachu elektryka. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Nadbiel

2024-05-02 do 2024-05-10

Profesjonalne Usługi Elektryczne Maków Mazowiecki

Zlecający, który planuje kupno usługi elektrycznej musi zgłosić się do elektryka takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Nowe Ręczaje

2024-07-03 do 2024-07-11

Odpowiednie Roboty Elektryczne Maków Mazowiecki

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej oferty robót elektrycznych szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeżeli szuka odpowiednich robót elektrycznych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Poświętne

2024-04-21 do 2024-04-29

Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. Przyłacze budowlane, 11-25mb, Mącice

Jako specjalista przedstaw bezkonkurencyjną ofertę prac elektrycznych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpliwości zapytanie o treści "Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. Przyłacze budowlane, 11-25mb" jest stworzone dla Ciebie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Mącice

2024-05-07 do 2024-05-15

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków