Elektryk w Łosicach

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 383 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 261 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Łosicach

Elektryk Łosice

SAWK electric

1 opinia

Instalatorstwo elektryczne na najwyższym poziomie to dla firmy SAWK electric pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności zupełny standard.

Ob El Instal Instalacje Elektryczne Oskar Borsuk - Dobry Elektryk Łosice

Ob El Instal Instalacje Elektryczne Oskar Borsuk

1 opinia

Firma elektryczna Ob El Instal Instalacje Elektryczne Oskar Borsuk zajmuje się usługami z zakresu wykonania instalacji elektrycznej. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci elektrycy nie mają sobie równych. Nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

ELMAX Sławomir Majchrzak - Perfekcyjne Instalacje Elektryczne Łosice

ELMAX Sławomir Majchrzak

Uwierz specjalistom w dziedzinie instalacji elektrycznych i zatrudnij ELMAX Sławomir Majchrzak. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

RB ELEKTRYK - Profesjonalne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Łosice

Profesjonalne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Łosice

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest wykonanie instalacji elektrycznych. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

ELMAX USŁUGI ELEKTRYCZNE I OGÓLNOBUDOWLANE - Znakomity Elektryk Łosice

ELMAX USŁUGI ELEKTRYCZNE I OGÓLNOBUDOWLANE

Sprawdź ELMAX USŁUGI ELEKTRYCZNE I OGÓLNOBUDOWLANE jeśli szukasz znakomitych elektryków działających na terenie Łosic oraz w sąsiednich miastach. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Norbert - Niezawodna Firma Elektryczna Łosice

Norbert

Firma elektryczna Norbert to prawdziwi wyjadacze w temacie instalatorstwa elektrycznego. Swoje najlepsze usługi elektryczne oferują w rejonie miejscowości Łosice. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Kons-Bud MichałPluta - Pierwszorzędny Elektryk Łosice

Kons-Bud MichałPluta

Wypatrujesz wykonawcy świadczącego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem w mieście Łosice. Elektryka w pełnym zakresie od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów pełen standard.

MP-INSTAL Mateusz Plicki - Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Łosice

MP-INSTAL Mateusz Plicki

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie tym fachowcom od wykonania instalacji elektrycznej z miejscowości Łosice. Ażeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK - Wysokiej Klasy Wykonanie Instalacji Elektrycznych Łosice

TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii wykonania instalacji elektrycznej z Łosic. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

Zakład Hydrauliczny Szczepan Grzesiuk - Fenomenalny Elektryk w Łosicach

Fenomenalny Elektryk w Łosicach

Firma Zakład Hydrauliczny Szczepan Grzesiuk świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Łosic i okolic. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy zakres usług.

Najnowsze z 9 zleceń na instalacje elektryczne w Łosicach

Doskonała Elektryka Łosice

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: napowietrzne Długość przyłącza: 11-25mb Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Łosice

2023-01-26 do 2023-02-03

Znakomita Firma Elektryczna Łosice

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne, przegląd elektryczny Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Obniże

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 51-100m², Granne

Jeżeli jeszcze jako ekspert od instalacji elektrycznych szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 51-100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Podlaskiego bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Granne

2022-07-19 do 2022-07-27

Zlecę pomiary elektryczne, przegląd elektryczny w w domu, 51-100m², Obniże

Jako elektryk z wieloletnim doświadczeniem i specjalista przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zlecę pomiary elektryczne, przegląd elektryczny w w domu, 51-100m²". Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Obniże

2023-01-11 do 2023-01-19

Instalatorstwo Elektryczne Łosice

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jak...

 • Drohiczyn

2022-12-07 do 2022-12-15

Zlecenie dla elektryka, montaż instalacji elektrycznej, 201-300m², Drohiczyn

Perfekcyjna elektryka to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Drohiczyn

2022-11-03 do 2022-11-11

Świetne Instalacje Elektryczne Łosice

Wykonanie instalacji elektrycznych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Potrzebny elektryk, montaż instalacji elektrycznej, do 50m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Siemiatycze

2022-08-07 do 2022-08-15

Potrzebny elektryk, przegląd elektryczny, 101-150m², Siemiatycze

Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pryw...

 • Siemiatycze

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie dla elektryka, montaż instalacji elektrycznej, do 50m², Siemiatycze

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba p...

 • Siemiatycze

2022-11-17 do 2022-11-25

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków