Elektryk w Przasnyszu

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 248 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Przasnyszu

Elektryk Przasnysz

Master Instal

4 opinie

Szukasz godnego uwagi specjalisty świadczącego usługi elektryczne? Ci elektrycy nie mają sobie równych wśród firm elektrycznych. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy pakiet usług.

EKOVOLT Marek Budny - Solidny Elektryk Przasnysz

Solidny Elektryk Przasnysz

3 opinie

Elektryk z wieloletnią praktyką w temacie solidnych usług elektrycznych śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska - Znakomity Elektryk Przasnysz

P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska

35 opinii

Sprawdź P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska jeśli szukasz znakomitych elektryków działających na terenie Przasnysza oraz w sąsiednich miastach. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Wissem Ben Abdallah INSTAL-BEN - Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne Przasnysz

Wissem Ben Abdallah INSTAL-BEN

2 opinie

Instalatorstwo elektryczne na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

EL-TOMAR Usługi Elektryczne Tomasz Pszczółkowski - Pierwszorzędna Firma Elektryczna Przasnysz

Pierwszorzędna Firma Elektryczna

1 opinia

Podekscytuje Cię sprawne działanie EL-TOMAR Usługi Elektryczne Tomasz Pszczółkowski w rejonie Przasnysza. Ta firma elektryczna ma wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że wymiana instalacji elektrycznej zostanie zakończone szybko. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców całkowity standard.

BIOZE ENERGY - Solidne Instalatorstwo Elektryczne Przasnysz

BIOZE ENERGY

6 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy BIOZE ENERGY spełnią Państwa oczekiwania odnośnie instalatorstwa elektrycznego. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Smart House Piotr Tomaszewski - Znakomita Firma Elektryczna Przasnysz

Znakomita Firma Elektryczna Przasnysz

Szukasz solidnego profesjonalisty wykonującego usługi elektryczne? Ci elektrycy są wyjątkowi wśród firm elektrycznych z Przasnysza. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

ARTECH service - Kompetentny Elektryk Przasnysz

Kompetentny Elektryk

Poszukujesz kompetentnego pogotowia elektrycznego do zrealizowania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? ARTECH service to elektrycy właśnie dla Ciebie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Usługi instalacjyjno-elektryczne MARCIN SKOLIMOWSKI - Sumienny Elektryk w Przasnyszu

Sumienny Elektryk w Przasnyszu

Chcesz znaleźć sumiennego elektryka z zakresu wykonania instalacji elektrycznej? Nie szukaj dalej, Usługi instalacjyjno-elektryczne MARCIN SKOLIMOWSKI jest świetnym wyborem. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Kamil Zieliński - Staranne Instalacje Elektryczne Przasnysz

Staranne Instalacje Elektryczne

Zrealizowanie instalacji elektrycznych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Kamil Zieliński ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Najnowsze z 10 zleceń na instalacje elektryczne w Przasnyszu

Znakomita Firma Elektryczna Przasnysz

Wyślij ofertę Klientowi jako firma elektryczna oferująca swoje usługi elektryczne w miejscowości Przasnysz oraz na obszarze Przasnysza. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Przasnysz

2022-12-29 do 2023-01-06

Potrzebny elektryk, podłączenie płyty indukcyjnej, Przasnysz

Oferując usługi z zakresu elektryki od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Przasnysz, ale także pobliskich powiatów możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Przasnysz

2022-12-15 do 2022-12-23

Szukam firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 36m², Przasnysz

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 15 Powierzchnia obiektu: 36m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna...

 • Przasnysz

2022-08-12 do 2022-08-20

Instalacja elektryczna, do 50m², Przasnysz

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Przasnysza. Przyczyń się do realizacji jego celów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Przasnysz

2022-08-07 do 2022-08-15

Pierwszorzędne Instalacje Elektryczne Przasnysz

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 151-200m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: os...

 • Mącice

2022-07-26 do 2022-08-03

Szukam firmy, wymiana instalacji elektrycznej, do 50m², Przasnysz

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatn...

 • Przasnysz

2022-07-17 do 2022-07-25

Szukam ekipy do prac z instalacją elektryczną, do 50m², Leszno

Zakres zlecenia: Montaż instalacji do pompy Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 2 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pryw...

 • Leszno

2022-07-16 do 2022-07-24

Zlecę pomiary elektryczne w w bud. wielorodzinnym, 501m² lub więcej, Leszno

Typ budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 501m² lub więcej Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Informacje dodatkowe: Pomiary elektryczne budynek 4 piętrowy, 30 mieszkań....

 • Leszno

2023-01-02 do 2023-01-10

Korzystne Prace Elektryczne Przasnysz

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: tymczasowe Długość przyłącza: 3 Informacje dodatkowe: Proszę o cenę usługi Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Leszno

2023-01-10 do 2023-01-18

Szukam firmy, wykonanie przyłącza elektrycznego, 10m², Poświętne

Zakres zlecenia: wykonanie przyłącza elektrycznego Rodzaj obiektu: Budynek gospodarczy Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 10m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Poświętne

2022-10-07 do 2022-10-15

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków