Elektryk w Ożarowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 683 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 327 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Ożarowie Mazowieckim

Elektryk Ożarów Mazowiecki

Doskonały Elektryk

23 opinie

Szukasz sumiennego pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w dobrej cenie? AVO technika sp z o o to elektrycy właśnie dla Ciebie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Amper-Oss Instalacje Elektryczne i Automatyka Przemysłowa - Najlepsze Usługi Elektryczne Ożarów Mazowiecki

Najlepsze Usługi Elektryczne

22 opinie

Usługi elektryczne nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Elektro-Insta Mariusz Jaworski - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne w Ożarowie Mazowieckim

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne w Ożarowie Mazowieckim

21 opinii

Wyszukanie doświadczonej firmy elektrycznej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się Elektro-Insta Mariusz Jaworski - to prawdziwi specjaliści w kwestii instalatorstwa elektrycznego działający na terenie Ożarowa Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Jach Elektryk GRAŻYNA FRYŚ - Dobra Firma Elektryczna Ożarów Mazowiecki

Dobra Firma Elektryczna

13 opinii

Jeżeli szukasz dobrej firmy elektrycznej z Ożarowa Mazowieckiego to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Jach Elektryk GRAŻYNA FRYŚ. Elektryka w pełnym zakresie dla domu i firmy od serwisu instalacji po realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców zupełny standard.

ELEKTRO INSTAL TECHNIK - Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Ożarów Mazowiecki

ELEKTRO INSTAL TECHNIK

10 opinii

Perfekcyjne instalatorstwo elektryczne to życiowa pasja ekipy z firmy ELEKTRO INSTAL TECHNIK - są zawodowcami w branży. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Instalację elektryczne - Perfekcyjny Elektryk Ożarów Mazowiecki

Perfekcyjny Elektryk

10 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz perfekcyjnej usługi elektrycznej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z dziedziny instalatorstwa elektrycznego. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

DAN-PRO-AUTOMATIC Sylwester Dana - Wyjątkowa Firma Elektryczna Ożarów Mazowiecki

Wyjątkowa Firma Elektryczna Ożarów Mazowiecki

13 opinii

Namierzenie wyjątkowej firmy elektrycznej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się DAN-PRO-AUTOMATIC Sylwester Dana - to prawdziwi fachowcy w kwestii instalatorstwa elektrycznego działający na terenie Ożarowa Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

M-INSTAL - Dobre Usługi Elektryczne Ożarów Mazowiecki

M-INSTAL

12 opinii

Gdy poszukujesz dobrej usługi elektrycznej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z dziedziny instalatorstwa elektrycznego. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Jar-bud usługi elektryczne - Profesjonalny Elektryk Ożarów Mazowiecki

Profesjonalny Elektryk Ożarów Mazowiecki

5 opinii

Elektryk z wieloletnią praktyką z zakresu instalatorstwa elektrycznego dbający o zadowolenie swoich Klientów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

Mateusz - Tanie Usługi Elektryczne Ożarów Mazowiecki

Mateusz

5 opinii

Klient, który poszukuje usługi elektrycznej musi już dziś zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 86 zleceń na instalacje elektryczne w Ożarowie Mazowieckim

Prace Elektryczne Ożarów Mazowiecki

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., dotarcie do świetnych prac elektrycznych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Łomianki

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano wczoraj o 11:15

Wyjątkowe Usługi Elektryczne Ożarów Mazowiecki

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 1pkt. el Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż okablowania i puszek Informacje dodatkowe: Potrzebuję ...

 • Lipków

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano 4 dni temu

Dobry Elektryk Ożarów Mazowiecki

Klient szuka dobrego elektryka i wysłał zapytanie o treści - Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, dom, 5pkt. el.. Jeśli świadczysz bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Klaudyn

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Perfekcyjna Elektryka Ożarów Mazowiecki

Typ budynku: domek letniskowy Powierzchnia budynku: do 50m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Izabelin

2024-07-13 do 2024-07-21
dodano 7 dni temu

Perfekcyjne Usługi Elektryczne

Klient szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie dla firmy, przegląd elektryczny w w domu, 51-100m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Błonie

2024-07-11 do 2024-07-11

Potrzebny elektryk do wykonania inst. odgromowej, dom 201-500m², Borzęcin Mały

Typ budynku: dom Powierzchnia budynku: 201-500m² Informacje dodatkowe: Dom 6 lat, drugi właściciel. Wstępne pomiary elektryczne wykazały, że dom nie posiada właściwie funkcjonującego uziomu. Wokół części domu biegnie instalacja ...

 • Borzęcin Mały

2024-07-11 do 2024-07-19

Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne Ożarów Mazowiecki

Instalatorstwo elektryczne nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, 26-50pkt. el.". Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Łomianki

2024-07-09 do 2024-07-17

Zapotrzebowanie na drobne prace elektryczne, 9pkt. el., Klaudyn

Typ budynku: Ogród wymiana lamp Liczba punktów elektrycznych: 9pkt. el. Zakres prac: Wymiana starych lamp na nowe Informacje dodatkowe: Wymiana 6 lamp ogrodowych stojacych 3 kinkietów zewnętrznych Termin rozpoczęcia prac: jak ...

 • Klaudyn

2024-07-05 do 2024-07-13

Tanie Prace Elektryczne

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę tanich prac elektrycznych gwarantując przy tym solidną obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, z pewnością zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Szukam elektryka do drobnych prac elektrycznych, dom, 1pkt. el.. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Janów

2024-07-04 do 2024-07-12

Doskonała Elektryka

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: Zwarcie Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Janów

2024-07-04 do 2024-07-12

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków